Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
121 Postów

()
Stały Bywalec
Asikhb napisał:
pozytywnazołza napisał:
Asikhb napisał:
pozytywnazołza napisał:
Biedni ci Norwegowie, jest mi zal tego spleczenstwa, ze we wlasnym panstwie są tak przymusowo \\\\\\\"skubani\\\\\\\" z wlasnych kont i kieszeni. nie ma w tym kraju calkowitej wolnosci, burzyc te bramki ,bo panstwo chce przymusem niszczyc emocjonalnie jak i finansowo czlowieka, a niby w norwegi bezstresowo sie zyje..
Może zacznij działać społecznie, zrób coś dla Nich jak tak ci żal.

Orzeszek w skorupce...

Zacznij od dziadka. Skorupę rozwali i działaj dziewczyno! Działaj! Burz te bramki! Przykro mi, że Norwegia zniszczyła cię emocjonalnie i finansowo. Zaserwowałaś sobie terapię zemsty przez fora internetowe, ale to bez sensu.. nie wróci strat...Daj sobie spokój i zacznij ŻYĆ! Miło, przyjemnie i bez hejtu

Przeciez ci tlumacze, ze masz orzeszek w skorupce a ty jak zwylke nic nie rozumiesz i ciągle bredzisz slabe Twoje wypociny milego..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -16  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Może walczący o zniesienie bompenger powinni postarać się o wsparcie? Szef ZNP z Polski?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Ty pozytywnazołza przestań pierd...ć bo co temat to upadek społeczny w NO wróżysz, jakże ci ten mop Norweski na odcisk nacisnął że aż tak ciągle biadolisz . Jestem ciekawy ilu w tych protestujących Norwegach było prawdziwymi Norwegami bo tu firmy wracają za bramki i płacą dojazdy. Narobiło się prywaciarzy którzy i tak na wszystkim oszukują i dla nich to kolejny wydatek . Jak na razie litr benzyny kosztuje około 15 nok co przy najniższej licząc 150 nok i tak daje 10 litrów za 1h pracy, więc koszty transportu razem z bramkami są kilka razy niższe niż w wychwalanej ojczyźnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
A i jeszcze dodam jak ci tak strasznie żal Norweskiego społeczeństwa to lepiej pomyśl o uciśnionych rodakach tam chociaż możesz coś zdziałać społecznie a i za tak odległy horyzont sięgać nie musisz. Przez te wszystkie + od rządu niedługo na Ukrainę ludzie zaczną na zakupy jeździć. Ciekawi mnie efekt zmiany rządu i jak nastąpi brak funduszy na te wszystkie + co to społeczeństwo pocznie , bo poza krajem narzeka a i w kraju narzeka . Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(kuropa)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok