Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Polska: od dziś samoloty mogą latać z pełnym obłożeniem. Wracają też kolejne połączenia międzynarodowe - Norwegia

Czytali temat:
Jaroslaw Szydlowski Jan Maryjan Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty Szybki Bill Marcin _ N O boj fra oszlo Miroman Pablo33 Onty_Ja_Gabriel_3. Andrzej1967 (1432 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
medalkalety
(medalkalety)
Wiking
Czyli mam rozumieć ze koronowirusa już nie ma
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Maciej Z
(Wodzuu)
Wiking
Czy ktoś wie jak wygląda sytuacja na lotnisku Gardermoen? Mam lot z PL do NO na 10 lipca ale nie podlegam żadnej z kategorii:
- dziecko w NO
- rodzic w NO
- praca w NO
- nieruchomość w NO
Jestem po prostu turystą. Wpuszczą mnie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -16  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(EdytaBrzoza)
Wiking
Witam mam podobna sytuację, tyle że ja pracowałam w Norwegii ale zwolniłam się i wróciłam do Polski posiadam stały numer ale nie mam nikogo z rodziny w Norwegii, chciałam przylecieć gdzies w połowie lipca aby odwiedzić swojego chłopaka tyle że nie łącza nas zasnę więzi rodzinne i nie mam pojęcia czy mam prawo wjazdu do Norwegi.
Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Adrian Elko
(Adidadi)
Wiking
Bez umowy o pracę nie ma możliwości wjazdu do Norwegii. Każda jedna osoba jest weryfikowana na granicy, pytają o umowę i ewentualne miejsce zamieszkania. Możliwe ze 15go to zniosą ale na daną chwilę turyści nie mogą wjechać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 18  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(EdytaBrzoza)
Wiking
Dziękuję za odpowiedź
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szybki Bill
(Wiedza)
Wiking
Czy w samolotach obowiazuje maska na twarz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
medalkalety
(medalkalety)
Wiking
Adrian eko co ty za pierdoly wypisujesz jeżdżę do polski co 2 tygodnie na granicy pokazuje umowę i nikt tego nie weryfikuje a nie pracuje już rok w starej firmie wiec przejedz się najpierw i sprawdź a potem udzielaj dobrych rad możesz wjechać do Norwegii bez problemu na starej umówie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -28  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marek Nowak
(Filemon) Online
Wiking
Do medalkalety - to , że ty oszukujesz , to nie znaczy, ze możesz innych namawiać do oszustwa. Tu link który warto przeczytać przed podróżą. Pozdrawiam www.gov.pl/web/norwegia/covid-19-w-norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 18  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
medalkalety
(medalkalety)
Wiking
Do Marek Nowak znalazł się swietojebliwy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok