Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norwegia znów na szczycie rankingu wolności prasy. Polsce zaszkodziła „repolonizacja” mediów - Norwegia

Czytali temat:
Jan Kovalsky Joanna Kuchnicka mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK boj fra oszlo Miroman (724 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
pikar
(pikar)
Wiking
Wolność! smiechu warte tu każdy norweg ma opinie równoległą z linią partii. Zamykanie ludzi pod przymusem do hotelu na kwarantanne pod groźbą kary lub deportacji nawet jak mają warunki spędzić ją we własnym lub wynajmowanym lokum to też demokracja?. Żałosne te propagandowe artykuły na MN wynoszące Norwegie na piedestał.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Swojak z PL
(Polkrzysiek)
Wiking
Moja Norwegia znowu manipuluje polubieniami , dałem kciuka w górę i, a wychodzi minus. Ciekawi mnie na którym miejscu był by portal MOJA Norwegia jeżeli brał by udział w jakimkolwiek rankingu ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Polkrzysiek napisał:
Moja Norwegia znowu manipuluje polubieniami , dałem kciuka w górę i, a wychodzi minus. Ciekawi mnie na którym miejscu był by portal MOJA Norwegia jeżeli brał by udział w jakimkolwiek rankingu ?


...kontrolnie dałem ci minusa i go dostałeś !
...nie miałem sumienia dać ci plusa...
..ale z minusami wszystko jest w porządku...buhahuhahajyuz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Ja nusz
(jano30111)
Wiking
Koń by się z tych bzdur uśmiał. Ha! Ha! Ha!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
jano30111 napisał:
Koń by się z tych bzdur uśmiał. Ha! Ha! Ha!

jano30111 napisał:
Koń by się uśmiał. Robienie kasy i tyle.

jano30111 napisał:
Kwarantanna w hotelu. Koń by się uśmiał.

Co ty z tym koniem smiejacym???????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Asikhb napisał:
jano30111 napisał:
Koń by się z tych bzdur uśmiał. Ha! Ha! Ha!
jano30111 napisał:
Koń by się uśmiał. Robienie kasy i tyle.
jano30111 napisał:
Kwarantanna w hotelu. Koń by się uśmiał.
Co ty z tym koniem smiejacym???????


...może chodziło mu o ....afere końską..tą bokserską.... do tej pory nie rozwikłana
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
i k
(irek.k6)
Wiking
przede wszystkim w jakim kraju 80% prasy jest w rekach obcych panstw.Polska press to niemiecko austriacka gazeta.Trzaskowski to nie byla dyskredytacja tylko podanie polakom prawdy o nimTak jak przy okraglym stole zasiadlo 50 zydow i tylko 16 polakow.W JAKIM KRAJU W EUROPIE JEGO POLITYKE KREUJA
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
io500
(io500)
Wiking
wlasciwie powinienem smoechem skomentowac ten artykul ale piane mam i musze ja zetrzec....Orlen wykupil ,,cos,, co bylo wystawione na sprzedaz ale wg wielu to zle i grozi demokracji buha,ha,ha,ha- wykupili gazety regionalne ktore ponoc nie przynosily zysku -komu? NIEMCOM!!!! Tym sposobem Polska zostala wlascicielem WLASNYCH gazet-ale to znowu lewckim gebom nie pasuje!!!-Nic nie mowia te same ryje, ze w posiadaniu zagranicznych mediow dalej znajduje sie 80 proc gazet co oznacza, ze jestesmy JEDYNYM KRAJEM W EUROPIE i zapewne jednym z nielicznych na SWIECIE gdzie taka sytuacja ma w ogole miejsce. Moze tutejsze ,,Skalne Trole,, opowiedza jak to wyglada w Norwegii? Nie zrobia tego z jednego powodu a mianowicie tutaj LEWICA jest LEWICA a PRAWICA...........tez LEWICA!!! To dopiero chora sytuacja!!! Jedyna prawda ktora porusza sie w Norwegii to prawda przekazywana w MEDIACH SPOLECZNOSCIOWYCH tak samo zreszta jak np w Niemczech. Zaklamanie i propaganda sukcesu jest tu jak za STALINA i kazdy najmniejszy odstep karany juz w zarodku! Polske przedstawia sie jako Kraj gdzie budzi sie faszyzm(????-co k...?), wysmiewa jako zascianek i wynajduje tyle wad ile tylko sie da bo......wlasnie! Normalny Norweg z nie wypranym beretem jedzie do Polski i zostawia tam mnostwo pieniedzy klac na swoj Kraj w ktorym ceny wszystkiego brane sa z rekawa, uzytkownik samochodu traktowany jak posiadacz luksusu i odpowiednio kasowany, Rzad nieporadny i jak zwykle z opoznionym zaplonem jarzacy jak diesel zima, politycy i redaktorzy to zadufane dupki na uslugach politycznej poprawnosci, urzedy socjalne z drzwiami otwartymi na jeden kolor i na pewno nie bialy, podwyzki pradu wymuszone przez posiadaczy samochodow elektrycznych ktore zjadaja w skali Kraju wszystkie resztki ktore pozostaja po sprzedazy energii na zachod, ludzie maja wmawiane nachalnie, ze ceny uzywek mniejsze byc juz nie moga gdzie kazdy wie iz to zlodziejskie podatki Panstwa maja wplyw na cene koncowa i dlatego blagaja Boga w ktorego jeszcze nie dawno nie wierzyli aby sprawil otwarcie granic ze Szwecja bo pracownicy Szwedzcy codziennie wjezdzajacy tu do pracy juz ledwo zipia z wycienczenia robiac codziennie zakupy dla oskubanych przez Panstwo Norwegow. ....... O tym wszystkim sie nie mowi i nie pisze bo......Norwegia to Panstwo z wolnoscia prasy pod warunkiem ze spelni oczekiwania politykow natomiast jezdzi sie jak na dzikiej swini dyskredytuje i wysmiewa kazdego wroga tej jedynej ,,slusznej,, logice ,,myslenia,, w mysl ,,kto nie znami......wyeliminowac natychmiast z cala surowoscia i konsekwencja jak karalucha.....i sami zobaczycie to na wlasne oczy podczas pierwszej PRAWDZIWEJ manifestacji jak sie pojawi kiedys w koncu w Norwegii. Uslyszycie ich debilne i klamliwe oskarzania manifestantow ktorych spacyfikuja dorabiajac do tego -we wlasnej obronie- cala ideologie i tony klamstw aby znowu spasc jak kot na cztery lapy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok