Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

334 Posty

()
Stały Bywalec
W bajkowym swiecie ksiedza i grochowki,dzikusem jest kazdy kto nie dziala wedluch schematu. Kazdy kto nie przeszedl kursu ADL wedlug standartu patriotycznego widzenia swiata. Standartu ze biale nie jest biale i nikt mi tego nie wmowi ze jest inaczej Standartu paranoidalnego wrecz mesjanizmu i wiary w jedynie sluszna droge prezesa i tak im on dopomoz Poniewaz jest to jedynie sluszna definicja dzikusa,wszelke proby dyskusji tutaj przyjmuja forme rzucania grochem o sciane i tym samym sa bezsensowne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty
veni vidi vici
(veni vidi vici)
Nowicjusz
Asikhb napisał:
veni vidi vici napisał:
Asikhb napisał:
veni vidi vici napisał:

W Polsce jest bezpiecznie

W Polsce jest mniej bezpiecznie niz w Norwegii.
Jakby sie okazalo, ze wszyscy molestowani w pracy (w Polsce) sie zglosza na policje to statystyki pofrunelyby w gore jak nigdy nigdzie.

Proponuje tekst czytac ze zrozumieniem
Cyt:\\\"Jednym z najczęstszych sytuacji są w szczególności bójki i ataki nożowników, które są plagą wschodnich i południowych dzielnic Oslo. Media i policja informują także o licznych incydentach z udziałem młodzieży oraz porachunkach gangów, które rozwiązują konflikty z użyciem broni.\\\"
Norwegia przyjeła wieksza liczbe niebezpiecznych uchodżcow niz Polska, wiec w Polsce spoleczenstwo czuje sie bezpieczniej niz spleczenstwo Norweskie wsròd \\\"dzikusòw\\\"
A sadzisz , ze w Pl ktos pokrzywdzony nie zglasza danej szkody na Policje??
Nie wiem co masz za wiadomosci, ale sadze, ze bardzo slabe..

Po I dziekuje za propozycje, ale nie mam problemow ze zrozumieniem tekstu. Moze jak sama zacytowalas tym razem przeanalizuj to raz jeszcze. Mowa o Oslo nie o Norwegii. Ty piszesz o Polsce i i Polakach. Domyslam sie tylko co sugerujesz piszac o \"dzikusach\". Pewnie zyjesz w Polsce, wiec sie lepiej orientujesz jaka dzicz potrafi w taki czy inny sposob tam rozrabiac. Po II tak jak napisalam w poprzednim poscie uwazam, ze niestety jest ogrom poszkodowanych nie zglaszajacych przestepstw (praca to byl tylko przyklad). Po III jesli nie wiesz jakie i skad ktos ma wiadomosci to sadz sobie ale po co to piszesz

Skoro tak tryskasz "mądrością" ... myślałam,iż przedstawisz tutaj jakiś konkretny wykres porównujący przestępczość ,która panuje w Norwegi jak i w Polsce..,a tutaj pustka.. odnosząc się do tematu,niczym konkretnym nie wykazano się w Twojej wypowiedzi,a szkoda myślałam,iż się w czymś wykażesz..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -15  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
SailorMoon
(SailorMoon)
Wiking
Asikhb napisał:
veni vidi vici napisał:

W Polsce jest bezpiecznie

W Polsce jest mniej bezpiecznie niz w Norwegii.
Jakby sie okazalo, ze wszyscy molestowani w pracy (w Polsce) sie zglosza na policje to statystyki pofrunelyby w gore jak nigdy nigdzie.

klamstwo!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
SailorMoon
(SailorMoon)
Wiking
Asikhb napisał:
veni vidi vici napisał:
Asikhb napisał:
veni vidi vici napisał:

W Polsce jest bezpiecznie

W Polsce jest mniej bezpiecznie niz w Norwegii.
Jakby sie okazalo, ze wszyscy molestowani w pracy (w Polsce) sie zglosza na policje to statystyki pofrunelyby w gore jak nigdy nigdzie.

Proponuje tekst czytac ze zrozumieniem
Cyt:\\\"Jednym z najczęstszych sytuacji są w szczególności bójki i ataki nożowników, które są plagą wschodnich i południowych dzielnic Oslo. Media i policja informują także o licznych incydentach z udziałem młodzieży oraz porachunkach gangów, które rozwiązują konflikty z użyciem broni.\\\"
Norwegia przyjeła wieksza liczbe niebezpiecznych uchodżcow niz Polska, wiec w Polsce spoleczenstwo czuje sie bezpieczniej niz spleczenstwo Norweskie wsròd \\\"dzikusòw\\\"
A sadzisz , ze w Pl ktos pokrzywdzony nie zglasza danej szkody na Policje??
Nie wiem co masz za wiadomosci, ale sadze, ze bardzo slabe..

Po I dziekuje za propozycje, ale nie mam problemow ze zrozumieniem tekstu. Moze jak sama zacytowalas tym razem przeanalizuj to raz jeszcze. Mowa o Oslo nie o Norwegii. Ty piszesz o Polsce i i Polakach. Domyslam sie tylko co sugerujesz piszac o \"dzikusach\". Pewnie zyjesz w Polsce, wiec sie lepiej orientujesz jaka dzicz potrafi w taki czy inny sposob tam rozrabiac. Po II tak jak napisalam w poprzednim poscie uwazam, ze niestety jest ogrom poszkodowanych nie zglaszajacych przestepstw (praca to byl tylko przyklad). Po III jesli nie wiesz jakie i skad ktos ma wiadomosci to sadz sobie ale po co to piszesz


Nie prawda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
veni vidi vici napisał:

Skoro tak tryskasz \"mądrością\" ... myślałam,iż przedstawisz tutaj jakiś konkretny wykres porównujący przestępczość ,która panuje w Norwegi jak i w Polsce..,a tutaj pustka.. odnosząc się do tematu,niczym konkretnym nie wykazano się w Twojej wypowiedzi,a szkoda myślałam,iż się w czymś wykażesz..


Nie zamierzam wypelniac twojej pustki. Poszukaj sobie statystyk i zrob wykres jesli jestes tym zainteresowana. Wykaz sie sama przed soba a nie oczekuj tego od innych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty
veni vidi vici
(veni vidi vici)
Nowicjusz
Asikhb napisał:
veni vidi vici napisał:

Skoro tak tryskasz \\\"mądrością\\\" ... myślałam,iż przedstawisz tutaj jakiś konkretny wykres porównujący przestępczość ,która panuje w Norwegi jak i w Polsce..,a tutaj pustka.. odnosząc się do tematu,niczym konkretnym nie wykazano się w Twojej wypowiedzi,a szkoda myślałam,iż się w czymś wykażesz..

Nie zamierzam wypelniac twojej pustki. Poszukaj sobie statystyk i zrob wykres jesli jestes tym zainteresowana. Wykaz sie sama przed soba a nie oczekuj tego od innych.

Wywnioskowałam z Twoich wypowiedzi,iż brak konkretnych argumentów dotyczących tematu,stąd takie "niskich lotów"... Twoje wypowiedzi..
tyle w temacie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
veni vidi vici napisał:

Wywnioskowałam z Twoich wypowiedzi,iż brak konkretnych argumentów dotyczących tematu,stąd takie \"niskich lotów\"... Twoje wypowiedzi..
tyle w temacie...


Po raz kolejny piszesz o argumentach a sama wylacznie puszczasz pawie to tu to tam. Zeby chociaz jakies spektakularne byly..
A po co to robisz to wiesz tylko ty i niech tak zostanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok