Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

16,29 koron za litr benzyny, 15,25 za litr diesla: rekordowo wysokie ceny na stacjach paliw - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Zaraz sie zaczna wpisy, ze wyzsze ceny to wiecej dobrobytu. Zaraz sie tu pojawi Krowa i inni...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
high_octane napisał:
Zaraz sie zaczna wpisy, ze wyzsze ceny to wiecej dobrobytu. Zaraz sie tu pojawi Krowa i inni...

Sie pojawil Satan. I co? I nic.
U mnie w mojej wiosce cena 1 litra byla 13.39 kr. Mozem slepy jezdem?
Ponadto ja jezem sobie elekrycznym pojazdem, to mnie ceny nie strasza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(Karlik)
Początkujący
high_octane napisał:
Zaraz sie zaczna wpisy, ze wyzsze ceny to wiecej dobrobytu. Zaraz sie tu pojawi Krowa i inni...
Drogi ekonomisto ! Ja nic na to nie poradze ze Ty nie umiesz liczyc. Zycze Ci , zebys jak najszybciej splacil swoj kredyt i wyjechal do Hiszpani aby tam zyc jako krol swojej kawalerki Bye !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
anakonda1
(anakonda1)
Wiking
Panie Michale Krowa proszę o uzasadnienie Pana opinii. Jak Pan wykonal swoje obliczenia?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PIG DRIVER
(PIG)
Wiking
mam nadzieje ze litr paliwa będzie kosztował 25 koron za litr i bramka przynajmniej 150 za jeden przejazd
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
123F napisał:
mam nadzieje ze litr paliwa będzie kosztował 25 koron za litr i bramka przynajmniej 150 za jeden przejazd
Norwegia wchodzi w okres dwu-cyfrowej inflacji. Twoje zyczenia moga sie niedlugo urealnic. Za duzo koron, za malo towaru.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PIG DRIVER
(PIG)
Wiking
ja tam się nie martwię jak przestanie się opłacać to zjadę do kraju,mnie nic nie trzyma w norwegi ,w gorszej sytuacji są ci co maja kredyty , domy, auta itd i zero oszczędności, co do inflacji to zdaje sobie z tego sprawę bo stąpam twardo po ziemi a większość rodaków ma głowę w chmurach i uległa tej propagandzie o wspaniałym życiu w kraju fiordów ,mówią jak to jest pięknie i wspaniale jak oni tam zarabiają ale jak maja zapłacić za coś to już problem i najlepiej by zapłacili jakieś grosze za usługę, towar ,a najlepiej Polska cenę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
artur.k
(artur.k)
Wiking
Cena pół raza wyższa niż w Polsce, zarobki w NO ile razy wyższe? No właśnie. Nie ma co płakać o każdą koronę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
wojciechooo
(wojciechooo)
Wiking
komuś się nie podoba to może wrócić do kraju, wtedy popracuje cały dzień na 20 litrów paliwa. Jak mu się poszczęści
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok