Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
napisał:

W NO.. Tesla Jedynie moze osiagac predkosc traktorzysty.. ,wiec na co mi szybkie eco auto w NO.. skoro w panstwie sa tak absurdalne ograniczenia predkosci??? jezeli lubi sie "czuc asfalt" to polecam wyprowadzke z "dziczyzny" ... glowa do gòry... kiedys moze bedzie lepiej...



Grochowa, ty sie trzymaj Polski i do cywilizowanych motoryzacyjnie panstw nie zagladaj.
Juz sam kraj zamieszkania wskazuje, ze jestes potencjalna morderczynia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
napisał:
skoro w panstwie sa tak absurdalne ograniczenia predkosci??? polecam wyprowadzke z "dziczyzny" ...

Co do ograniczeń prędkości obejrzyj pierwszą lepszą symulację czołówki przy 50km/h. Co do twoich rzekomych szybkich i "bezpiecznych" jazd spróbuj kiedyś zorganizowanego rajdu terenowego w prawdziwej dziczy. Prześlij wrażenia, zdjęcia, film. Wtedy podyskutujemy. Póki co - wyjdź stąd i nigdzie nie głoś swoich "mądrości" bo jest potencjalne ryzyko, że ktoś głupi weźmie przykład i zrobi drugiemu krzywdę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:
Na Norweskich drogach Tesla sie dlawi..... skoro w panstwie sa tak absurdalne ograniczenia predkosci??? Właśnie niedawno, taki jeden z rodaków, też olał te durne ograniczenia prędkości, oraz trzeźwe myślenie i na ośnieżonej drodze z góry, na 80 jechał ponad 60, podobno dla niektórych i tak za wolno, bo przecież była dopuszczalna 80.
I co? ano zabił siebie i dwóch innych a trzeci leży połamany w szpitalu.
Pewnie ten czwarty, przeżył jedynie dlatego, ponieważ miał zapięte pasy, Pozostali byli kozakami.
I teraz leżą z tym dla którego norweskie przepisy to bzdura.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok