Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Cena ropy naftowej leci na łeb na szyję. Jest najniższa od 2003 roku - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Cena ropy naftowej leci na łeb na szyję. Jest najniższa od 2003 roku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sula
(Sula)
Wiking
Przy obecnym kursie waluty, Polacy zarabiają 10 tys zł. Ludzie w Polsce zarabiają 6 tys zł. różnica jest nie wielka, nie opłaca się już być w Norwegii.
W Polsce kiedy oboje ludzi pracuje, budżet domowy sięga koło 9 tyś na ręke, po co komuś siedzieć w Norwegii w obcym państwie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Wiking
To jedź do Polski skoro tak twierdzisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(vitara)
Wiking
Korona spadnie na 30 gr ,a Euro po 5 zł Norwegia ugnie kolana.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kamilplplpl)
Wiking
Ja wróciłem do polski w 2009 i od tamtej pory sobie radzę. Zarabiałem po odliczeniu kosztów lekko ponad 10tyś, w pl mam średnia z roku właśnie 6tys więc rzeczywiście nie ma sensu tuląc się po NO. Teraz ten kraj dobije tania ropa, tak jak byłem i wszyscy gadali, że mają w dupie eu bo mają ropę tak teraz będą włazić w dupę eu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Marcinx195 Murarski
(Marcinx195)
Wiking
Nie ma znaczenie ile zarobisz a ile odlozysz... zwlaszcza jak siedzi ktos za granica a patrzac na obecna sytuacje NOKa to oplaca sie to srednio
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 26  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
W Polsce dostaniesz 412 euro na reke.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Slawek36
(Slawek36)
Wiking
Kamilplplpl to jak tak dobrze zarabiasz i jesteś 11 lat w Polsce to poco się wypowiadasz na forum poloni w NO. Jak siadne Norwegia to i Polska i zacznie się spowrotem wyzysk za 5 PLN bo bezrobocie będzie wysokie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 30  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Ropa tanieje ze względu na wojnę cenową i na spadająca sprzedaż, a wirus wiecznie nie będzie panował i za dwa miesiące ludzie raczej nie zmienia aut na elektryki. Dziś mamy gospodarkę globalna, jeden kraj będzie ciągnął na dół inne. Być może kraje żyjące skromniej, ale odizolowane lepiej na tym wyjdą, Kim Dzong Un będzie będzie świecił przykładem. Norwegia to kraj całkowicie zależny od gospodarki globalnej, polska również rozwijała się szybko dzięki eksportowi wiec pozostanie tylko pukać do wrót Korei Północnej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 25  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jan kaczmarek
(antychryst)
Wiking
Nawet przy cenie 10 dolków za baryłkę muszą Norwedzy tą ropę i gaz wydobywać.
W przeciwnym razie....powrót do sytuacji sprzed 50 lat, wypas owiec i takie tam podobne.Niestety, życie.
Może im te nochale zadarte "do góry" opadną bo uważają się za panów świata vide jankesi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok