Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

277 Postów
Hants napisał:
Te to zauważyłem. Czego by nie mówić o emigracji w UK, to jednak aż tak na siebie nie plujemy - po pierwszych objawach "funtozy" zaczynamy nawet być ludzcy w stosunku do siebie nawzajem. A tu?.. Wiocha, panowie i panie. Wyjechaliście ze swoich zakompleksionych wiosek, ale one was nie opuściły...
Tobie też się agresja panującą na tym forum udzieliła. Ciągle nie wiem dlaczego właściciele strony akceptują tych paru troli którzy psują tu atmosferę. Przecież przez takich tutaj nie mają czego szukać nie tylko nieletni i kobiety. W norweskim realu jest lepiej, kulturalnej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Hants
(Hants)
Wiking
Nie, nie jestem agresywny. Jestem po prostu bardzo zaskoczony chamstwem na tym forum. Na tych przeznaczonych dla Polaków na Wyspach tego nie ma, bo idiotów szybko się banuje. Mam nadzieję, że w norweskim realu jest lepiej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
Hants napisał:
Nie, nie jestem agresywny. Jestem po prostu bardzo zaskoczony chamstwem na tym forum. Na tych przeznaczonych dla Polaków na Wyspach tego nie ma, bo idiotów szybko się banuje. Mam nadzieję, że w norweskim realu jest lepiej.
Życzę cierpliwości na forum, chama można tu spotkać na każdym kroku. Chyba też ich banuja ale nie potrafią zapobiec nieustannym powrotom pod zmienionym nickiem. Musiałby pojawić moderator, któremu zależy na jakimś poziomie. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(cham)
Początkujący
Tak ogolnie:
Obywatelstwo to jak malzenstwo. Zawsze mozna sie rozwiesc z takich czy innych wzgledow.(Seve) To co sie liczy to narodowosc. Dziwne to uczucie, i jak najbardziej subiektywne, ktorego nie powinno sie dyskutowac a juz jak najmniej oceniac.
Tak sobie to po chamsku tlumacze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jacek Dabrowski
(siwy65)
Wiking
Ze wzgledu jaka panuje dyskryminacja w Norwegii, a my Polacy nie jestesmy miejszoscia. Proponuje zalozyc Polska partie, abysmy w parlamecie Norweskim mieli przedstawiciela. Jesli jestesmy tania sila robocza, dyskryminowani ze wzgledu nawet wieku, prosze o poparcie i przesylanie dobrych i zlych opinii na traktowanie naszych obywateli w Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jacek Dabrowski
(siwy65)
Wiking
Odpisze na, każdy mail. Potrzebne jest 3000 podpisow, maili zgloszen. moj mail jacek.t.dabrowski@gmail.com
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(cham)
Początkujący
Kurde Nie wiem co zrobic bo wcale nie czuje sie dyskryminowany

A tak wlasciwie to dobra inicjatywa. Troche jednak pracy przed Toba:

Det finnes mange registrerte partier i Norge, men det er ikke sikkert at noen av disse passer perfekt for deg. Hvis du ønsker å starte ditt eget parti er det noen krav du må forholde deg til.
Hva kreves?
De viktigste reglene som gjelder registrering av parti finner du i partiloven og i partilovforskriften.
Før partiet kan registreres som et foretak i Partiregisteret må det være registrert i Enhetsregisteret.
Dette må du legge ved søknaden om registrering av nye partier:
Stiftelsesdokument for partiet
Opplysning om hvem som er i partiets hovedstyre, dvs. hvem som har rett til å representere partiet sentralt i saker etter valgloven.
Vedtekter (bestemmelser) som sier hvem som kan velge et hovedstyre.
Underskrift fra minst 5 000 personer med stemmerett ved stortingsvalg.
 
Om du har spørsmål om Partiregisteret kontakter du Registerenheten i Brønnøysund, tlf. 75 00 75 00, eller du kan lese deres nettsider.
Hvorfor registrere?
Om du stifter et politisk parti vil det være viktig å ha enerett til partinavnet. Derfor kan du registrere et politisk parti i Partiregisteret ved Registerenheten i Brønnøysund. Partiregisteret er i første rekke et register over de landsomfattende politiske partiene, men det er også åpent for alle partier som fyller vilkårene for registrering.
Skal kunne skille partiene med navnet
Partiregisteret kontrollerer nemlig at det ikke registreres parti med navn som kan forveksles med partinavn som er registrert fra før. De kontrollerer også om det nye partiets navn kan forveksles med ideologiske begreper som andre partier tradisjonelt har blitt forbundet med. Navnet på et nytt parti skal heller ikke kunne forveksles med navn på samepolitiske enheter.
Varsler om nye partier
Når navnet på et nytt parti blir registrert sender Partiregisteret varsel til alle de andre partiene og samepolitiske enhetene. Disse får da mulighet til å klage på registreringen dersom de mener den ikke skulle vært foretatt. En slik klage må begrunnes.

Jest jednak troche drogi od zarejestrowania do dostania sie do parlamentu. Zwlaszcza, ze prawo do glosowania w stortingsvalget maja tylko osoby posiadajace obywatelstwo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
cham napisał:
Kurde Nie wiem co zrobic bo wcale nie czuje sie dyskryminowany
.


Cham jak cham, po chamsku uwaza, ze nie jest dyskryminowany!!!!!!

A w sklepie to do ciebie mowia "hei" czy "dzien dobry"? Podejrzewam, ze dziendobry nie mowia. I to jest dyskryminacja klienta z powodu pochodzenia.
Co wiecej? Moze sie jeszcze te tubylce zyczliwie usmiechaja?
Te ichnie usmiechy sa falszywe, bo maja na pewno w tylniej kieszeni noz, aby ci go wbic w plecy.

Ja przyznaje sie - jestem dyskryminowany na kazdym kroku - w sklepie, pracy...a nawet w domu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

()
Początkujący
Ha!!!!!!!!!!!! A w domu na tle rasowym jestes dyskryminowany?
A w sklepie? W sklepie sa bardzo przyjazni. Nawet ceny na towarach pisza po polsku. Np: 12.90 albo 14.60. To po polsku.....nie?
A czasami to mnie moje chamstwo przeraza Tak juz mam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Shawn)
Wiking
oferuje 15000 pomocy z obywatelstwa fame8686@gmail.com
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok