Polacy i Szwedzi nie są winni infekcji w kraju fiordów: premier broni imigrantów i ustawia młodzież do pionu - Norwegia

Czytali temat:
Tone Staum darek krajewski Marek Budzelewski mart enty Wojtek oscar Zdzislaw Cieszynski boj fra oszlo Miroman Onty_Ja_Gabriel_3. Adam Kartuszyński Denis Jachura Dominik Przyborowski Robert.rg (830 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Ala Aaaaa
(basik_77)
Wiking
Czy ktoś się orientuje jak jest teraz z wyjazdem z Norwegii ? Czy Norwegia zamknęła granice ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-10  
Odpowiedz   Cytuj
186 Postów
darek krajewski
(dario123448)
Stały Bywalec
granice są otwarte
Zgłoś wpis
Oceń wpis:6  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Slawek36
(Slawek36)
Wiking
Ala wyjechać normalnie wyjedziesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:5  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Ala Aaaaa
(basik_77)
Wiking
Oki. Rozumiem że bez problemu można jechać do Pl przez Danie i Niemcy. A z powrotem też nie ma problemów ( wiadomo że po powrocie kwarantanna itd )?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Barti Bart
(bartipap)
Wiking
Dania zamknęła północ kraju także promem do Hirtshals się nie dostaniesz, pozostaje droga przez Szwecję
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Ala Aaaaa
(basik_77)
Wiking
Czyli nici z wyjazdu na święta..., chyba że coś się zmieni. Bo słyszałam że do 12 lub 14 grudnia nie wyjedziemy z Norwegii ale nie wiem czy to prawa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Piotr De
(Piotr De) Online
Wiking
Ja pitole ludziska o czym wy piszecie?!Minimum wiedzy czy orientacji i wszystko wiadomo. Już nawet z samej MN (mojej Norwegii - dla wszystkich Rafalkow) można się dowiedzieć gdzie co leci albo nie. I gdzie co płynie.
Szczerze to mam ochotę powiedzieć modne ostatnio słowo
Wy......ać
Przyjechałeś, nie masz d-numberu nie masz I-d, nie znasz języka żadnego oprócz ledwo polskiego, żyjesz na słoikach i nie chodzisz do sklepu, nie używasz maseczki w busie albo sklepie a wy.... aj.
Większość z nas jednak stara się żyć tutaj na poziomie i w zgodzie z tubylcami. A przez takich filisow co na kwarantannie do szkoły dzieci wysyłają i do pracy chodzą później Norki się czepiają Polaków
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-45  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Krzysztof Makowski
(Krzysztof Makowski)
Wiking
Piotr De - też kiedyś miałeś D-numer i co cwaniakujesz teraz? Co masz do słoików? Polskie przetwory, a tym bardziej domowe są znacznie lepszej jakości. To w niczym, nie przeszkadza, by żyć w pełnej zgodzie z Norwegami. Co nie jest zabronione jest dozwolone. A tobie pewnie już akcent ucieka tak norweski jesteś ! Tfu !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:51  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
norbert xxx
(1noba1)
Wiking
Gdzie to słyszałaś.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj

Facebook Messenger YouTube Instagram