Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wielkanocna tradycja zagrożona. Właściciele hytt chcą zniesienia kwarantanny - Norwegia

Czytali temat:
adam hryciuk Mariola G Joanna Kuchnicka mart enty Wojtek oscar Daniel Bednarz noregg remigiusz75 Ikett Personalpartner Takatamjakas (1364 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Wielkanocna tradycja zagrożona. Właściciele hytt chcą zniesienia kwarantanny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Prawo jak za okupacji. Ograniczanie swobod obywatelskich dla naszego dobra. Gdzie sie podziali ci wszyscy uczciwi, co ich te obostrzenia mialy nie dotyczyc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -19  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
..przekraczasz granice dobrego smaku *(do tego z licznikiem w profilowym...kużwa tępy kierowca jakiś????
...dotąd stękałeś na Norwegie zza płotu jak kund.lek,a to ropa droga,niskie płace,ludzie żli,etc...
...a teraz,gdy cały świat próbuje obronić się przed zarazą,to też ci nie pasuje...
...jeżeli kwarantanne kojarzysz z ograniczaniem wolności,wybierz sie do psychiatry..tego od nóg ,bo na pusty łeb już za póżno
...żenuła!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 26  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas)
Wiking
Skoro to jest ich najwiekszy problem to wsadzilbym ich do tych hytt i pozbawil telefonow i samchodow i niech siedza do konca ich albo epidemii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
boj tobie to juz zadna pomoc lekarska nie pomoze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
..tobie przydałaby sie kwarantanna do końca życia
...no i od czasu do czasu ...lewatywa...,,muzgu,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Janek1972
(Janek1972)
Wiking
Nie rozumiem o co chodzi z tym zakazem przebywania na hyttach. Może mi ktoś przybliżyć w czym jest tu zagrożenie dla innych?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
250 Postów
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
Jakos dziwnie wytlumaczyles ten przepis o tych hyttach.Chyba go nie czytales.Tam nonsensem w/g mnie jest to ze mozna tam przebywac w dzien ale nie wolno spac. Bo ogolnie tez wolno jezdzic tylko na te hytty ktore znajduja sie w granicach komuny w ktorej sie mieszka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
napisał:
Tam nonsensem w/g mnie jest to ze mozna tam przebywac w dzien ale nie wolno spac.
Nie wolno spać oznacza, że będziesz tam na chwilę. Tak jak w sklepie jesteś po chlebek.
Jedziesz, żeby ogarnąć czy wszystko ok jak naprawdę musisz, a nie jedziesz na wakacje. Rozumiesz teraz, czy wciąż nie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
250 Postów
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
Dobrze ze Ty rozumiesz bo ja nie..Gdybym rozumial to bym nie pisal ze w/g mnie to nonsens.Jak pojade tam o 7 rano i wroce o 23 bedzie ok.ale spac to juz nie.Na drugi dzien znowu pojade i kolejny ok.Ale spac to przestepswo.Naprawde masz szczegolny dar rozumienia norwegow. A wogole ty jak zwykle pomoglas.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok