Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Prostujemy: Vinmonopolet NIE sprzedaje Wyborowej za 50 koron! - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Prostujemy: Vinmonopolet NIE sprzedaje Wyborowej za 50 koron!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Jak dalece lotnym trzeba byc, zeby w cos takiego uwierzyc? Ale, i jest to przerazajace, ilu bezmyslnych polskich debili mysialo lyknac ten dowcip jak pelikan cegle, skoro w tej sprawie rzecznik Vinmonopolet kontaktowal sie z Moja Norwegia? A w demokracji, jak to w demokracji, glos robotnika wazy tyle samo co profesora, skutek zas jaki jest kazdy widzi: szczerze uradowany tym obrotem sprawy prezydent Putin jako pierwszy przeslal gratulacje nowej Glowie Panstwa...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Kazdy polski budowalaniec powinien wystosowac petycje do VM aby dostepnosc polskich produktow monopolowych byla wieksza. Asortyment nalezaloby rowniez rozszerzyc o nazwy znajome i bardziej swojskie.
Obilo mi sie o uszy, ze rekordy popularnosci bije piwo o duzo mowiacej nazwie " Super ruchacz". Najwyzsza pora aby ten afrodyzjak znalazl sie na polkach norweskich.

Cos dla znanego organisty tego forum?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
W takich momentach nachodzi mnie myśl czy aby to nie jest czas iść oddać paszport, nie dlatego żeby zostać Norwegiem tylko żeby nie mieć nic wspólnego z takimi baranami.

Czy takimi:
youtu.be/_YJdZ5wZRT8
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Joseph napisał:


youtu.be/_YJdZ5wZRT8


Prywatne zagrody sobie postawili
Cebulaki na wczasach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
polska wódka najlepiej ryja wykręca na świecie
to i zapotrzebowanie się pojawi jak Norwegowie się o tym dowiedzą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów
Początkujący
co za matoly
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Jarek B
(dominikbima)
Wiking
Wlasnie sobie przypomnialem rozmowe z pewnym ćwokiem w maju tego roku.Strasznie podjarany alkoholik wlasnie to samo mi oswiadczyl ze bedzie Żubr za 5koron w Vinmo.hehehe Takich ludzi ja bym wcale z kraju nie wypuszczal hehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
naprawdę ktoś to łyknął? no cóż, idioci są wśród nas
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
ano sa idioci z PGR co zachwycaja sie pizza grandiosa i parowki gilde
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok