Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
Polacy rasisci - kazdy to powie...

i antysemici
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
167 Postów
Qmulus Krakow
(qmuluskrakow)
Stały Bywalec
esmi80 napisał:
owszem rumuni to mozna na ich temat popisac troche wiecje ale wezmy pod uwage ze ich narodowosc ma dwa typy ci normlani i ci zingari czyli ci co zyja na ulicy z zebractwa.ja mam opiekunke do mojego syna rumunke i nie moge na nia zlego powiedziec a juz pare lat sie nim zajmuje.jednym slowem mozna powiedziec ZE WSZEDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA

Może o Romów ci chodzi? Bo zebraja naogol Romowie z rumuni. Polecam pojechać do rumuni i zobaczyć jak to życie wygląda i jacy są ludzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów

(Pablo71)
Początkujący
kajetan81 napisał:
Polacy rasisci - kazdy to powie....
Co jeden komentarz, to lepszy.
Pracuje z azylantami na co dzien. Ci ludzie sa zmuszani do opuszczania swojego kraju, nie maja takich udogodnien jak europejczycy.
Zygac mi sie chce, czytajac te posty. Poziom zero!! polskie barachlo!

Owszem zgadzam sie z toba ze im tam zle i przyjezdzaja tu ale to nie znaczy ze Maja nas ustawiac pod siebie i to mnie wkuza ja osobiscie nie cierpie nygusow i to bardzo bez wzgledu czy to polak nor litwin czy inny problemem jest ze jeszcze zadnego ciapatego nie spotkalem uczciwie pracujacego ( Czy to jest rasisme? ) a inna sprawa jakim trzeba byc leniem zeby 10 godin siedziec w kucki w ulewe skwar i ziomb i zebrac dodam w najbogatszym Kraju gdzie najwiekszy lebiega cos dla siebie znajdzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bartek.mackiewicz)
Wiking
od samego poczatku mojego pobytu w norwegii (specjalnie z malej litetry ) doswiadczalem rasistowskich zagrywek ze strony norwegow - prosze poczytac prawo jante - oni uczą tego swoich dzieci od najmlodszych lat
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Zako
(Zako)
Wiking
Potwierdzam norwegowie to czystej krwi gnoje uznaja tylko przyjezdnych z usa i z bliskiego wschodu a przynajmniej tak wynika z moich doswiadczen. Nie wazne co zrobisz zawsze bedziesz najgorszy..... Mqm nadzieje ze to do nich kiedyś wróci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
62 Posty

(3sort)
Początkujący
Hm ........ a nie przyszlo Ci do glowy, ze moze na prawde jestes najgorszy? To przeciez jest mozliwe.........nie?
Polecilbym tez przeczytac definicje rasizmu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Ja osobiscie uwazam sie za rasiste i ksenofoba.
Nie lubie ludzi z sasiedniej wioski, bo maja ladniejszy widok na morze i wiekszy sklep Kiwi.

Moje niecheci sa moje i jestem z nich dumny!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
62 Posty

(3sort)
Początkujący
>A tak swoja droga............jak trzeba byc glupim zeby Janteloven utozsamiac z rasizmem. Glupim jak polak? No coz.................. sami na to pracujemy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok