Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
1 Post

(MATIII 2021)
Wiking
Witam ja akurat byłem 3 miesiące w Norwegii na koniec roku 2020 i miałem wyjechać z powrotem do pracy miesiąc temu zamknęli granicę i się nie udało. Ale nie oto chodzi tak czy inaczej wszystko co piszecie jest przydatne bądź nie najważniejsze abyśmy się szanowali w Polsce ciężko dorobić się uczciwie czegokolwiek ja jestem bardzo wdzięczny za to że mogłem pracować na budowie uczciwie w Norwegii i życzę wszystkim rodakom jedności. Szacunku i dobrego traktowania się nawzajem wszędzie abyśmy byli szanowani w Norwegii i w Naszym kraju abyśmy mogli przekazywać doświadczenia następnym pokoleniom dobry przykład i dbali o siebie byłem w innych krajach kiedyś za chlebem ale Norwegia jest piękna fajnie można zarobić i żyć tego wam życzę pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 22  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Slawek36 napisał:
i zobaczymy jak w Polsce się na prawdę zmieniło

Jakbys sprawdzil to prosze Cie daj znac.
Powodzenia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(avalon49)
Wiking
Megip!
Piszesz ,że jesteś po studiach...ech widać że Twoje wykształcenie przewyższa inteligencję. Mozna mieć dyplom i wciąż być idiotą
Pochwal się się co robisz po studiach w Norwegii? W jakim urzędzie państwowym pracujesz,na jakim prestiżowym stanowisku? A może jesteś ,lekarzem ,inżynierem,prawnikiem.Chyba ,że jesteś po KSW czyli kup sobie wykształcenie....ale po tym to możesz być najwyżej tylko internetowym trollem ,lub licznikiem łapek na tym portalu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -19  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
Ja wiem, ze ludzie głupieją hurtowo a mądrzeją detalicznie...Zdecydowanie lecisz na pysk i grzęźniesz w gęstym bagnie, nawet tego nie widząc. Frustratka i malkontentka, która gówno wie i w związku z tym ma czas na siedzenie przed komputerem i wypisywanie tu bredni...Dopóki demon chorej ambicji, będzie krzyczał “nie jesteś wystarczająco dobra”... twoja ocena siebie nie będzie zmieniała się, choćbyś uratowała świat przed zagładą. A na twoją ciekawość, odp., brzmi : Robię to, czego Ty nigdy nie będziesz robiła... Avalon49...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok