Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1 Post
Przedstawiciel 007
(Przedstawiciel 007)
Wiking
Ty tam mart i ta justyna ale z was buraki i patologia społeczna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Przedstawiciel 007
(Przedstawiciel 007)
Wiking
Prawdziwa patola społeczna mająca się za wyższa sferę a słoma z butów wystaje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Przedstawiciel 007 napisał:
Prawdziwa patola społeczna mająca się za wyższa sferę a słoma z butów wystaje
Prawdziwy dżentelmen próbuje "błysnąć" od kilkunastu postów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Przedstawiciel 007
(Przedstawiciel 007)
Wiking
Prawdziwa dama się znalazła przyznaj się lepiej ile dostajesz za krytykę ludzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Przedstawiciel 007
(Przedstawiciel 007)
Wiking
Stwierdzam że nie chce mi się pisać z pustymi bezwarosciowymi ludźmi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szymon Frankiewicz
(SzymonFrankiewicz)
Wiking
Witam serdecznie, przez przypadek udało mi się tutaj znaleźć coś o odwołanych lotach linii Norwegian. Może jest ktos z Państwa kto mógłby mi pomoc lub doradzić. Będę wdzięczny za każda rade. A wiec kilka tygodni temu dostałem e-mail iż mój lot z Los Angeles do Krakowa (z przesiadka w Oslo) na 8 kwietnia został odwołany i mam opcje anulować ten bilet i zwrot w formie Cash Points. Niby była tez opcja zmiany terminu lotu, ale chyba to był jakiś błąd w systemie u nich bo finalnie wrocilem do Polski tylko dzięki #LOTdodomu. Po powrocie do Polski próbując dołączyć do Norwegian Reward, aby uzyskać ten zwrot mając u nich konto ciagle wyskakuje błąd i informacja aby dzwonić na infolinie. Próbowałem dzwonić na nią zarówno z Polski jak i z USA i niestety połączenie nie może być zrelizowane. Czy ktos z Państwa był w podobnej sytuacji i wie jak mogę rozwiązać ten problem?
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
SzymonFrankiewicz napisał:
Witam serdecznie, przez przypadek udało mi się tutaj znaleźć coś o odwołanych lotach linii Norwegian. Może jest ktos z Państwa kto mógłby mi pomoc lub doradzić. Będę wdzięczny za każda rade. A wiec kilka tygodni temu dostałem e-mail iż mój lot z Los Angeles do Krakowa (z przesiadka w Oslo) na 8 kwietnia został odwołany i mam opcje anulować ten bilet i zwrot w formie Cash Points. Niby była tez opcja zmiany terminu lotu, ale chyba to był jakiś błąd w systemie u nich bo finalnie wrocilem do Polski tylko dzięki #LOTdodomu. Po powrocie do Polski próbując dołączyć do Norwegian Reward, aby uzyskać ten zwrot mając u nich konto ciagle wyskakuje błąd i informacja aby dzwonić na infolinie. Próbowałem dzwonić na nią zarówno z Polski jak i z USA i niestety połączenie nie może być zrelizowane. Czy ktos z Państwa był w podobnej sytuacji i wie jak mogę rozwiązać ten problem?
Pozdrawiam

Cześć, sprawdzałeś na stronie norwegian.no to www.norwegian.no/ruteinformasjon/updates/ ? Może pomoże.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok