Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

ID-kort nie tylko dla Norwegów? To pomysł na walkę z fałszowaniem dokumentów - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu ID-kort nie tylko dla Norwegów? To pomysł na walkę z fałszowaniem dokumentów
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szymon Giełzakowski
(Drapakpilot)
Wiking
Zalosne to jest takie podejscie w ktorym zaklada sie, ze skoro urodzilo sie w danym kraju to wszedzie trzeba na sile udowadniac, ze wlasnie z tego kraju sie pochodzi i kazdy inny to jest gorszy, a z tych co mysla inaczej cisnac beke. Oczywiscie, ze tez zloze wniosek skoro tu zostaje. Byle miec cokolwiek norweskiego? No skoro sie wyjezdza do danego kraju to chyba logiczne, ze sie z nim asymiluje. Kazdy narod sie szanuje, szkoda, ze nie wszyscy jego obywatele mysla.

Przepraszam za brak polskich znakow niestety nie mam takich na klawiaturze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 22  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Drapakpilot napisał:Zalosne to jest ....
Przepraszam za brak polskich znakow niestety nie mam takich na klawiaturze.
Jak nic trafiłeś w setkę i serwetkę.
Jak można napisać taką bzdurę i to w dobie wszechobecnego internetu.
To nawet polskie gimbusy z trzepaka na blokowisku wiedzą, że by pisać w innym języku niż gęsiarski, to wystarczy zainstalować darmową aplikację/program. a nie kupować klawiaturę z odpowiednią czcionką.
Toś sobie strzelił w kolano lub piętę jak kto lubi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -16  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szymon Giełzakowski
(Drapakpilot)
Wiking
Pisałem to nie ze swojego komputera który nie ma pobranego polskiego słownika i nie widziałem sensu pobierania go tylko do napisania jednego komentarza. Z resztą nie zmienia to sensu mojej wypowiedzi więc Twój komentarz jest zbędny. Obstawiam, że nawet gimbusy z trzepaka by do tego jakoś doszły, ale jak nie ma się do czego przyczepić to nawet do czegoś takiego można.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 24  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(Blackbird)
Wiking
Taa ... polskie gimbusy z trzepaka pewnie wiedzą jak ściągnąć aplikację, ale nie sądzę żeby wiedzieli czy to co napisali ma jakiś sens Sądzę że nawet mieli by problem ze sformułowaniem czegoś z sensem w ojczystym języku ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
ellada napisał:
Polonorki będą szybko składać wnioski o dowody osobiste oby tylko mieć cokolwiek norweskiego hehehe.
Każdy naród się szanuje, a spora część rodaków gdzie nie pojedzie to chce udać mieszkańców kraju w którym się znajdują, jakie to żałosne.

Zapomniałeś o "buhaha" szanujący się w narodzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Drapakpilot napisał:

Przepraszam za brak polskich znakow niestety nie mam takich na klawiaturze.

Miód na moje serce
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Drapakpilot napisał:
Pisałem to nie ze swojego komputera który nie ma pobranego polskiego słownika i nie widziałem sensu pobierania go tylko do napisania jednego komentarza. Z resztą nie zmienia to sensu mojej wypowiedzi więc Twój komentarz jest zbędny. Obstawiam, że nawet gimbusy z trzepaka by do tego jakoś doszły, ale jak nie ma się do czego przyczepić to nawet do czegoś takiego można.
Głupkowate to twoje tłumaczenie jak i dalszy komentarz, jednak niech i tak ci bydzie, skoro będzie ci lepiej na wątrobie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
ellada napisał:
.....
Każdy naród się szanuje, a spora część rodaków gdzie nie pojedzie to chce udać mieszkańców kraju w którym się znajdują, jakie to żałosne.


To znaczy, ze polacy mieszkajacy w Polsce chca udawac polakow?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szymon Giełzakowski
(Drapakpilot)
Wiking
Boomer ok. To, że czegoś nie rozumiesz nie znaczy, że musi być głupie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok