Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

600 000 mieszkańców Norwegii to osoby wykluczone cyfrowo - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan Joanna Kuchnicka mart enty tomasz xxx boj fra oszlo jacek lytaw Jacek X (894 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu 600 000 mieszkańców Norwegii to osoby wykluczone cyfrowo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Dzis aplikacje i programy są tak intuicyjne ze nawet małe dziecko, które nie umie czytać się w tym połapie. Nawet stronę można sobie zrobić nie znając języków programowania. Tworzenie technologi oczywiście jest coraz trudniejsze, ale obsługa coraz prostsza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Nowa pl
(Nowa pl)
Wiking
Witam serdecznie jestem tutaj nowa czy jest tutaj mama która mieszka w Oslo i prowadzi dzieci do szkoły od pierwszej klasy... Jak to wszystko wygląda kto uczy te dzieci polski nauczyciel... Ja też nie umiem języka i niewiem jak sobie z tym poradzić... Jesli ktoś taki jest to proszę o poradę i informacje....bede wdzięczna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Nowa pl napisał:
Witam serdecznie jestem tutaj nowa czy jest tutaj mama która mieszka w Oslo i prowadzi dzieci do szkoły od pierwszej klasy... Jak to wszystko wygląda kto uczy te dzieci polski nauczyciel... Ja też nie umiem języka i niewiem jak sobie z tym poradzić... Jesli ktoś taki jest to proszę o poradę i informacje....bede wdzięczna

A taty nie można zapytać? Poza tym nie tylko z j. obcym masz problemy. Z polskim też, więc weź tłumacza z Komuny do szkoły. oby tłumacz Cię zrozumiał
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
napisał:
Nowa pl napisał:
Witam serdecznie jestem tutaj nowa czy jest tutaj mama która mieszka w Oslo i prowadzi dzieci do szkoły od pierwszej klasy... Jak to wszystko wygląda kto uczy te dzieci polski nauczyciel... Ja też nie umiem języka i niewiem jak sobie z tym poradzić... Jesli ktoś taki jest to proszę o poradę i informacje....bede wdzięczna

A taty nie można zapytać? Poza tym nie tylko z j. obcym masz problemy. Z polskim też, więc weź tłumacza z Komuny do szkoły. oby tłumacz Cię zrozumiał


Może nie ma Taty... albo tata nie ogarnia....Tak też bywa niestety.
Bierz tłumacza jak napisał
Jak nie wiesz co robić pisz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Asikhb napisał:
napisał:
Nowa pl napisał:
Witam serdecznie jestem tutaj nowa czy jest tutaj mama która mieszka w Oslo i prowadzi dzieci do szkoły od pierwszej klasy... Jak to wszystko wygląda kto uczy te dzieci polski nauczyciel... Ja też nie umiem języka i niewiem jak sobie z tym poradzić... Jesli ktoś taki jest to proszę o poradę i informacje....bede wdzięczna

A taty nie można zapytać? Poza tym nie tylko z j. obcym masz problemy. Z polskim też, więc weź tłumacza z Komuny do szkoły. oby tłumacz Cię zrozumiał


Może nie ma Taty... albo tata nie ogarnia....Tak też bywa niestety.
Bierz tłumacza jak napisał
Jak nie wiesz co robić pisz.


Aśka, zapytałem, czy nie można forumowego taty zapytać... Bo z reguły, gdy baba ma jakiś problem, to pyta dziewczyn. Ot taka historyja.
A po jej wpisie w kolejnym wątku widać, że dziewczę zrobiło sobie dziecko nieświadomie i IQ ma na poziomie ameby. A skoro nie potrafi odpisać na zadane pytanie we własnym wątku, tylko prosi kogoś o pomoc w wątku sprzed 7 lat, to trzeba mieć naprawdę nasrane we łbie. Powtarzam, tylko dzieciaka żal...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
napisał:


Aśka, zapytałem, czy nie można forumowego taty zapytać... Bo z reguły, gdy baba ma jakiś problem, to pyta dziewczyn. Ot taka historyja.
A po jej wpisie w kolejnym wątku widać, że dziewczę zrobiło sobie dziecko nieświadomie i IQ ma na poziomie ameby. A skoro nie potrafi odpisać na zadane pytanie we własnym wątku, tylko prosi kogoś o pomoc w wątku sprzed 7 lat, to trzeba mieć naprawdę nasrane we łbie. Powtarzam, tylko dzieciaka żal...

Co Ty się tak Mietek boczysz...Jak pyta forumowych Mam to pewnie znaczy, że biologiczny tato i mężczyzna życia nie ogarnia. A jak sugerujesz dodamy do tego amebę tzn pomóżmy ot co. Dla dzieci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok