Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Ognisko zakażeń wśród Polaków pracujących w Trondheim: chodzi o brytyjską mutację koronawirusa - Norwegia

Czytali temat:
halina manka Lucas H Jarosław Mazur JAROSLAW WOJSLAW Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo Wywalone Mam Anna ML (1332 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
macpro
(macpro)
Wiking
Jeśli na 27 osób zakażonych , 10 jest z Polski to proszę o informację skąd pochodzi pozostałe 17 osób. Może wreszcie Norwegia zacznie uczciwie informować, również o własnej głupocie i głupocie swoich obywateli.
Zatrzymajmy ten Hejt!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -17  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
macpro napisał:
Jeśli na 27 osób zakażonych , 10 jest z Polski to proszę o informację skąd pochodzi pozostałe 17 osób.


To sobie poszukaj skad pochodzi pozostale 17. Na portalu Polacy w Norwegii informacje o Polakach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas)
Wiking
2 ziomali wywalili w Trondheim za falszywe swiadectwo badania z zakazem powrotu do Norwegii. Powinni byli dawno skasowac loty Wizza i bylby spokoj z polskim proletariatem. Siedzili by na 4 literach i nieroznosili zarazy. Na Swieta wysylali jeszcze wiecej samolotow do UK, zeby wiecej zakarzonych Januszy moglo przyleciec do Polski i sie wymienic wirusami z Januszami z Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
MiroMaro
(MiroMaro)
Wiking
Grubo trup się ścieli w Trondheim! Niedługo krematoria nie będą nadążać....od początku korona histerii zmarły... 2 osoby . Pewnie miały po 100 lat do tego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Slawek36
(Slawek36)
Wiking
Drogi Janie Kowalski ja byłem a Polsce na święta i ani ja się nie zaraziłem , ani też nie zaraziłem innych . Odbyłem normalnie kwarantannę, zrobiłem wszystkie wymagane testy i za Janusza się nie uważam , Janusze to pierdolą by wszystko zamykali i likwidowali możliwość wyjazdu bo sobie kupili szopę z desek w Norwegii na raty i się strasznie wirusa z ojczystego kraju boją . Jedyne co się zgodzę to że za fauszywe testy , kombinowanie z kwarantanną bo pieniędzy szkoda powinien być bez warunkowy deport i dożywotni zakaz wjazdu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Slawek36 napisał:
Drogi Janie Kowalski ja byłem a Polsce na święta i ani ja się nie zaraziłem , ani też nie zaraziłem innych . Odbyłem normalnie kwarantannę, zrobiłem wszystkie wymagane testy i za Janusza się nie uważam , Janusze to pierdolą by wszystko zamykali i likwidowali możliwość wyjazdu bo sobie kupili szopę z desek w Norwegii na raty i się strasznie wirusa z ojczystego kraju boją . Jedyne co się zgodzę to że za fauszywe testy , kombinowanie z kwarantanną bo pieniędzy szkoda powinien być bez warunkowy deport i dożywotni zakaz wjazdu

I wlasnie o to chodzi! Zaliczyles kwarantanne, zrobiles testy. Bez kombinowania! I gdyby tak postepowali wszyscy, to prawie nikt nie ponosilby konsekwencji ktore mamy teraz (tych ograniczen, ilosci zarazonych Polakow ktorzy w efekcie zarazaja innych itd.Przykre... Niesprawiedliwe. Krzywdzace! I ci ktorzy "omineli" przepisy teraz siedza w tych na raty kupionych domach, czytaja to i sie smieja. To chyba jeden z wiekszych dramatow tej calej sytuacji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marek Nowak
(Filemon)
Wiking
Sławek 36 - panie Sławku skąd ten pomysł , że pan jest Januszem ?. Nie widzę tu związku, gdyby wszyscy tak postępowali jak pan, to nie byłoby problemu zarażeń i nie byłoby wstydu za januszy pseudo Polaków. Właśnie skandalem jest to, że kilku cwaniaków, oszustów, kombinatorów swym postępowaniem robi krzywdę Polakom mieszkającym w Norwegii i my wszyscy musimy świecić za nich oczami i musimy się wstydzić za swych rodaków. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(PeWuEn)
Wiking
"I wlasnie o to chodzi! Zaliczyles kwarantanne, zrobiles testy. Bez kombinowania! I gdyby tak postepowali wszyscy, to prawie nikt nie ponosilby konsekwencji ktore mamy teraz (tych ograniczen, ilosci zarazonych Polakow ktorzy w efekcie zarazaja innych itd.Przykre... Niesprawiedliwe."
To żenujący, polonorkowy punkt widzenia, który prezentuje osobopostać, kryjąca się za nickiem Joanna Kuchnicka, zgadzająca się z kłamliwymi oskarżeniami rządu norweskiego oczerniającego polskich pracowników. Nie pierwszy i nie ostatni przypadek takiego działania władz, i to nie tylko norweskich, aby przekierować społeczne niezadowolenie na bezbronnych, odwracając uwagę od prawdziwych faktów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
PeWuEn napisał:
"I wlasnie o to chodzi! Zaliczyles kwarantanne, zrobiles testy. Bez kombinowania! I gdyby tak postepowali wszyscy, to prawie nikt nie ponosilby konsekwencji ktore mamy teraz (tych ograniczen, ilosci zarazonych Polakow ktorzy w efekcie zarazaja innych itd.Przykre... Niesprawiedliwe."
To żenujący, polonorkowy punkt widzenia, który prezentuje osobopostać, kryjąca się za nickiem Joanna Kuchnicka, zgadzająca się z kłamliwymi oskarżeniami rządu norweskiego oczerniającego polskich pracowników. Nie pierwszy i nie ostatni przypadek takiego działania władz, i to nie tylko norweskich, aby przekierować społeczne niezadowolenie na bezbronnych, odwracając uwagę od prawdziwych faktów.


..a jakie ty masz fakty___??????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok