Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Krystian D Eliza K Jon Doe krzysztof kowal Jacek M Tomasz Jurczuk Krystian Kozyra Karol K Krzysiek Nowaczek Dorota Hansen Agata jackowska darek koska No Name Dawid1990 (1985 niezalogowanych)
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Juziokrowa napisał:
Jezeli uwazasz avlørende ting som grammar nazi jako grammar nazi ............to sie z toba zgadzam. Ale tylko dla spokoju !

Widać że też masz a szparaga sykehouse, więc nie mogę się nie zgodzić, choć to chyba zaprzecza diagnozie? Czy jest na sali jakiś lekarz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
47 Postów

(Juziokrowa)
Nowicjusz
Oj tam ....... zaraz lekarz. Tez cos. Dla takiego betona jak ja to przede wszystkim izba wytrzezwien by sie przydala a nie lekarz. Nie powinienes Az tak szastac zasobami NAV-u bo moze potem nie wystarczyc dla ciebie na zasilek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Joseph napisał:
Juziokrowa napisał:
Jezeli uwazasz avlørende ting som grammar nazi jako grammar nazi ............to sie z toba zgadzam. Ale tylko dla spokoju !

Widać że też masz a szparaga sykehouse, więc nie mogę się nie zgodzić, choć to chyba zaprzecza diagnozie? Czy jest na sali jakiś lekarz?



Na szparagi cierpi tutaj wielu uzytkownikow.
Zalecenia: wiecej luzu i jeden zart na godzine.
Spacery i glebokie wdechy/wydechy.

Dla ciezej chorych polecam watek: najpiekniesza na MN i glosowanie na mnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
47 Postów

(Juziokrowa)
Nowicjusz
A to jest jawne czy tajne glosowanie? Bo jak jest tajne to jest szansa ze dostane jeden glos
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Krzysztof ....
(Duszek)
Wiking
Tu się dowiecie więcej niż na MN...... polskaligaobrony.org.pl/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok