Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jak zamknąć konto w norweskim banku? Nic prostszego - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Jak zamknąć konto w norweskim banku? Nic prostszego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Tomasz Rudnik
(TomaszStudi)
Wiking
mam problem z piewszm zalogowaiem sie na konto DNB w dziale obsługi klijeta info lina nie moge sie dodzwonic bo wymagany jest personal kod a go nie mam bo sie jeszcze nie zalogwałem jesem w polsce i chce zamknac to konto bo tylko generuje mi koszty prosze o pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
John John
(JohnJohn)
Wiking
Witam, mam problem z bankomatem w Polsce, otóż po wypłaceniu pewnej kwoty, bankomat wyświetla w następnej transakcji 'brak autoryzacji' co to może być?
Kasa na koncie na pewno jest,bo dostałem kwity jakie mi przelali i wiem ile wybrałem, i dalej bankomat tak wyświetla...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Artek Bu
(Artek07)
Nowicjusz
Witam,
Większość banków ma ustawione w kontach limity wypłat w bankomacie (np w DNB często jest to 9.900 Nok na 3 lub 4 dni) po przekroczeniu limitu pokazuje się komunikat o braku autoryzacji. Możesz sprawdzić w ustawieniach swojego konta bankowego (niektóre banki dają możliwość podniesienia limitu wypłat np. Sparebank1) albo odczekaj 3 lub 4 dni i spróbuj ponownie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów

(finsbury)
Nowicjusz
Artek07 napisał:
Witam,
Większość banków ma ustawione w kontach limity wypłat w bankomacie (np w DNB często jest to 9.900 Nok na 3 lub 4 dni) po przekroczeniu limitu pokazuje się komunikat o braku autoryzacji. Możesz sprawdzić w ustawieniach swojego konta bankowego (niektóre banki dają możliwość podniesienia limitu wypłat np. Sparebank1) albo odczekaj 3 lub 4 dni i spróbuj ponownie.


Sparebank 1 ma 25 tys kr ale tylko z wlasnych bankomatow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok