Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Norweski rząd nie zdecyduje się na wdrożenie kolejnego kroku: sprzeciw wobec likwidacji obostrzeń - Norwegia

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka mart enty N O boj fra oszlo Justyna0108 Wojtas1 Daniel N Vincent313 Lucyna Johansen (1247 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Polo Norek
(PoloNorek)
Wiking
Dwa razy przylot do Norwegii. Certyfikat szczepień. Bez kolejki do kontroli ważności certyfikatu. Skan paszportu na terminale. Karteczka i sru do wyjścia. Reszta foliarzy stoi karnie w kolejce.
Do Polski formularz lokalizacyjny, kontrola certyfikatu szczepień i hyc do wyjścia. Reszta szurów karnie czeka w kolejce.
Miłego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
MORSY LØRENSKOG .
(hussaria)
Wiking
Polo Norek.
Ten certyfikat szczepień to wystarczy im zdjęcie z strony helfo. no czy może trzeba mieć do tego jakąś aplikację?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Polo Norek

2 godziny temu

Dwa razy przylot do Norwegii. Certyfikat szczepień. Bez kolejki do kontroli ważności certyfikatu. Skan paszportu na terminale. Karteczka i sru do wyjścia. Reszta foliarzy stoi karnie w kolejce.
Do Polski formularz lokalizacyjny, kontrola certyfikatu szczepień i hyc do wyjścia. Reszta szurów karnie czeka w kolejce.
Miłego


hehehehehe i za co te minusy???? serce was boli że można normalnie?
Miałem to samo, lądowanie w PL i słychać cwaniackie szepty: po co mi test,przecież przejdę bokiem, a po co mi certyfikat, zobacz jak przejdę na lewo.... A tu zonk i wypełniać papierki pastuchy....1,5 godzinki na lotnisku hehehehehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jan kaczmarek
(antychryst)
Wiking
Boli ich serce....i mają zryte berety ci Płakoziemcy owinięci folią.
Szczepionki się boją a od przyjścia na świat przyjęli ich kilkanaście nawet o tym nie wiedząc i nie pamiętając.
Dawajcie ciemniaki, hejtujcie, he, he.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Polo Norek
(PoloNorek)
Wiking
MORSY
Na helsenorge.no możesz sobie wygenerować certyfikat, również możesz przedstawić z helsenorge kod QR.
U mnie szczepienie w PL, J&J, norweski lekarz za stawkę 402nok po weryfikacji szczepienia wpisał mi w system norweski SYSVAK.
Jak jadę do PL okazuję polski, jak do NO to norweski.
...a swoją drogą na przejściu w Svinesund czekanie 4,5 godziny.
Miłego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Polo Norek
(PoloNorek)
Wiking
Część szury i foliarze.
Aby wejść do samolotu w Polsce należy przedstawić certyfikat szczepienia lub wynik negatywny testu.
Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ramones
(Ramones)
Wiking
Jesteście jak oswojone szczury.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Ramones napisał:
Jesteście jak oswojone szczury.

gagę kocham i anarchię umiarkowaną, jeśli w ogóle takie pojęcie może istnieć

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Polonorek nie wprowadzaj ludzi w błąd...nic takiego nie ma miejsca.
Testy są pobierane po wylądowaniu , konieczna jest rejestracja "innreise" na Regjeringen.no jeśli nie posiada się dokumentów szczepieniowych, radzę zrobić to przed przylotem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok