Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Partia Pracy: Barnevernet musi zrozumieć inne kultury - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Partia Pracy: Barnevernet musi zrozumieć inne kultury
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
marcin kolonko
(noreczek)
Wiking
Wg mnie problemem sa przeciągające sie procesy sądowe na lini BV-Rodzina. Ograniczenie do minimum kontaktu dziecka z biologicznymi rodzicami oraz ingerencja w życie rodzinne na podstawie niepostawnych donosów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 67  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
To oczywiste.

BV musi zrozumiec kultury innych nacji.
Np. w kulturze unikalnej, tzn polsko-katolickiej, dziecko jest wlasnoscia rodzica i tylko rodzic wie, co dla dziecka najlepsze. Dzieci nie maja (tak jak ryby) glosu i uwaza sie je powszechnie za nicniewiedzace.
RODZIC jedynie wie, jak dziecko karac, tzn jak bic, zeby nie bylo sladow. Jak je terroryzowac psychicznie, aby sasiad i rodzina nic nie wiedziala.

Krzyki, ublizanie, bicie, wykorzystywanie i alkoholizm jest rdzeniem polskiego wychowania. I to BV powinien zrozumiec.
Jestem za, a nawet przeciwko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -50  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szybki Bill
(Wiedza)
Wiking
Po tylu miedzynarodowych skandalach BV powinno byc zreformowane. Przynosi wstyd Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 56  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Albercik Polonus
(Albercik321)
Wiking
Chyba w twojej rodzinie tak jest lub było,ja takich POLSKICH RODZIN nie znam..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 27  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Ta pani z AP mowi o tym ze BV powinno sie nauczyc chech innych kultur. Nic o Polsce nie wspomina
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomasz Michalak
(tomas1125)
Wiking
Josef Satan • 2 godziny temu
To oczywiste.

BV musi zrozumiec kultury innych nacji.
Np. w kulturze unikalnej, tzn polsko-katolickiej, dziecko jest wlasnoscia rodzica i tylko rodzic wie, co dla dziecka najlepsze. Dzieci nie maja (tak jak ryby) glosu i uwaza sie je powszechnie za nicniewiedzace.
RODZIC jedynie wie, jak dziecko karac, tzn jak bic, zeby nie bylo sladow. Jak je terroryzowac psychicznie, aby sasiad i rodzina nic nie wiedziala.

Krzyki, ublizanie, bicie, wykorzystywanie i alkoholizm jest rdzeniem polskiego wychowania. I to BV powinien zrozumiec.
Jestem za, a nawet przeciwko

Dziecinstwo sie Panu przypomnialo?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 30  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
tomas1125 napisał:
Josef Satan • 2 godziny temu
To oczywiste.
BV musi zrozumiec kultury innych nacji.
Np. w kulturze unikalnej, tzn polsko-katolickiej, dziecko jest wlasnoscia rodzica i tylko rodzic wie, co dla dziecka najlepsze. Dzieci nie maja (tak jak ryby) glosu i uwaza sie je powszechnie za nicniewiedzace.
RODZIC jedynie wie, jak dziecko karac, tzn jak bic, zeby nie bylo sladow. Jak je terroryzowac psychicznie, aby sasiad i rodzina nic nie wiedziala.
Krzyki, ublizanie, bicie, wykorzystywanie i alkoholizm jest rdzeniem polskiego wychowania. I to BV powinien zrozumiec.
Jestem za, a nawet przeciwko
Dziecinstwo sie Panu przypomnialo?


Jak mnie latwo rozszyfrowales!
Gratuluje!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
Trollowy smród chama i satana jest nie do zniesienia. Całe forum nimi cuchnie, wszędzie napaskudzą i wszystko zobrzydzą . Kierującym witryną najwyraźniej to odpowiada. fuj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 23  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Zwykle kolego bywasz sielski i anielski. Skad w Tobie tyle agresji? Czyzby bezsilnosc? Brak argumentacji?
Wez ze synku sie w garsc, podaj od czasu do czasu jakis argument a nie tylko przesady i uprzedzenia. Zycie wcale nie jest takie zle Przeczytaj ksiazke, popatrz dookola, usmiechnij sie..................... a nie tak z szabla na czolg caly czas.
Wiem, ze marzy ci sie cenzura na miare PRL-owskiej, ze moze i chetnie poszedl bys w szeregu z duda i taka dziwna polska mlodzieza ale, te czasy mam nadzieje minely i nie wroca.
Wiec.............zmoderuj swoja zlosc i jezyk.............. bo ci z tym nie do twarzy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -16  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok