Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Ośrodek dla uchodźców oczyma Polki. „Każdy przekracza drzwi z czystą kartką. Od niego zależy, czym ją zapełni” - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
.."Imię i nazwisko autorki do wiadomości redakcji. Autorka chce pozostać anonimowa, ponieważ obawia się nieprzychylnych reakcji środowiska polonijnego w Norwegii"

Nie dziwie sie. Zgodnie z duchem milosierdzia chrzescijanskiego zostalaby ta kobieta ukrzyzowana za poglady niezgodne z glowna linia tego forum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
A mi najbardziej podobalo sie zdanie Są ... też osoby z wykształceniem znacznie przewyższającym kompetencje nawet niektórych pracowników ośrodka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marmich
(Marmich)
Wiking
To jest dobre:
Stereotyp o przebywających tu „rosłych byczkach” nie jest więc do końca prawdziwy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
M N
(MareckiMarecki)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
podłość norek nie zna granic
żeby do ośrodka dla uchodźców zatrudnić kogoś z rasistowskiej, ksenofobicznej, szowinistycznej nacji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Usunęliście mój wpis....żałosne!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
piotr Wasiak
(lowca)
Wiking
Droga pani posadzilas tylek w osrodku ,gdzie przychodza przestraszeni ,gotowi zrobic wszystko aby uzyskac azyl ,moze powinnas sprobowac zyc miedzy nimi poza osrodkiem ,doswiadczyc na wlasnym tylku problemow w szkole kiedy muzulmanskie dzieci atakuja ,dokuczaja twojemu dziecku ,a od ich rodzica slyszysz " allach tak chce" Pani poprawna Ilu muzulmanow zintegrowalo sie z tutejszym spoleczenstwem ?????????????? .Znam kilka rodzin muzulmanskich osiadlych w norwegi od okolo 20 lat,på norwesku mowi maz ,zona slabo lub wcale. Ale przeciez wedlug ciebie sa to ludzie poprawni politycznie ,kulturowo itp.tylko debile z europy zawsze musza sie czegos czepiac.Sugestia ...Zdejm okulary koniku sprobuj spojrzec na bok!!!!!!!!!!!!!!!.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
maciek tylkowski
(maciek929)
Wiking
Piotr wasiak a ty zyles z nimi ? Kazdy moze gadac trzy po trzy a tak naprawde wiekszosc wielkie G doznala co kolezanka piszaca artykul sam mam wielu znajomych ktorzy tez kiedys przebywali w takim osrodku i moge szczeze z reka na sercu powiedziec ze spotkalo mnie tu wiecej zlego i przykrego ze strony polakow niz obcokrajowcow wiec rada dla ciebie kolego nie wzucaj wszystkich do jednego worka bo sam do niego kiedys trafisz . przepraszam za bledy jestem dyslektykiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Olivkaheha1
(Olivkaheha1)
Wiking
Hehe no tak...nie trzeba miec wyksztalcebia profesorskiego by pracowac w osrodku...a trafiaja tam uchodzcy takze wlasnie z takim z tego co mi wiadomo. Dziwne?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok