Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Kraj fiordów zarobił na rybach prawie 100 miliardów koron. To najwięcej w historii - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Jerry jaro Roman Wysocki Joanna Kuchnicka Robert GG mart enty boj fra oszlo Josef Satan PC89 sobek22 Ikett Personalpartner Tomal (472 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eldur Sevarsson
(Eldur Sevarsson)
Wiking
Szkoda tylko ze z ta ilością nie idzie jakość.
Znajomy Norweg pracuje na farmie łososia. Powiedział mi abym pod żadnym pozorem nie kupował ryb z hodowli.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 28  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(cham)
Początkujący
Hahaha........... a Ty glupawemu skalniakowi wierzysz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kgt666 Kgt666
(Kgt666)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Wszystkie ryby zawieraja toksyny. Jest to spowodowane ogolym zanieczyszczeniem srodowiska. Na calym swiecie.
Chociaz nie....mniemam, ze polskie ryby i polskie mieso nie zawiera jakichkolwiek trucizn. Polska jest wszak enklawa, gdzie wszystko jest najlepsze. Wlaczywszy oczywiscie ludzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(Coffe mocca)
Wiking
Eldur Sevarsson napisał:
Szkoda tylko ze z ta ilością nie idzie jakość.
Znajomy Norweg pracuje na farmie łososia. Powiedział mi abym pod żadnym pozorem nie kupował ryb z hodowli.

Ogòlnie sie mówi potocznie, iz ryby są zdrowe.., lecz ktos sie dorabia na ludzkiej krzywdzie..
Po tych rybach bedą ludziom "czułki" wyrastac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Coffe mocca napisał:
Eldur Sevarsson napisał:
Szkoda tylko ze z ta ilością nie idzie jakość.
Znajomy Norweg pracuje na farmie łososia. Powiedział mi abym pod żadnym pozorem nie kupował ryb z hodowli.

Ogòlnie sie mówi potocznie, iz ryby są zdrowe.., lecz ktos sie dorabia na ludzkiej krzywdzie..
Po tych rybach bedą ludziom \"czułki\" wyrastac


...a od jedzenia nafaszerowanej chemia wieprzowiny
...co bedzie wyrastac?
...Ps. do...Coffe mocca ...czy jakie tam byly twoje wczesniejsze nicki na tym forum...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(Coffe mocca)
Wiking
bojfraoszlo napisał:
Coffe mocca napisał:
Eldur Sevarsson napisał:
Szkoda tylko ze z ta ilością nie idzie jakość.
Znajomy Norweg pracuje na farmie łososia. Powiedział mi abym pod żadnym pozorem nie kupował ryb z hodowli.

Ogòlnie sie mówi potocznie, iz ryby są zdrowe.., lecz ktos sie dorabia na ludzkiej krzywdzie..
Po tych rybach bedą ludziom \\\"czułki\\\" wyrastac

...a od jedzenia nafaszerowanej chemia wieprzowiny
...co bedzie wyrastac?
...Ps. do...Coffe mocca ...czy jakie tam byly twoje wczesniejsze nicki na tym forum...

Co ty o mnie ciągle tyle wspominasz..??? ciągle o mnie piszesz, co Ci jest?? Przeciez wiosna jeszcze nie nadeszla
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Coffe mocca napisał:
bojfraoszlo napisał:
Coffe mocca napisał:
Eldur Sevarsson napisał:
Szkoda tylko ze z ta ilością nie idzie jakość.
Znajomy Norweg pracuje na farmie łososia. Powiedział mi abym pod żadnym pozorem nie kupował ryb z hodowli.

Ogòlnie sie mówi potocznie, iz ryby są zdrowe.., lecz ktos sie dorabia na ludzkiej krzywdzie..
Po tych rybach bedą ludziom \\\\\\\"czułki\\\\\\\" wyrastac

...a od jedzenia nafaszerowanej chemia wieprzowiny
...co bedzie wyrastac?
...Ps. do...Coffe mocca ...czy jakie tam byly twoje wczesniejsze nicki na tym forum...

Co ty o mnie ciągle tyle wspominasz..??? ciągle o mnie piszesz, co Ci jest?? Przeciez wiosna jeszcze nie nadeszla


...to nie to...
...tego belkotu juz sie nie da czytac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok