Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
4 Posty
Bart.
(Bart.)
Wiking
Najbardziej paszport się przyda tym wiejskim filozofom co budowy dla norkòw prowadzą
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
freewoman napisał:
Satan napisał:
Sikieratek napisał:
Mam od dziecka podwójne obywatelstwo (co zawdzięczam rodzicom i czego nie wybieralem) . Wychowałem się w Polsce, czuję się Polakiem. Mój drugi paszport nie był odnawiany od 2004 roku i już nigdy nie będzie. Z PL paszportem świat też stoi przede mną otworem, jeszcze nigdy mnie nie zawiódł i jestem jego dumnym posiadaczem.
W jaki sposob wplywa posiadanie paszportu innego panstwa na fakt bycia polakiem?
Idac twoim tokiem rozumowania, to jezeli zostalbys pozbawiony polskiego paszportu, to zostalbys kims innym? Ufoludkiem moze?
Obywatelstwa mozna miec rozne ( a co za tym idzie paszporty), narodowosc ma swoje ograniczenia.

Satan to jest człowiek,który zadaje 100 pytań do... ale Bóg mu do tego stopnia odebrał rozum,ze on nie umie sobie odpowiedzieć na żadne swoje zadane pytanie Satanie...


Grochowa ksiezniczko

Nie bede sie wdawal z toba w szermierke slowna. Ty uzywasz armat, ja natomiast wole bardziej subtelna bron.
Pozwalam tobie na wygranie kazdej bitwy ze mna. Nie z powodu mojej dobroci, a zpowodu ograniczen twojego oreza. Ja ponizej pewnego poziomu nie schodze. W dole jest wietrznie.
Pekaj z dumy, wygralas!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(DorkoRorko)
Wiking
Dopiero zaczęłam czytać artykuły na tej stronie, planuję wyjazd do Norwegii. Komentarze użytkowników przyprawiają mnie o gęsią skórkę... dlaczego jesteście dla siebie tacy złośliwi? Co komentarz to pocisk dla innego użytkownika. Żyjcie i dajcie żyć innym, jeśli ktoś chce podwójne obywatelstwo, to jego sprawa, dlaczego musicie być tacy surowi dla innych?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 21  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
A trolle wciąż głodne i głodne .,.....nie karmcie trolli!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Bart.
(Bart.)
Wiking
DorkoRoko ja tutaj przyjedziesz to zobaczysz jak Polacy za parę koron będą chcieli cię wydymać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
baster pl
(baster pl)
Wiking
W kazdym szanujacym sie kraju, ubiegajacy sie o paszport powinni najpierw zdac test min ze znajomosci jezyka i wiedzy historycznej a nie, ze byle lajza ani be ani me nie potrafi a otrzyma paszport poprzez zasiedzenie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok