Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kredyt mieszkaniowy w Norwegii ! - Norwegia

1 Post
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Kredyt mieszkaniowy w Norwegii !
Przedstawione informacje sa oczywiscie zgodne z prawda lecz spelnienie opisanych wymagan nie jest jedyna mozliwoiscia otrzymania kredytu na zakup mieszkania/domu.

Szkoda ze nie opisujecie wszystkich opcji. Ciekawe dlaczego.....?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(audi20061)
Wiking
4lata temu kupilem dom i zadnych 10 procent nie wplacalem a zabezpieczeniem kredytu byl dom ktory kupilem dostalem 100 procent kredytu + 200 000 na remont a przy kazdym kupnie domu jest telefonicznie licytacja wysokosc kredytu zalezy od osoby z ktora rozmawiasz w banku ja zarabialem 4 lata temu 320 000 rocznie w adecco a dostalem 1680 000
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
remiuss remiuss
(remiuss)
Wiking
Ja tez z Adecco,mozesz napisac w jakim banku b.kredyt?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
nordea bank.
Musi byc to pierwszy dom, jest to usluga banku ktora nazywa sie forst hus, czy først hjem. Nie pamietam dokladnie. Dlatego nie potrzebny jest wklad wlasny. I tak jak kolega napisal, jest to kredyt hipoteczny, pod ten dom, ktory sie kupuje. I wszystko. Trzeba oczywiscie miec wystarczajace zarobki i pracowac legalnie przez jakis czas. Ale liczb nie podam, bo nie wiem jak oni to tam naliczaja.

No i nie wiem tez jak sytuacja prezentuje sie teraz, w czasach kryzysu. Na pewno banki beda bardziej ostrozne, moze wymagania beda wieksze. Najlepiej isc z papierami i zorientowac sie w sytuacji.

A teraz powinni usunac artykul powyzej i przeslac mi honorarium za rzetelne i konkretne informacje na temat zakupu domu na kredyt w Norwegii!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Mateo Skowron
(1Mateo1)
Wiking
witam, prosze o kontakt w sprawie kredytu mieszkaniowego
Mariusz 46215324
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
rasto dolix
(rastodolix)
Wiking
Witam.
Chciał bym starać się o kredyt na mieszkanie w Norwegii.
Proszę o kontakt: 91805735
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jarekrissa
(jarekrissa)
Wiking
Witam
Ile kosztuje usluga doradcy kredytowego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
jarekrissa napisał:
[quote]Witam
Ile kosztuje usluga doradcy kredytowego?[/quote

Tutaj znajdziesz więcej info : www.mojanorwegia.pl/porownanie-pozyczek
Zgłoś wpis
2 Posty
Jan ze Stavanger
(lebor3)
Wiking
mi zwykłe banki odmówiły dlatego ogarnałem sobie kredyt specjalny, może nie takie warunki jak hipoteczny czyli 1,6% ale wciąz bardziej opłacalne niż zdawac sie na łaskę najemcy i płacić miesięcznie mega kase. Z nimi się kontaktowałem www.multinorfinans.no/kredyty-specjalne
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok