Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Podróż samolotem tylko dla zaszczepionych: nowy pomysł prezesa jednej z linii lotniczych - Norwegia

Czytali temat:
KRZYSZTOF ROGOWICZ dariusz lomotowski Grażyna katarzyna mart enty boj fra oszlo Miroman Arkadiusz No (873 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
No to przestane latać hahaha
A tak poważnie... to tak będzie, nie będziesz pracował bez zaświadczenia o szczepionce, podróżował, wchodził do sklepu, wsiadał do autobusu czy taxi, chodził do szkoły czy uniwersytetu ...bez zaświadczenia o szczepionce.
Ci którzy potrafią myśleć samodzielnie wiedzieli że to się stanie wcześniej czy później.
Witamy w nowym porządku świata ludziska
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 27  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Krzysztof Makowski)
Wiking
Czy te linie lotnicze są tak bogate, że podczas gdy inne padają na twarz ona może sobie pozwolić jeszcze na ograniczenia wśród klientów? A może Gates i WHO posmarowali pod stołem, co? Nawet Konfederacja już optuje za obowiązkiem szczepień. Wiedziałem, że to kontrolowana pseudo-opozycja, zdrajcy, sprzedawcy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bogusław K
(BoguslawK)
Wiking
jeżeli ktoś jest debilem i chce się zaszczepić - proszę bardzo. Niech się szczepi. Ja nie chcę się szczepić więc niech zamknie papę bo przecież sam się zaszczepił więc mu nic nie grozi. Niech ci co chcą się szczepić - się szczepią, nas normalnych niech zostawią w spokoju i niech wszystko dalej hula normalnie jak kiedyś
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 27  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Mariusz 1901
(Mariusz2204)
Nowicjusz
Debilizm.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
God Riff
(God Riff)
Wiking
zwierząt bez szczepień też nie przewieziesz więc to nie będzie problem coś sobie wstrzyknąć i czekać na efekty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Krzysztof Makowski)
Wiking
Prezes z firmy Qantas Airlines dostał ciastem w pysk za to że ogłosił, iż każdy musi być zaszczepiony przed podróżą...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Krzysztof Makowski)
Wiking
Muszę sprostować - to jest materiał sprzed 3 lat, ale dodam że jest częścią od roweru i wyszedł "za mąż" w 2019. Wszystkim pracownikom swoich linii zamroził płace, zredukował loty a sam zarabia z roku na rok coraz więcej milionów dolarów. Niezła sorosowa szuja...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok