Sprawdź, czy masz prawo do odpisów pendlera

Zrób test
2706 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Slawek36 napisał:
Boj fra oszlo jak ci mam pokazać , przecież tu nie będę wklejać kwitków z wypłaty na którym jest jeszcze parę innych informacji a po drugie po co bym ci miał ściemniać a taka stawkę mam już od ponad 2 lat i jak chcesz to uwierz jak nie to nie . Za mniejsze pieniądze to tu sensu swojego pobytu bym nie widział chodź po woli i tak będzie dobiegał końca , i zobaczymy jak w Polsce się na prawdę zmieniło

.mam rozwiazanie..wklej ..odcinek wypaty...zakryj wszystkie dane...zostaw imie Sławek...zostaw 36 jezeli to wiek w peselu...i stawke godzinowa oraz zawod...takze info ze to stala umowa.......
Ps... nie zjeżdzaj do Polski w ciemno....najpierw znajdż to dobrze płatną pracę....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Rafał popytaj się hydraulików, mających swoją działalność ile im wychodzi na łazience, chociaż oni się tym nie chwalą by ludzi za bardzo to nie bolało. Na etacie to można spokojnie sibie żyć, ale bez dzieci, utrzymanie dzieci kosztuje tu majątek. W Polsce ci którzy dobrze zarabiają i trochę myślą, zabezpieczają się inwestując choćby w nieruchomości bo wiedza ze z emerytury lekko nie będzie żyć. W Norwegi dziś na jednego emeryta pracuje 4 osoby a za bodajże 30 lat prognozują ze będzie to 2 osoby, czyli tu tez trzeba się zabezpieczać a nie żyć z dnia na dzień.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
2706 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...od 200 do 300 na godzine...to duży kompromis...wszyscy się to łapiemy...
..można nikogo nie urazić...można !
...a nawet i dowartościować
...jestesmy jedną wielką rodziną
...co drugi to brat albo szwagier
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2706 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
..a co najmniej znajomy z fejsbuka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(MATIII 2021)
Wiking
Witam ja akurat byłem 3 miesiące w Norwegii na koniec roku 2020 i miałem wyjechać z powrotem do pracy miesiąc temu zamknęli granicę i się nie udało. Ale nie oto chodzi tak czy inaczej wszystko co piszecie jest przydatne bądź nie najważniejsze abyśmy się szanowali w Polsce ciężko dorobić się uczciwie czegokolwiek ja jestem bardzo wdzięczny za to że mogłem pracować na budowie uczciwie w Norwegii i życzę wszystkim rodakom jedności. Szacunku i dobrego traktowania się nawzajem wszędzie abyśmy byli szanowani w Norwegii i w Naszym kraju abyśmy mogli przekazywać doświadczenia następnym pokoleniom dobry przykład i dbali o siebie byłem w innych krajach kiedyś za chlebem ale Norwegia jest piękna fajnie można zarobić i żyć tego wam życzę pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:22  
Odpowiedz   Cytuj
1097 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Slawek36 napisał:
i zobaczymy jak w Polsce się na prawdę zmieniło

Jakbys sprawdzil to prosze Cie daj znac.
Powodzenia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(avalon49)
Wiking
Megip!
Piszesz ,że jesteś po studiach...ech widać że Twoje wykształcenie przewyższa inteligencję. Mozna mieć dyplom i wciąż być idiotą
Pochwal się się co robisz po studiach w Norwegii? W jakim urzędzie państwowym pracujesz,na jakim prestiżowym stanowisku? A może jesteś ,lekarzem ,inżynierem,prawnikiem.Chyba ,że jesteś po KSW czyli kup sobie wykształcenie....ale po tym to możesz być najwyżej tylko internetowym trollem ,lub licznikiem łapek na tym portalu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-19  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Megip
(Megip)
Wiking
Ja wiem, ze ludzie głupieją hurtowo a mądrzeją detalicznie...Zdecydowanie lecisz na pysk i grzęźniesz w gęstym bagnie, nawet tego nie widząc. Frustratka i malkontentka, która gówno wie i w związku z tym ma czas na siedzenie przed komputerem i wypisywanie tu bredni...Dopóki demon chorej ambicji, będzie krzyczał “nie jesteś wystarczająco dobra”... twoja ocena siebie nie będzie zmieniała się, choćbyś uratowała świat przed zagładą. A na twoją ciekawość, odp., brzmi : Robię to, czego Ty nigdy nie będziesz robiła... Avalon49...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:7  
Odpowiedz   Cytuj

Facebook Messenger YouTube Instagram