Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Polska równie popularna co Włochy. Tu wakacje spędzają Norwegowie [RANKING] - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polska równie popularna co Włochy. Tu wakacje spędzają Norwegowie [RANKING]
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Do Szwecji to na zakupy ...nie na wycieczkę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 20  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...a Sztokholm widziales?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
139 Postów
Byk Miks
(roccobarocco)
Stały Bywalec
Przy obecnych kursach nok / eur wszelkie wczasowanie poza granicami Norwegii uświadamiają mi jak słaba jest wartość tutejszej waluty. Śmieszne, jeszcze niedawno, 10 euro to aż 100 nok - i tu już mi do śmiechu nie jest
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
roccobarocco napisał:
Przy obecnych kursach nok / eur wszelkie wczasowanie poza granicami Norwegii uświadamiają mi jak słaba jest wartość tutejszej waluty. Śmieszne, jeszcze niedawno, 10 euro to aż 100 nok - i tu już mi do śmiechu nie jest


...czyli robotnik ze stażem ma tutaj na ręke netto minimum 15 Evro
...bida z nędzą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
139 Postów
Byk Miks
(roccobarocco)
Stały Bywalec
@boj
Mega bieda z nędza. A z tego netto musisz jeszcze mieszkanie opłacić - które w pl miałbyś za darmo wyzywic się i pokryć inne koszty życia. Gazety już grzmia, że z norweska waluta jest coś nie tak ale konkluzja jest taka : "nowa rzeczywistość". Na stronach nav są ogłoszenia, w dziale praca za granicą, dla kafelkarza w Niemczech - płacą od 19 euro za godzinę. Koszty życia 2 razy niższe a jakość życia 2 razy wyższa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 83  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Byk miks 19 euro w germani to chyba na dwóch. Ja tam spędziłem 3,5 roku i uwierz jak i koszty życia tak i jakość życia nie są lepsze. Z warunkami pracy żaden kraj europejski z Norwegią niema szans.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
roccobarocco napisał:
Przy obecnych kursach nok / eur wszelkie wczasowanie poza granicami Norwegii uświadamiają mi jak słaba jest wartość tutejszej waluty. Śmieszne, jeszcze niedawno, 10 euro to aż 100 nok - i tu już mi do śmiechu nie jest

Od lat wiadomo, ze Norwegia sie konczy. Juz ma zadyszke na finiszu.
Do Polski, krajanie, do Polski wracac.

Stanie sie tutaj lepiej i bedzie wiecej luzu i pozytywnej energii .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
marek c
(marino67)
Wiking
Bylem w Pobierowie w tamtym roku z rodzinka 600zl za dzien placilem za pobyt ale bylo super.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

(pozytywnazołza)
Stały Bywalec
Sebastian napisał:
Do Szwecji to na zakupy ...nie na wycieczkę
Prze ten norweski "dobrobyt" ... norwegowie, oraz "polscy_norwegowie" do Szwecji to na zakupy jezdzą owszem , zeby bylo ich stac na wycieczke do Dubaju.. bo gdyby nie ta zakupowa Szwecja, to norwegowie czasami by byli w czarnej d.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok