Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
56 Postów
sobek22
(sobek22)
Nowicjusz
napisał:
Ups............a czemu klamiesz jak TVP? Ciekawe czy specjalnie czy z niewiedzy.
Abortloven jest w niezmiennej formie od roku 1975, tzn. powstal w tej formie za rzadu Trygve Bratteli. Zdecydowanie Arbeiderparti regjering
Tak wiec.......nie Høyre wprowadzilo to prawo. Dyskusyjne w tym jest jednak to, ze w tym czasie nie bylo mozliwe usuwanie jednego tylko zarodka. To stalo sie duzo pozniej i zaden z rzadow nie zadal sobie trudu zeby cos z tym zmienic.
Dopiero teraz, Erna (Høyre) zaleca czlonkom swojej parti glosowanie na tak w tej kwesti. (inicjatywa oczywiscie wyplynela z KRF. Warto tez dodac, ze Jonas Gard Støre(A), jest temu przeciwny. To nie zeby dyskutowac a tylko informacja



Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
wszystkich to dotyczy tylko nie cham a
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
sobek22 napisał:
napisał:
Ups............a czemu klamiesz jak TVP? Ciekawe czy specjalnie czy z niewiedzy.
Abortloven jest w niezmiennej formie od roku 1975, tzn. powstal w tej formie za rzadu Trygve Bratteli. Zdecydowanie Arbeiderparti regjering
Tak wiec.......nie Høyre wprowadzilo to prawo. Dyskusyjne w tym jest jednak to, ze w tym czasie nie bylo mozliwe usuwanie jednego tylko zarodka. To stalo sie duzo pozniej i zaden z rzadow nie zadal sobie trudu zeby cos z tym zmienic.
Dopiero teraz, Erna (Høyre) zaleca czlonkom swojej parti glosowanie na tak w tej kwesti. (inicjatywa oczywiscie wyplynela z KRF. Warto tez dodac, ze Jonas Gard Støre(A), jest temu przeciwny. To nie zeby dyskutowac a tylko informacja

Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
wszystkich to dotyczy tylko nie cham a


...sobek 22
...a w jakim zdaniu cham narusza tutaj regulamin____====?????
...troche dystansu do .....chama!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Nie chce mi się już szukać tego artykułu Chamie bo to było dość dawno. Nie jesteś wyrocznią i już nie raz ci to udowodniono. Niby masz poglądy lewicowe a bronisz prawicy, lubisz po prostu być anty i karmisz się tym...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Xx1 napisał:
Nie chce mi się już szukać tego artykułu Chamie bo to było dość dawno. Nie jesteś wyrocznią i już nie raz ci to udowodniono. Niby masz poglądy lewicowe a bronisz prawicy, lubisz po prostu być anty i karmisz się tym...

Nie pretenduje do miana wyroczni Wystarczy mi znac fakty i troche interesowac sie spoleczenstwem. Przedstawisz mi argumenty ktore wykaza ze nie mam racji a masz ja ty........nie ma problemu. Przyznam ci ja
Natomiast nie przekonuje mnie ani nie zacheca do dyskusji argument w stylu "nie chce mi sie szukac ale mam racje, a ty i tak nic nie wiesz"
Jezeli bronie partii prawicowej bo wmawiasz jej nieprawde, nie znaczy ze jestem prawicowcem. I odwrotnie tez Logika sie klania kolego!
Jakby to powiedziec? Argumentene dine faller på sin egen urimelighet
A teraz sobie uzyj..................najlepiej na prawicy!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok