Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1 Post
Key Ar
(Maaan)
Wiking
Nawiasem mowiac: takich wlasnie swietojebliwych jak Boj to najbardziej musza sie obawiac nawet ci, ktorzy nie maja nic «za paznokciem».
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...łot i przemyt!...
...poi rodaków pomyjami i te jełop. jeszcze mu dziękują za to
...co za hipokryzja!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Key Ar
(Maaan)
Wiking
Na kims trzeba zarabiac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Maaan napisał:
Na kims trzeba zarabiac


...ale masz zdanie o swoich żywicielach...
...chociaż oni mogą mieć nienajlepsze o tobie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Key Ar
(Maaan)
Wiking
Moi klienci uwazaja mnie za super goscia. Wszyscy inni znajomi tez.
Milo mi, jestem King of Oslo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Yemeth666)
Wiking
A ja się wycwaniłem i robię w Norge własne wino. Tanio, legalnie i ile dusza zapragnie. Robiłbym i piwo, ale na przeszkodzie stoi lenistwo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Yemeth666 napisał:
A ja się wycwaniłem i robię w Norge własne wino. Tanio, legalnie i ile dusza zapragnie. Robiłbym i piwo, ale na przeszkodzie stoi lenistwo.


...masz do tego prawo...jest to legalne w Norwegii
...do tego zdrowsze!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Maaan napisał:
prawdziwi patrioci polscy i tak beda woleli kupic polskie piwko Co widac rowniez na przykladzie zbytu polskiej wodeczki w Oslo .

Coz, prawdziwy polak jak nie ukradnie ( a kradzieza jest kupowanie od szmuglerow), to go choroba dopadnie.
Polak nie zwiedza lokalnych sklepow, bo woli opowiesci fantazyjne, jak tutaj wszystko jest drogie.

Co do zawartosci alkoholu - podolewa sobie polak spirytusu do piwa, bo dobre piwo to piwo mocne.
Walorami smakowymi zajmuja sie tylko nieprawdziwi polacy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Satan napisał:

Co do zawartosci alkoholu - podolewa sobie polak spirytusu do piwa, bo dobre piwo to piwo mocne.


"Według „Poradnika Prawdziwego Mężczyzny” jedynym sokiem jaki prawdziwy mężczyzna wlewa do piwa to wódka. Drinkiem, który spełnia ten warunek jest U-Boot. Swoją nazwę zawdzięcza kieliszkowi z wódką, który opada na dno kufla z piwem. Kac po tym drinku gwarantowany!"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
jacek lytaw
(kiaaudi)
Wiking
Prawda... Już nigdy nie kupię od przemytow alkoholu. Piwo prawie bez gazu w lato wrzatek i w 2013 kupiłem za namową kolegi gdyż swoezak byłem 1 litt wódki na 2 osoby tak się zlojilismy a na drugi dzień rzyganko to trzeba być śmieciem by za truciznę brać tyle kasy norweski alkohol nie dość że lepszy jakościowo to niewiele droższy.... Nie kupujcie u tych c**** jak chxecie zyc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok