Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Polski samochód na norweskich drogach – kiedy nie musimy rejestrować auta [PRZEPISY W PIGUŁCE] - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zaskar bygg
(zaskarbygg) Online
Wiking
To prawda. Mając samochód Polski możesz nie płacić za bramki bo one nie są państwowe tylko prywatnej firmy. Nikt z Polskiego konta nie ściagnie pieniędzy będą tylko straszyć, a po 5 latach i tak jest przedawnienie.
Zgadzam się z Tobą Kamil wstyd jest jezdzić takim autem żyjąc tutaj normalnie, a tym bardziej prowadząc biznesik.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
halina manka
(mankowie)
Wiking
WITAM mam pytanie jeżeli mam pobyt staly w Norwgii nie pracuje mam rente, zona, dom w Polsce rozliczam sie w Norwegii i nie korzystam z odpisow . Zona przyjedzie do Norwegii autem polskim czy ja moge też jeżdzic tym polskim autem. ??? auto zarejestrowane w Polsce na mnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Piotr Nowak
(PiotrNowak1)
Wiking
Witam
Majac PENDLERA ma znaczenie ze mam stały nr personalny?
Jakie dokumenty trzeba miec przy sobie w razie kontroli jadac samochodem na PL rejestracji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 22  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zaskar bygg
(zaskarbygg) Online
Wiking
Prawda jest taka ze w 99.99% nic nie robią tylko daja upomnienie i nastepny raz ocla auto.
bardziej sie trzepiaja cwaniakow co maja firmy
Jesli naprawde nie masz kasy i szkoda ci na auto NO to jezdzi na PL i mniej to w tylku naprawde norweski zelnik to nie Polski kanar
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
patryk kowal
(patryko2)
Wiking
Kolego za bramki ściagają kasę w Polsce i dla ścisłości to nie Norwegia ściąga tylko Anglia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Marceli2)
Wiking
A jak jestem 5 lat w Norwegii a autem zaczalem jezdzic od maja????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
Gdybys przeczytal uwaznie,to znalazlbys odpowiedz na swoje pytanie.Sprobuj wiec jeszcze raz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
Troche niewygodnie jezdzic autem na polskich tablicach na podstawie statusu pendlera za granice. Zawsze trzeba miec kupe papierow w samochodzie i zawsze jest ryzyko , ze policjant nie bedzie chcial ich uznac podczas kontroli na drodze.
Ale generalnie jest to oplacalne i jak najbardziej ok. Nie ma nic wstydliwego w korzystaniu z tych przywilejow, jesli faktycznie spelnia sie wymogi statusu pendler.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jdrozdowska
(jdrozdowska)
Wiking
PROSZĘ O POMOC MÓJ ZIĘĆ I WNUK I JESZCZE INA OSOBA JADĄC DO PRACY DO NORWEGI NA DRODZE OKOŁO 120 METRÓW OD GRANICY NORWESKIEJ ZOSTALI ZASYPANI PRZEZ ŚNIEŻYCĘ I OD RANNYCH GODZIN STOJĄ CAŁKOWICIE POKRYCI ŚNIEGIEM OGRZEWAJĄC SIĘ ZA POMOCĄ WŁĄCZONEGO AUTA DO OBECNEJ CHWILI TO JEST JUŻ PONAD 12 GODZIN GDZIE MOGĄ SIĘ ZWRÓCIĆ O POMOC PROSZĘ MI POMOC CZY KTOŚ ZNA NUMER ABY SIĘ ZWROCIĆ O POMOC JECHALI OD STRONY SZWECJI
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok