Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Sekrety wynajmu mieszkania w Norwegii – czym jest visning i na co uważać podczas podpisywania umowy - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
elka1
(elka1)
Wiking
Hej.Mam pytanko wynajmuje mieszkanie w norwegii lecz chcialabym je zmienic obowiazuje mnie miesieczne wypowiedzenie .Poinformowalam o tym wlasciciela dzisiaj tzn 15.11.2016 i moje pytanie kiedy konczy sie miesiac wypowiedzenia czy z dniem 15.12 czy tez inaczej Pozdrawiam czekam na odpowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Ostatniego grudnia, chyba ze masz w umowie wyszczególnione ze od daty złożenia wypowiedzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
elka1
(elka1)
Wiking
(kan sies opp med 1 måned varsel ) tak mam zaznaczone w umowie Dziekuje za szybka wiadomosc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
kinga rozeslaniec
(destino)
Wiking
Witam,mialabym pytanie dotyczace opuszczenie lokalu. Jesli na umowie jestem ja plus inna osoba, ktora zapisana jest jak osoba odpowiadjaca za mieszkanie, ma prawo mnie ona wyrzucic z domu bezpodstawinie? (Poniewaz ma takie "widzimisie" Czy bedac rowniez wspolwynajmujaca mam jakies prawa???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Tu masz podobny problem:
www.ung.no/oss/bolig/147251.html

I z tego wynika, ze jezeli masz taki sam kontrakt wynajmu, to macie takie sama prawa - czyli druga osoba nie moze wyrzucic ciebie na ulice.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok