Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

„Wyprowadzałem się ze łzami w oczach.” List czytelnika o wyzysku pracowników w Norwegii - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Dawid W.....k
(wafin121)
Wiking
Bravo ty!!! Łukasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Zastanawiam sie dlaczego dorosli ludzie podpisuja dobrowolnie jakies kartki papieru, nie wiedzac co na nich pisze.
Ewentualna glupota nie zwalnia od myslenia, bo podobniez ono nie boli.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(Krowa)
Stały Bywalec
Juz samo to ze chcial wyjechac za pieniazkami dyskwalifikuje go jako patriote. A jak sie nie jest patriota to nalezy sie kara. Tera pojedzie do kraju szczsliwosci i sie bedzie przyczynial do jego rozwoju i tanczyl z szydelkiem do muzyki granej na dudach Dostanie 12 zl na godzine i 500 + i nikt nim nie bedzie pomiatal !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -20  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
andrzej32
(andrzej32)
Nowicjusz
Związana z PO Elżbieta Bieńkowska twierdzi, że za 6 tysięcy złotych może pracować tylko "idiota lub złodziej" - czy zaliczasz się do tej grupy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Wiking
Skomentuje to tak: Arbeidstilsynet. Od pierwszego dnia mieli by pozamiatane.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
dar1982 napisał:
Skomentuje to tak: Arbeidstilsynet. Od pierwszego dnia mieli by pozamiatane.

To są dwie Norwegi ja byłem w Inspekcji pracy .Wrażenie jak dla mnie ,
Monty Python - Ministerstwo Głupich Kroków ,albo oddział . Pani po wysłuchaniu mnie ,obejrzeniu dokumentów ,stwierdziła że pracodawca łamał przepisy i prawo .I z uśmiechem stwierdziła no dobrze ,Ale po co pan tu właściwie przyszedł .Cycki miałem na podłodze .Odpowiedziałem że po niej następny będzie adwokat .Zrobiła ksera coś sobie popisała ,i tak czekam już prawie miesiąc .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kuze)
Wiking
Nie ma co się dziwić, że ludzie chcą pracować w cywilizowanych warunkach. Niestety jak pokazuje powyższy przykład nawet w kraju cywilizowanym zdarza się dziadostwo. Zdjęcia dołączone są wykonane w polskim zakładzie pracy w Trzciance koło Piły. De facto firma eksportowała za duże pieniądze swoje wyroby do Belgii a szef jeżdżąc autem za 200 tyś nawet nie chciał słyszeć o czymś takim jak domestos a o spłuczce nie było mowy. Mobbing był na każdym prawie kroku a wypadki dość często się zdarzały. Oszuści i krętacze to zmora polskiego pracownika i nie ma co się dziwić, że niestety, ale ludzie do godnej pracy wyruszają w świat. Przykre, że niestety nawet w Norwegii ludzi się wykorzystuje



Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
MARCIN GARDOCKI
(marcingardocki)
Wiking
PATRZ KURWA A JA PRACOWALEM 6 LAT W NORWEGII I CHCIALEM PO 60 GODZIN TYGODNIOEO ROBIC BO JESTEM PAZERNY NA PIENIADZE I MI NIE DALI ALE POZNIEJ POSZEDLEM NA DAGPENGER I WYJEBALEM NAV NA POL MILIONA KORON END OF STORY
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
niech no ktoś doniesie na Łukasza do Skatteetaten, że jeździł na polskich blachach
łup siup i Łukasz straci wszystko oszczędzone i tym razem to na piechotę pójdzie na Ojczyzny łono
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok