Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
patrycja3 napisał:
gabriel kapus,klamca i zlodziej znowu wkurwia ludzi na forumO, następny kwiatek, zwykłej męskiej szmaty i nieudolnego emigracyjnego konfidenta, Tomasza Jerzego z Eidsvoll.
Trzy wpisy na forum, w tym dwa dla należnego uczczenia gabriela, z trzecim się rozpędził jednak obczaił iż "nie ma komu puścić wiąchy" i zaciął się, lub tabletki/lekarstwa, zaczęły działać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kompatybilny1983
(Kompatybilny1983)
Wiking
Witam . W firmach bemaningowych jest podobna sytuacja, wyzyskuja ludzi ,jak tylko potrafią. W jednej z firm,w której pracowałem Armeringsenteretetete . Oszukiwanie na godzinach, nie wypłacanie chorobowego, branie łapówek pod stołem przez pana Krzysztofa B. w zamian za dobry projekt itd. To była codzienność.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
Kompatybilny1983 napisał:
Witam . W firmach bemaningowych jest podobna sytuacja, wyzyskuja ludzi ,jak tylko potrafią.
W jednej z firm,w której pracowałem Armeringsenteretetete .
Oszukiwanie na godzinach, nie wypłacanie chorobowego,
branie łapówek pod stołem przez pana Krzysztofa B. w zamian za dobry projekt itd. To była codzienność.
Ty akurat, byłeś w tym momencie pod tym stołem i dlatego widziałeś tą sytuację.
Co za nieuważny, ten co dawał i ten co brał.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
zbysz
(zbysz)
Wiking
gabriel kapus zlodziej i damski bokser i jaki obeznany w lapowkach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kuze)
Wiking
Ja tez bym posprzątał tylko jeszcze trzeba mieć czym. O środki czystości to chyba ma się starać pracodawca a nie pracownik. A oczywiście w takim kibelku się nic nie robiło bo się nie dało. Z resztą błagać szefa o szczotkę do kibla i spłuczkę to chyba jest już przesada.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kompatybilny1983
(Kompatybilny1983)
Wiking
Gabriel Ty TROLLU hehehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kompatybilny1983
(Kompatybilny1983)
Wiking
Gdyby miał długie włosy, duży biust i ogolonego pierożka hmm... A i około 20 lat. To pewnie wlazł bym pod stół .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
zbysz
(zbysz)
Wiking
gabriel zlodziej i damski bokser emigracyjna kurwa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok