Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

97 000 000 000 koron: tyle Norwegowie wydadzą w 2019 na Święta - Norwegia

Czytali temat:
halina manka EWA J jerzy chojeta Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo Josef Satan noregg Emil Moderator Natalia Ad PoznajMnie Smith (2870 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu 97 000 000 000 koron: tyle Norwegowie wydadzą w 2019 na Święta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Dima Dima
(dima)
Wiking
Chyba ktoś postawił za dużo zer. W Norwegii żyje 5.3 mln ludzi. To wychodzi ponad 18 tyś koron na każdą osobę od niemowlęcia po staruszka. Ale z drugiej strony kto zabroni " bogatemu"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 26  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

(pozytywnazołza)
Stały Bywalec
Jak mozna zrobic w NO jakies fajne zakupy..?,skoro wiekszosc asortymentu w sklepach to "standardowa chinszczyzna" chcąc w Norwegi kupic sobie buty ze skòry,to zastalam w sklepach tylko gumofilce z gumy,lub jakies smieszne bambosze do wrzucania wyngla wiec buty zakupilam w Polsce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
pozytywnazołza napisał:
Jak mozna zrobic w NO jakies fajne zakupy..?,skoro wiekszosc asortymentu w sklepach to "standardowa chinszczyzna" chcąc w Norwegi kupic sobie buty ze skòry,to zastalam w sklepach tylko gumofilce z gumy,lub jakies smieszne bambosze do wrzucania wyngla wiec buty zakupilam w Polsce.

...nie zapomnij kupić sandałów i białych skarpet na zime
....żeby potem ci sikorki nie musiały wieszać słoniny na balkonie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

()
Stały Bywalec
bojfraoszlo napisał:
pozytywnazołza napisał:
Jak mozna zrobic w NO jakies fajne zakupy..?,skoro wiekszosc asortymentu w sklepach to \"standardowa chinszczyzna\" chcąc w Norwegi kupic sobie buty ze skòry,to zastalam w sklepach tylko gumofilce z gumy,lub jakies smieszne bambosze do wrzucania wyngla wiec buty zakupilam w Polsce.
...nie zapomnij kupić sandałów i białych skarpet na zime
....żeby potem ci sikorki nie musiały wieszać słoniny na balkonie

Na zime mam skarpetki z welny "Safa Ullragg" polecam.. Sandałów nie mam zwyczaju nosic zimą jak Ty.. ,a zamiast sloniny jadam kawior
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
pozytywnazołza napisał:
Jak mozna zrobic w NO jakies fajne zakupy..?,skoro wiekszosc asortymentu w sklepach to "standardowa chinszczyzna" chcąc w Norwegi kupic sobie buty ze skòry,to zastalam w sklepach tylko gumofilce z gumy,lub jakies smieszne bambosze do wrzucania wyngla wiec buty zakupilam w Polsce.

Czyzbys nabyla gumofilce ze skory? To juz sa skorofilce. I sluza do zbierania datkow co laska.
Masz spore doswiadczenie w tym wzgledzie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

(pozytywnazołza)
Stały Bywalec
Satan napisał:
pozytywnazołza napisał:
Jak mozna zrobic w NO jakies fajne zakupy..?,skoro wiekszosc asortymentu w sklepach to \"standardowa chinszczyzna\" chcąc w Norwegi kupic sobie buty ze skòry,to zastalam w sklepach tylko gumofilce z gumy,lub jakies smieszne bambosze do wrzucania wyngla wiec buty zakupilam w Polsce.
Czyzbys nabyla gumofilce ze skory? To juz sa skorofilce. I sluza do zbierania datkow co laska.
Masz spore doswiadczenie w tym wzgledzie?

Spojrz na swoje buty,czy przypadkiem nie wystaje Tobie sloma z butów,bo mi sie wydaje,ze ona Tobie wystaje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
pozytywnazołza napisał:
Satan napisał:
pozytywnazołza napisał:
Jak mozna zrobic w NO jakies fajne zakupy..?,skoro wiekszosc asortymentu w sklepach to \\\"standardowa chinszczyzna\\\" chcąc w Norwegi kupic sobie buty ze skòry,to zastalam w sklepach tylko gumofilce z gumy,lub jakies smieszne bambosze do wrzucania wyngla wiec buty zakupilam w Polsce.
Czyzbys nabyla gumofilce ze skory? To juz sa skorofilce. I sluza do zbierania datkow co laska.
Masz spore doswiadczenie w tym wzgledzie?

Spojrz na swoje buty,czy przypadkiem nie wystaje Tobie sloma z butów,bo mi sie wydaje,ze ona Tobie wystaje.


Wiesniak jestem - coz innego niz sloma ma mi wystawac z moich gumofilcow?
Perly? Te rzucam tylko przed swinie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

(pozytywnazołza)
Stały Bywalec
Satan napisał:
pozytywnazołza napisał:
Satan napisał:
pozytywnazołza napisał:
Jak mozna zrobic w NO jakies fajne zakupy..?,skoro wiekszosc asortymentu w sklepach to \\\\\\\"standardowa chinszczyzna\\\\\\\" chcąc w Norwegi kupic sobie buty ze skòry,to zastalam w sklepach tylko gumofilce z gumy,lub jakies smieszne bambosze do wrzucania wyngla wiec buty zakupilam w Polsce.
Czyzbys nabyla gumofilce ze skory? To juz sa skorofilce. I sluza do zbierania datkow co laska.
Masz spore doswiadczenie w tym wzgledzie?

Spojrz na swoje buty,czy przypadkiem nie wystaje Tobie sloma z butów,bo mi sie wydaje,ze ona Tobie wystaje.

Wiesniak jestem - coz innego niz sloma ma mi wystawac z moich gumofilcow?
Perly? Te rzucam tylko przed swinie.

Jak na barana,to slabo Tobie to wychodzi..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
pozytywnazołza napisał:
[quote]Satan napisał:
[quote]pozytywnazołza napisał:
Satan napisał:
pozytywnazołza napisał:
J
Spojrz na swoje buty,czy przypadkiem nie wystaje Tobie sloma z butów,bo mi sie wydaje,ze ona Tobie wystaje.

Wiesniak jestem - coz innego niz sloma ma mi wystawac z moich gumofilcow?
Perly? Te rzucam tylko przed swinie.

Jak na barana,to slabo Tobie to wychodzi..


Jak na oslice, to slabo ripostujesz.
U mnie na wsi barany i osly sa bystre.
No, ale to wies norweska, to swoje tlumaczy.

Produktywnego weekendu hejtowskiego zycze.
Nie zapominaj, ze piatek, to mala sobota - do roboty!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok