Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

3 Posty
wiewiorek
(wiewiorek)
Wiking
ktoś może opisać wrażenia po pierwszej podrózy samolotem po 17czerwca?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Bajkowyskrzat napisał:
Czy ktoś coś zainicjuje ?

Inicjuj! Po co czekac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(JarekSulej)
Wiking
To ja przekaże że swojego doświadczenia lot do Wawy 18 .06. na lotnisku Toro spokojnie , odprawa jak zwykle, terminal w połowie zamknięty, tylko sklep i poczekalnia , maseczki obowiązkowe po odprawie biletowej aż do wyjścia z terminala w Polsce, jedyna kontrola dodatkowa to celnicy wyrywkowo kontrolują , najczęściej czy wywodzisz pieniądze.
W samolocie około 30 osób, w czwartek do Norwegii przyleciało 5.
Powrót w niedzielę , jeden sklep otwarty, przed wejsciem do terminala sprawdzane bilety i temperatura kamera termowizyjna. Dalej jak zwykle. W Norwegii najpierw do samolotu wchodzi gość i opowiada o kwarantannie i informuje o kontroli paszportowej. Kontrola przez policję każdego, sprawdzają tożsamość i czy do pracy przyjechales/Aś czy nie , to trzeba udokumentować i znów info o kwarantannie.
Ja pytałem czy skoro odwiedzałem dzieci czy jestem zwolniony z kwarantanny bo tak jest podane na stronie oficjalnej rządu norweskiego.regjeringen.no. powiedział że nie wie ale skoro jest taka informacja na tej stronie to pewnie tak jest. Później możliwa kontrola bagażu jak zwykle. Tyle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok