Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Jan Kovalsky Andrzej sk kris *** mart enty boj fra oszlo Miroman Marek Ostrowski Grzegorz1233 Szczudr Marcikdj85 M Jakub Nowak Rafal Dara xfluids@gmail.com (3835 niezalogowanych)
1 Post
zarowa086
(zarowa086)
Wiking
Oj Megip..........
Schemat Twoich wypowiedzi jest bardzo powtarzalny, zadałem proste pytanie, w odpowiedzi otrzymałem cały wywód filozoficzny, dawno się tak nie uśmiałem.
Selektywna erudycja? Arogancja akademicka? Haha naprawdę? A, zapomniałbym, jeszcze protoplasta! No no jestem pod ogromnym wrażeniem zasobu słownictwa, szkoda tylko, że to nie wnosi nic do dyskusji, a i wiedza na temat znaczenia użytych słów się kłania.
Posiadłaś umiejetność czytania, ale jeżeli chodzi o rozumienie czytanego tekstu to tutaj już jest zdecydowanie gorzej bo interpretacja moich wypowiedzi jest po prostu niesamowita.
„Pytasz skąd czerpie informacje na temat szczepionek(?)... z książek Panie X. Wiedza nie boli... Od sprawdzonych informacji.” - i znów nic innego tylko puste słowa, autor i tytuł to pewnie tajemna wiedza, dostępna tylko dla wybrańców...
Ignorancja i wybujałe ego na niewyobrażalnym poziomie.
Nie pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
:-D Panie zarowa086
Jest takie zwierzę meduza, które żyje 200 mln lat i nie mam mózgu. Ja się
zastanawiam jak to możliwe.. kiedy czytam Pana brednie to wiem, ze jest to możliwe! Panie zarowa086. W wyniku dedukcji dochodzę do konkluzji, że mózg zrobił ci fiku-miku i w retrospekcji odmalował ten niczym wyróżniający się poniedziałek, jaskrawymi farbami...Przyprawił motylkami w brzuchu i przekręcił korbę na imadle...
Pan mnie sam prowokuje do złośliwości... Wykazał się wybitnym brakiem wiedzy elementarnej, nadinterpretacji faktów, moich słów... Cynizmem, infantylnością, nieuctwem... To co mam Panu zrobić jak nie rozumiesz, znaczenia podstawowych synonimów. Odsyłam do książek a najlepiej do szkoły. Powinieneś rozpocząć proces kształtowania swojego charakteru bo kulejesz w relacjach interpersonalnych.
Gdyby Twoja kultura językowa, wyglądała inaczej...(od początku cos ci nie leży). W innym przypadku nie widzę, nie mam obowiązku odpowiadania na twoje pytania.
I na koniec...
Zajmij się sobą i swoim Jestestwem, a nie rozkminianiem o co chodzi i nie zawracaj mi tu d..y.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
minip.70 napisał:
Jak na razie,tylko 23 osoby zmarly:
t.co/BqdaPatLaF

23 osoby zmarly z powodu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Krzysztof Makowski napisał:
RafałC75 - po trochu Cię szanuję, bo przynajmniej zadajesz pytania. To dobra cecha.

Szacunek ( po trochu) za zadawanie pytan to dopiero sluszna i honorowa droga do mety...
Makowski puknij sie w makowke. "Linczujesz" tych co chca sie szczepic. Wrzucasz na publiczne strony antyreklamy szczepien. Naprawde nie widzisz ze juz dogoniles i gryziesz swoj wlasny ogon? Rob jak chcesz, ale przestan hejtowac i zameczac tych co chca zrobic inaczej niz ty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok