Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
Kertoip1983
(Kertoip1983)
Wiking
Josef Satan • 4 godziny temu
To oczywiste.

BV musi zrozumiec kultury innych nacji.
Np. w kulturze unikalnej, tzn polsko-katolickiej, dziecko jest wlasnoscia rodzica i tylko rodzic wie, co dla dziecka najlepsze. Dzieci nie maja (tak jak ryby) glosu i uwaza sie je powszechnie za nicniewiedzace.
RODZIC jedynie wie, jak dziecko karac, tzn jak bic, zeby nie bylo sladow. Jak je terroryzowac psychicznie, aby sasiad i rodzina nic nie wiedziala.

Krzyki, ublizanie, bicie, wykorzystywanie i alkoholizm jest rdzeniem polskiego wychowania. I to BV powinien zrozumiec.
Jestem za, a nawet przeciwko.



jezeli juz to przeciw
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -38  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...Mazeltop ortografi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomasz Michalak
(tomas1125)
Wiking
W takim razie wyrazy wspolczucia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Piotr Górski
(Pepik84)
Wiking
Może nie BV a państwo norweskie powinno zacząć przestrzegać prawa międzynarodowego.

"Europejski Trybunał Praw Człowieka ogłosił jednomyślny wyrok, stwierdzając, że Norwegia naruszyła artykuł 8. Europejskiej Konwencji Praw Człowieka, który stanowi o tym, że każdy ma prawo do poszanowania życia rodzinnego"

|"
- You are broking diplopatic convention
- OK, but leave
"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 35  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
tomasz bojek
(zbrojnik1979)
Wiking
wszystko co chciałbym napisać o tej instytucji jest wulgarne i niestosowne ,nie jedna rodzinę zniszczyli
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 42  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
arek krol
(arkas)
Wiking
Barnevernet to zakłamana instytucja bez jakiegokolwiek nadzoru, pełna patologi w procedurach i ludziach tam pracujących. To jest moja opinia nie ze słyszenia. Byłem tam jako rodzic i zostałem objęty ich procedurą. Po zamknięciu sprawy i opini BV że jesteśmy dobrymi rodzicami, dostaliśmy wybór albo się zgadzamy na to że nasza 16 letnia córka będzie mieszkała w komunalnym domu albo otwierają sprawę dla naszej rocznej córki o odebranie jej nam. Powodem tego było że nie jesteśmy w stanie dać starszej córce wystarczającej uwagi. Ì TO BYŁ DRAMAT DLA NAS.

Być może pomogli jakimś dzieciom... nie wiem.

Ale gdy hasło ,,W imię dobra dziecka ,, staje się wymówką
w ustach fanatyków, patoli czy debili , ogarnia mnie przerażenie i Was też powinno.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 44  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Chyba pierwszy raz w życiu zagłosuje na lewaków, zreszta to za rządów AP było w Norwegi najlepiej a obecna prawica jest tylko prawica z nazwy. To za ich rządów weszło prawo ze można usunąć jedno z bliźniąt jeśli ktoś nie czuje się na siłach, do tego pojawiła się w Norwegi bieda mimo rekordowych zysków państwa. Twuuu z burżuazją
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

()
Stały Bywalec
Ups............a czemu klamiesz jak TVP? Ciekawe czy specjalnie czy z niewiedzy.
Abortloven jest w niezmiennej formie od roku 1975, tzn. powstal w tej formie za rzadu Trygve Bratteli. Zdecydowanie Arbeiderparti regjering
Tak wiec.......nie Høyre wprowadzilo to prawo. Dyskusyjne w tym jest jednak to, ze w tym czasie nie bylo mozliwe usuwanie jednego tylko zarodka. To stalo sie duzo pozniej i zaden z rzadow nie zadal sobie trudu zeby cos z tym zmienic.
Dopiero teraz, Erna (Høyre) zaleca czlonkom swojej parti glosowanie na tak w tej kwesti. (inicjatywa oczywiscie wyplynela z KRF. Warto tez dodac, ze Jonas Gard Støre(A), jest temu przeciwny. To nie zeby dyskutowac a tylko informacja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok