Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1 Post
Kamil2323
(Kamil2323)
Wiking
Ale nie zwracają nic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Liten Maly
(Liten)
Wiking
Kupujesz z tanich linii lotniczych bilet , najtansza opcje , która nic Ci nie gwaratuje !!!! Nastepnym razem kup Flex i po problemie , lub przeczytaj co Ci w danej cenie gwaratuja !!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1492 Posty
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Kamil2323 napisał:
Ale nie zwracają nic
Nawet tytułu nie przeczytałeś, a co dopiero artykuł. Przeczytaj ( ze zrozumieniem ) potem komentuj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kamil2323
(Kamil2323)
Wiking
Przeczytałem dokładnie nie zabieraj się do hejtow nie znając tematu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1492 Posty
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Kamil2323 napisał:
Przeczytałem dokładnie nie zabieraj się do hejtow nie znając tematu
Jaki hejt człowieku? Piszesz pod artykułem że nic nie zwracają. Tam nic nie ma o zwracaniu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Asikhb napisał:
Kamil2323 napisał:
Przeczytałem dokładnie nie zabieraj się do hejtow nie znając tematu
Jaki hejt człowieku? Piszesz pod artykułem że nic nie zwracają. Tam nic nie ma o zwracaniu.


gimbusiki lubia uzywac nowomowy, nie znajac slowa krytyka. Ot, znak czasów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1492 Posty
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
bodys napisał:
Asikhb napisał:
Kamil2323 napisał:
Przeczytałem dokładnie nie zabieraj się do hejtow nie znając tematu
Jaki hejt człowieku? Piszesz pod artykułem że nic nie zwracają. Tam nic nie ma o zwracaniu.

gimbusiki lubia uzywac nowomowy, nie znajac slowa krytyka. Ot, znak czasów


Szkoda..przykre..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kamil2323
(Kamil2323)
Wiking
Nie przykre ale logiczne .Ludzie którzy korzystaja z tanich lini lotniczych nie kupują jak najdroższych biletów .Wiem bo latam nie raz ta linia do norwegi .Wiekszosc podróżnych to pracownicy .A artykuł skoro masz problemy z wzrokiem to juz nie moj problem .Norwegian jak do tej pory nie robi nic .Moj lot miał byc 17 kwietnia .W odpowiedzi na maila dostałem info że mogę zmienic rezerwacje tracąc 70 % ceny .A na pytanie czy mogę zwrócić równowartość w punktach cashpoints odppwiedz brzmi nie.Nie jestem jednostką. Wiec zwroty za bilety nie ma .Tak zarabiajainie lotnicze .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kamil2323
(Kamil2323)
Wiking
Do tych co mają kłopoty z wzrokiem polecam dokładnie przeczytac artykul.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1492 Posty
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Kamil2323 napisał:
Nie przykre ale logiczne .Ludzie którzy korzystaja z tanich lini lotniczych nie kupują jak najdroższych biletów .Wiem bo latam nie raz ta linia do norwegi .Wiekszosc podróżnych to pracownicy .A artykuł skoro masz problemy z wzrokiem to juz nie moj problem .Norwegian jak do tej pory nie robi nic .Moj lot miał byc 17 kwietnia .W odpowiedzi na maila dostałem info że mogę zmienic rezerwacje tracąc 70 % ceny .A na pytanie czy mogę zwrócić równowartość w punktach cashpoints odppwiedz brzmi nie.Nie jestem jednostką. Wiec zwroty za bilety nie ma .Tak zarabiajainie lotnicze .
Przez zabawę w okulistę się zaplątałeś. To nie zwracają nic, czy w efekcie jednak zaproponowali 30% ?
Artykuł mówi o WARUNKACH zwrotów tanich biletów, za których stratę nie otrzymuje się refundacji w normalnych warunkach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok