Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
323 Posty
John Born
(born)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
Ja kuzynie czekam na 3 Wojnę Światową aby walczyć gdzieś dzielnie jak żołnierze proroka Andersa przez 3 lata na plażach Palestyny
TY GNIOCIE OD GENERAŁA ANDERSA TO SIĘ TRZYMAJ Z DALEKA! DO SWOICH Z CZARNYM PODNIEBIENIEM PASZOŁ!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
jasta m iec takiego szwagra to gorzej niz podagra
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
@Marek Błoch - wyliczenie stawki na podstawie tygodni bierze się stąd, że miał Pan stawkę godzinową, a nie miał stałej stawki miesięcznej. Jest również parę rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę i z których mogły wyniknąć niezgodności:
- kwoty brutto/netto - być może bierze Pan pod uwagę kwotę netto otrzymywanego zasiłku?
- potrącany podatek (np. jeśli nie zamówił Pan karty podatkowej, odciągane jest 50% zasiłku)
- przy wyliczaniu podstawy nie bierze się pod uwagę dodatkowych wynagrodzeń od pracodawcy, np. diety.

Najszybciej ocenimy sytuację jeśli prześle Pan decyzję przyznania zasiłku na info@multinor.no.

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego w godzinach 08:00-20:00:
Z Polski: +48 58 743 07 53
Z Norwegii: +47 21 999 409
Zgłoś wpis
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
born napisał:
jasta102 napisał:
Ja kuzynie czekam na 3 Wojnę Światową aby walczyć gdzieś dzielnie jak żołnierze proroka Andersa przez 3 lata na plażach Palestyny
TY GNIOCIE OD GENERAŁA ANDERSA TO SIĘ TRZYMAJ Z DALEKA! DO SWOICH Z CZARNYM PODNIEBIENIEM PASZOŁ!

Polaku
prorok Anders miał prawo mieć swoje wizje
Mianowicie gen. Anders od 22 czerwca 1941 r., to jest od dnia agresji niemieckiej na ZSRR, był głęboko przekonany, że Niemcy wygrają tę kampanię wojenną. Prezentował wówczas bardzo prostą wizję dalszego przebiegu wojny: wpierw Niemcy pobiją Rosjan, potem zachodni alianci pobiją Niemców, w czym Polacy powinni im pomóc, miast wykrwawiać się na straceńczych pozycjach nad Donem czy Wołgą. Dodatkowo, motywowany swym ostrym antykomunizmem, był w ogóle przeciwny jakiemukolwiek współdziałaniu z Armią Czerwoną. Dopiero później, po bitwie stalingradzkiej, gdy zarysowało się wspólne zwycięstwo Zachodu i ZSRR, zmodyfikował nieco swe przekonania co do przebiegu wojny, zakładając życzeniowo, że przerodzi się ona w III wojnę światową, w której ... „Zachód runie na bolszewika”. Temu przekonaniu podporządkował potem wszystkie swe działania, aż do momentu rozwiązania przez Anglików II Korpusu Polskiego we Włoszech w październiku 1946 roku.
......
ale nie miał prawa
okazać przynajmniej dwukrotnie niesubordynację
raz waląc w rogi Sikorskiego w 1941
dwa waląc w rogi Naczelnego Wodza gen Sosnkowskiego w 1944
za te dwa czyny jak i hańbę jaką sprawił Narodowi, oraz rzeź pod Monte Cassino
każdy cywilizowany naród postawiłby go przed pluton egzekucyjny
a nie wystawiał córkę na kandydatkę do parlamentu z list Prawa i Sprawiedliwości obok dwóch wdów po chrześcijańskim pośle Gosiewskim
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marek Błoch
(Marek Błoch)
Wiking
płacą mi 1598 koron dniówki brutto.a zarobiłem 526 020 koron w 2014 roku.a mam 213 koron na godzinex7,50 min=1598 kr.mam tu znajomych którzy mają 190kr na godzine,a mają 2030 koron dniówkę brutto-a zarobek 0koło 530 000 koron.jestem na zwolnieniu od 4go maja 2015,a mój zarobek do maja 2015 wynosi 206 223 kr.a dodatkowo w lipcu dostałem od firmy 65000 kr za przepracowane nadgodziny.to znaczy ze mój zarobek brutto był powyżej 6G-wiecej niż 540 000kr.ale lepiej liczyc 526 020 kr za 2014 rok.pózniej wyślę mój zarobek brutto i rozliczenie z nav za chorobowe.pozdrawiam.marek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok