Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Sprzeciw wobec bompenger nie cichnie. W Bergen protesty na drogach i zdewastowane bramki - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eldur Sevarsson
(Eldur Sevarsson)
Wiking
''Jedno jest jednak pewne – wszystkie koszty zostaną pokryte z kieszeni kierowców – z pieniędzy zapłaconych w ramach opłat bramkowych''

Czyli co? Za każdy przejazd będzie naliczane więcej?
Po prostu mniej pieniędzy rzad ściągnie w ramach podatku, a kierowcy czy bramki zostałyby zniszczone czy nie zapłacą tyle samo...

Szkoda tylko ze te protesty robią wtedy kiedy cały system rusza, a nie wtedy kiedy jest ogłaszane ze za jakiś czas powstaną nowe bramki. Jeżeli rzad postawi bramki i zainwestuje w to miliony to musi ta kasę odzyskać. Tutaj Norwegowie słabo się spisują.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 33  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

(pozytywnazołza)
Stały Bywalec
Biedni ci Norwegowie, jest mi zal tego spleczenstwa, ze we wlasnym panstwie są tak przymusowo "skubani" z wlasnych kont i kieszeni. nie ma w tym kraju calkowitej wolnosci, burzyc te bramki ,bo panstwo chce przymusem niszczyc emocjonalnie jak i finansowo czlowieka, a niby w norwegi bezstresowo sie zyje..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
pozytywnazołza napisał:
Biedni ci Norwegowie, jest mi zal tego spleczenstwa, ze we wlasnym panstwie są tak przymusowo "skubani" z wlasnych kont i kieszeni. nie ma w tym kraju calkowitej wolnosci, burzyc te bramki ,bo panstwo chce przymusem niszczyc emocjonalnie jak i finansowo czlowieka, a niby w norwegi bezstresowo sie zyje..
...głupoty piszesz jak zwykle
...w Polsce jesteš łupiona za paliwo
...ktore proporcjonalnie do zarobkòw jest cholernie drogie
...tutaj jest bardzo tanie wiec mimo bramek
..i tak jest tanio
...do zrozumienia tego paradoksu wystarczy szkoła podstawowa,ktòrą chyba zaliczyłaš??
...stękania na Norwegie w twoim wykonaniu są juź męczące
...pojedż na ryby,grzyby,nad wodę,wyjdż na spacer z psem
..tylko przestañ stękać....!?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zaskar bygg
(zaskarbygg)
Wiking
sciema jak zawsze i wszedzie niby ekologia jak beda bramki rogie to ludzi mniej wjedzie do centrum tak ale 2-3 % tu chodzi tylko o kase bo i tak beda jezdzic i tak el musza placic bo jest ich za duzo i kasa ucieka a nie spaliny
rozumiem buss pas nie dla EL bo sie korkuje ale oplaty na bramkach pokazuja to ze tu chodzi tylko o siano i nic wiecej
a to ze jest duzo EL to znaczy ze wzrosna oplaty na ladowarkach i tez prad w domu bo i tak trzeba za to placic i tak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
baster pl
(baster pl)
Wiking
Norwegowie maja mozgi zlansowane do takiego stopnia, ze jedyna forma protestu bedzie jakas teatralna szopka, ktora na rzadzacych lewakach nie zrobi najmniejszego wrazenia. Biedaki nawet nie zdaja sobie sprawy z tego, ze ciezkie czasy (ciecia) dopiero nadchodza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

()
Stały Bywalec
bojfraoszlo napisał:
pozytywnazołza napisał:
Biedni ci Norwegowie, jest mi zal tego spleczenstwa, ze we wlasnym panstwie są tak przymusowo \"skubani\" z wlasnych kont i kieszeni. nie ma w tym kraju calkowitej wolnosci, burzyc te bramki ,bo panstwo chce przymusem niszczyc emocjonalnie jak i finansowo czlowieka, a niby w norwegi bezstresowo sie zyje..
...głupoty piszesz jak zwykle
...w Polsce jesteš łupiona za paliwo
...ktore proporcjonalnie do zarobkòw jest cholernie drogie
...tutaj jest bardzo tanie wiec mimo bramek
..i tak jest tanio
...do zrozumienia tego paradoksu wystarczy szkoła podstawowa,ktòrą chyba zaliczyłaš??
...stękania na Norwegie w twoim wykonaniu są juź męczące
...pojedż na ryby,grzyby,nad wodę,wyjdż na spacer z psem
..tylko przestañ stękać....!?

Boy fra oszlo Czy ty umiesz czytac?
Przeciez to norwegowie demolują bramki w norwegi , przeciez nie ja to norwegowie buntuja sie przeciwko oplat bramkowych za przejazdy , nie ja ja nie stękam na norwegie , bo jest pieknym krajem , tylko gospodarka norweska sie w pelni nie podoba norweskiemu spoleczenstwu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
pozytywnazołza napisał:
Biedni ci Norwegowie, jest mi zal tego spleczenstwa, ze we wlasnym panstwie są tak przymusowo "skubani" z wlasnych kont i kieszeni. nie ma w tym kraju calkowitej wolnosci, burzyc te bramki ,bo panstwo chce przymusem niszczyc emocjonalnie jak i finansowo czlowieka, a niby w norwegi bezstresowo sie zyje..

Może zacznij działać społecznie, zrób coś dla Nich jak tak ci żal.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

(pozytywnazołza)
Stały Bywalec
Asikhb napisał:
pozytywnazołza napisał:
Biedni ci Norwegowie, jest mi zal tego spleczenstwa, ze we wlasnym panstwie są tak przymusowo \"skubani\" z wlasnych kont i kieszeni. nie ma w tym kraju calkowitej wolnosci, burzyc te bramki ,bo panstwo chce przymusem niszczyc emocjonalnie jak i finansowo czlowieka, a niby w norwegi bezstresowo sie zyje..
Może zacznij działać społecznie, zrób coś dla Nich jak tak ci żal.

Orzeszek w skorupce...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
pozytywnazołza napisał:
Asikhb napisał:
pozytywnazołza napisał:
Biedni ci Norwegowie, jest mi zal tego spleczenstwa, ze we wlasnym panstwie są tak przymusowo \\\"skubani\\\" z wlasnych kont i kieszeni. nie ma w tym kraju calkowitej wolnosci, burzyc te bramki ,bo panstwo chce przymusem niszczyc emocjonalnie jak i finansowo czlowieka, a niby w norwegi bezstresowo sie zyje..
Może zacznij działać społecznie, zrób coś dla Nich jak tak ci żal.

Orzeszek w skorupce...


Zacznij od dziadka. Skorupę rozwali i działaj dziewczyno! Działaj! Burz te bramki! Przykro mi, że Norwegia zniszczyła cię emocjonalnie i finansowo. Zaserwowałaś sobie terapię zemsty przez fora internetowe, ale to bez sensu.. nie wróci strat...Daj sobie spokój i zacznij ŻYĆ! Miło, przyjemnie i bez hejtu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok