Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
52 Posty
veni vidi vici
(veni vidi vici)
Nowicjusz
Satan napisał:
Za to w Polsce.....jest zawsze bezpiecznie. Mily to narod, te polaki. Narod bezkonfliktowy, empatyczny i z sercem na dloni. Oczywiscie nie swojej.
W Polsce jest bezpiecznie, gorzej w Rosji i w Norwegi
Kasuje sie moje "niewygodne" komentarze
Prawda w oczy kole..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
veni vidi vici napisał:
Satan napisał:
Za to w Polsce.....jest zawsze bezpiecznie. Mily to narod, te polaki. Narod bezkonfliktowy, empatyczny i z sercem na dloni. Oczywiscie nie swojej.
W Polsce jest bezpiecznie, gorzej w Rosji i w Norwegi
Kasuje sie moje \"niewygodne\" komentarze
Prawda w oczy kole..


Bezpiecznie jest w Polsce na zebraniach partyjnych PIS -u.
Przestepczosc w Polsce jest wysoka, a tylko glusi, slepi i zaindoktynowani tego nie widza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty
veni vidi vici
(veni vidi vici)
Nowicjusz
Satan napisał:
veni vidi vici napisał:
Satan napisał:
Za to w Polsce.....jest zawsze bezpiecznie. Mily to narod, te polaki. Narod bezkonfliktowy, empatyczny i z sercem na dloni. Oczywiscie nie swojej.
W Polsce jest bezpiecznie, gorzej w Rosji i w Norwegi
Kasuje sie moje \\\"niewygodne\\\" komentarze
Prawda w oczy kole..

Bezpiecznie jest w Polsce na zebraniach partyjnych PIS -u.
Przestepczosc w Polsce jest wysoka, a tylko glusi, slepi i zaindoktynowani tego nie widza.

Nie napisales jak bylo "bezpiecznie" na zebraniach partyjnych PO czyli opozycji
Czyli wszyscy okradali Polskę w białych rękawiczkach..
W czasie obecnym jest bezpiecznie , gospodarka sie dżwiga, a Twoje uwagi nikogo nie interesują.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
veni vidi vici napisał:

W Polsce jest bezpiecznie


W Polsce jest mniej bezpiecznie niz w Norwegii.
Jakby sie okazalo, ze wszyscy molestowani w pracy (w Polsce) sie zglosza na policje to statystyki pofrunelyby w gore jak nigdy nigdzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty
veni vidi vici
(veni vidi vici)
Nowicjusz
Asikhb napisał:
veni vidi vici napisał:

W Polsce jest bezpiecznie

W Polsce jest mniej bezpiecznie niz w Norwegii.
Jakby sie okazalo, ze wszyscy molestowani w pracy (w Polsce) sie zglosza na policje to statystyki pofrunelyby w gore jak nigdy nigdzie.

Proponuje tekst czytac ze zrozumieniem
Cyt:"Jednym z najczęstszych sytuacji są w szczególności bójki i ataki nożowników, które są plagą wschodnich i południowych dzielnic Oslo. Media i policja informują także o licznych incydentach z udziałem młodzieży oraz porachunkach gangów, które rozwiązują konflikty z użyciem broni."
Norwegia przyjeła wieksza liczbe niebezpiecznych uchodżcow niz Polska, wiec w Polsce spoleczenstwo czuje sie bezpieczniej niz spleczenstwo Norweskie wsròd "dzikusòw"
A sadzisz , ze w Pl ktos pokrzywdzony nie zglasza danej szkody na Policje??
Nie wiem co masz za wiadomosci, ale sadze, ze bardzo slabe..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jura gładysz
(jurijgagarin)
Wiking
Co niekturzy powiedzą że w polsce też jest przestępczość oczywiście że jest . Ale w Polsce nie stawia się na ulicach zapór przeciw samochodom w centrum miasta jak na jakiejś wojnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
veni vidi vici napisał:
Asikhb napisał:
veni vidi vici napisał:

W Polsce jest bezpiecznie

W Polsce jest mniej bezpiecznie niz w Norwegii.
Jakby sie okazalo, ze wszyscy molestowani w pracy (w Polsce) sie zglosza na policje to statystyki pofrunelyby w gore jak nigdy nigdzie.

Proponuje tekst czytac ze zrozumieniem
Cyt:\"Jednym z najczęstszych sytuacji są w szczególności bójki i ataki nożowników, które są plagą wschodnich i południowych dzielnic Oslo. Media i policja informują także o licznych incydentach z udziałem młodzieży oraz porachunkach gangów, które rozwiązują konflikty z użyciem broni.\"
Norwegia przyjeła wieksza liczbe niebezpiecznych uchodżcow niz Polska, wiec w Polsce spoleczenstwo czuje sie bezpieczniej niz spleczenstwo Norweskie wsròd \"dzikusòw\"
A sadzisz , ze w Pl ktos pokrzywdzony nie zglasza danej szkody na Policje??
Nie wiem co masz za wiadomosci, ale sadze, ze bardzo slabe..


Po I dziekuje za propozycje, ale nie mam problemow ze zrozumieniem tekstu. Moze jak sama zacytowalas tym razem przeanalizuj to raz jeszcze. Mowa o Oslo nie o Norwegii. Ty piszesz o Polsce i i Polakach. Domyslam sie tylko co sugerujesz piszac o "dzikusach". Pewnie zyjesz w Polsce, wiec sie lepiej orientujesz jaka dzicz potrafi w taki czy inny sposob tam rozrabiac. Po II tak jak napisalam w poprzednim poscie uwazam, ze niestety jest ogrom poszkodowanych nie zglaszajacych przestepstw (praca to byl tylko przyklad). Po III jesli nie wiesz jakie i skad ktos ma wiadomosci to sadz sobie ale po co to piszesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Ja tam wole dzikusa od pracownika TVP
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
cham napisał:
Ja tam wole dzikusa od pracownika TVP

W Polsce jest pelno dzikich dzikusow. Wlaczywszy pracownikow TVP!!!!!!!!
Moze ksiezniczka grochowa uznaje tylko swojskich dzikusow? Moze uwaza, ze ich dzikie postepowanie dzikusowe jest o niebo lepsze, bo swojskie. Oswojony dzikus swojski jest moze w jej oczach lepszy?
Moze ksiezniczka ma sentyment do swojskich dzikich dzikusow, bo zna wielu?
Kto podazy za ksiezniczka....one sa takie unikatowe ( w swoim mniemaniu)

Na koniec zostanie nam pytanie za 1 pkt: kto jest tym dzikusem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok