Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Norwegia na cenzurowanym po skandalu NAV. Europejski Urząd Nadzoru wszczął postępowanie - Norwegia

Czytali temat:
PIOTR LESZCZYK Radosław Rutkowski Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo noregg Kamaelos (726 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Swojak z PL
(Polkrzysiek)
Wiking
Czas najwyższy , aby zrobili porządek z norweskim NAV. Norwegowie robią wszystko aby nie wypłacić obcokrajowcom należnych pieniędzy czy to chodzi o zwolnienie chorobowe , zasiłek dla bezrobotnych , AAP, renta itp. Niektórzy ludzie czekają rok na pieniądze np. za chorobowe czy też inne świadczenia bez pieniędzy na życie. Sam NAV opublikował np. że największe zaległości odnośnie dagpenger mają w stosunku do obcokrajowców.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Lysek Spre
(Pinki07)
Wiking
Mieszkałem w Norwegi 12 lat i nigdy nie miałem problemów z nav, dagpenger, papapermisjon, sykepenger. Może to problem komunikacji (brak znajomosci języka). Jak ktoś nie rozumie co się do niego mówi to powstają problemy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
..dokladnie tak...komunikacji brak...a potem obgadywanie i stekanie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
jahu201
(jahu201)
Wiking
Rzeczywiście to jest problem, znam osobę I to jest norewg, który musiał brać kredyt by przeżyć. Odrębna sprawą jest nie honorowaniem wyroków sądu norweskiego, mnie zwodzą już 5 rok, nie zapłacono 200 tys koron. Dość mentnie tłumacząc. Również ostatni raz wzywam do zapłaty, później kieruję sprawę do międzynarodowych instytucji. Wystarczy tego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok