Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Świadkowie Jehowy na cenzurowanym. Utrata państwowej dotacji to początek problemów - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Bozenka Los
(bozena72)
Wiking
Oj,duzo by opowiadać...wychowalam nie w rodzinie Sw.Jehowy.Trauma jaka przeżyłam w dzieciństwie ciągnie nie za mną cale Zycie.Wyrwanie nie ze szponów tej organizacji,manipulantow to ogromna odwaga!!!Uwazam,ze Norwegia powinna otoczyć szczególną opieka bezbronne dzieci,ktore musz absolutnie być podporządkowane gra i regułom oraz absurdalnym zasadom.
Pozdrawiam Bozenka z Halden
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Fatality
(Fatality)
Wiking
Jakoś Polska i świat nie mogą się uporać z pedofilią na bezbronnych dzieciach w kościołach katolickich. Pozostało nam wierzyć w świetego mikołaja, który od niedawna według norwegów jest homo...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
bozena72 napisał:
Oj,duzo by opowiadać...wychowalam nie w rodzinie Sw.Jehowy.Trauma jaka przeżyłam w dzieciństwie ciągnie nie za mną cale Zycie.Wyrwanie nie ze szponów tej organizacji,manipulantow to ogromna odwaga!!!Uwazam,ze Norwegia powinna otoczyć szczególną opieka bezbronne dzieci,ktore musz absolutnie być podporządkowane gra i regułom oraz absurdalnym zasadom.
Pozdrawiam Bozenka z Halden

Jakbys to napisala jasno, gramatycznie, WAZNY temat. Kontynuuj prosze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
czesław0307
(czesław0307)
Wiking
Bardzo dobrze. Ta totalitarna, destrukcyjna, rozbijająca rodziny sekta powinna być zakazana w swych działaniach we wszystkich krajach. Jedynie Putin zrobił z nimi porządek, delegalizując ich. Diabła mają za koszulą, to tylko z zewnątrz wygląda ładnie, natomiast w środku zgnilizna pod każdym względem, niemoralności, pijaństwa, pracy na czarno, wyłudzania pieniędzy przez GURU Z AMERYKI konkretni Warwick, gdzie rękoma "wolontariuszy", wybudowali sobie ośrodek wypoczynkowy. Byłem w tym "czymś" ponad trzydzieści lat i wiem co piszę. Po trzech latach analiz, napisałem list do centrali w Nadarzynie, że nie chcę uczestniczyć dłużej w działalności grupy przestępczej. Zastanawiającym jest fakt, że żadne służby specjalne do zwalczania międzynarodowej przestępczości zorganizowanej, się za nich nie wezmą. Mają na swym grzbiecie biznesmeni z Warwick dużo, by nie napisać bardzo dużo. Pierwsza z brzegu to sprawa transfuzji. Przetoczyć krwi nie możesz, ale już frakcje TEJ SAMEJ KRWI, BRAĆ MOŻESZ, jeżeli nie idzie inaczej się wywinąć, BO PRZECIEŻ EWIDENTNIE JEST PRZYMUS DO ŚMIERCI, to mówią że jest to sprawa sumienia. Długo i dużo by pisać i mówić. Ostracyzm, to haniebne zachowanie tych, którzy mówią o miłości, wiadomym jest, że ten który od nich odchodzi, ponieważ OTWORZYŁ OCZY NA FAKTY ZWIĄZANE Z TĄ SEKTĄ, jest niebezpieczny dla GURU Z Warwick, CHODZI OCZYWIŚCIE O PIENIĄDZE. Dziś mówi się tyle o NWO, Nowym Porządku Świata, a oni dziwnym trafem, MAJĄ BIBLIĘ W PRZEKŁADZIE NOWEGO ŚWIATA. O ich przerobionej! siwej książce, którą Biblią nazywają, nie piszę, zabrakło by miesiąca.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
czesław0307
(czesław0307)
Wiking
Tak jest obnażać fałsz i manipulację tej sekty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
czesław0307
(czesław0307)
Wiking
W sekcie Świadków Jehowy problem również istnieje i to kosmiczny, ogromny. Wszystko w sposób mistrzowski załatwione i pod dywan schowane. Mleko się rozlało w Australii i smród rozszedł się po świecie, że to tylko "..... szatan przybierający postać anioła światłości....". Tak to jest z nimi, Lett w telewizji BRUD CASTING, łgał jak przysłowiowy pies, że ich sprawa pedofilii nie dotyczy, ze to wymysł odstępców. Dziś wiemy że to u nich norma, a nawet może coś więcej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Lunka Koszycka
(Lunka)
Wiking
Czesław0307 "sprawa pedofili ich nie dotyczy" - oczywiście, że dotyczy. Wiem z autopsji. Nie ma ona takiej skali jak w kościołach, bo i nie ma tam czegoś takiego jak ministranci, jednak wciąż są bardzo zamknięci na rozwiązywanie problemów wywołanych przez naruszenie prawa właściwymi dla takich problemów nich ścieżkami (czyli wszystko w swoim gronie, najlepiej nie iść na policję czy do sądu itp.). Problem dotyczy jednak większej liczby zgrupowań religijnych i wyznaniowych, w zasadzie każdej. Tam, gdzie jest człowiek, tam też pojawia się patologie (co nie znaczy, że należy patrzeć przez palce i nie podejmować działań). Warto jednak nie generalizować, bo ludzie są wszędzie i w każdym stadzie trafi się tak zwana "czarna owca". Te problemy dotyczą każdego środowiska na całym świecie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Stały Bywalec
ojojoj kolejna sekta na cenzurowanym,czekam kiedy islam zdelegalizuja jako sekte i wyznawcow pedofila Mahometa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok