Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
WujekJanek napisał:
Cysiu moj ulubiony twierdzi, iz nazywam Norwezki babochlopami.
Otoz kazdy moze sobie kliknac w gore i przeczytac moja wypowiedz:


Tym "szerokim w barach strach budzacym babom", tym jak to jedni ich nazywaja feministkom, inni babochlopami a jeszcze inni (mysle ze majacy kompleks malego pyrdka) lesbom chodzi nie o to (...)

Mamy ze najomymi taka teorie, ze Cysiek vel fullcasco vel Wrzeszczot vel...(duzo by pisac) ma dalekosiezny plan starania sie i posade gonca w norweskim parlamencie. Caloksztalt swej dzialalnosci na forum MN zamierza przedstawc tytejszym sluzbom specjalnym na dowod, iz mozna mu bez obawy powierzac dokumenty o najwyzszej klauzuli bezpieczenstwa, gdyz chocby tekst byl sformulowany nadzwyczaj jasno, Cysiek i tak nie potrafi go zrozumiec.

Niestety Cysku, posady nie dostaniesz gdyz popelniles straszliwy blad logiczny i niekonsekwencje... Sluzby specjalne stwierdza, ze w tym zakresie twoj poziom kumacji jest zadowalajacy, niestety... masz tendencje do publikowania na portalu MN absolutnie wszystkiego co wpadnie Ci w rece, od instrukcji defekacji, poprzez przedruki z pism prawicowych, az po zrzuty z komediowa... Bez ladu i skladu, bez sensu i zrozumienia, ale wrzucasz...

Caly twoj misterny plan i lata pracy na nic...


znizylem sie do twojego poziomy i zastosowalem twoj sposob myslenia
ilekroc ktos w poscie zacytuje opinie kogos znanego od razu oskarzasz autora postu o wyglaszanie takiej opini i przekonania zgodne z ta opinia

ale widze ze jestec przypadkiem klinicznym

typowe wyparcie


moze jeszcze zaczniesz pisac ze kolega ma problem bo pracowal w rimi ale juz nie pracuje a jego zona dalej tam pracuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
wrzeszczot napisał:
WujekJanek napisał:
Cysiu moj ulubiony twierdzi, iz nazywam Norwezki babochlopami.
Otoz kazdy moze sobie kliknac w gore i przeczytac moja wypowiedz:


Tym "szerokim w barach strach budzacym babom", tym jak to jedni ich nazywaja feministkom, inni babochlopami a jeszcze inni (mysle ze majacy kompleks malego pyrdka) lesbom chodzi nie o to (...)

Mamy ze najomymi taka teorie, ze Cysiek vel fullcasco vel Wrzeszczot vel...(duzo by pisac) ma dalekosiezny plan starania sie i posade gonca w norweskim parlamencie. Caloksztalt swej dzialalnosci na forum MN zamierza przedstawc tytejszym sluzbom specjalnym na dowod, iz mozna mu bez obawy powierzac dokumenty o najwyzszej klauzuli bezpieczenstwa, gdyz chocby tekst byl sformulowany nadzwyczaj jasno, Cysiek i tak nie potrafi go zrozumiec.

Niestety Cysku, posady nie dostaniesz gdyz popelniles straszliwy blad logiczny i niekonsekwencje... Sluzby specjalne stwierdza, ze w tym zakresie twoj poziom kumacji jest zadowalajacy, niestety... masz tendencje do publikowania na portalu MN absolutnie wszystkiego co wpadnie Ci w rece, od instrukcji defekacji, poprzez przedruki z pism prawicowych, az po zrzuty z komediowa... Bez ladu i skladu, bez sensu i zrozumienia, ale wrzucasz...

Caly twoj misterny plan i lata pracy na nic...


znizylem sie do twojego poziomy i zastosowalem twoj sposob myslenia
ilekroc ktos w poscie zacytuje opinie kogos znanego od razu oskarzasz autora postu o wyglaszanie takiej opini i przekonania zgodne z ta opinia

ale widze ze jestec przypadkiem klinicznym

typowe wyparcie


moze jeszcze zaczniesz pisac ze kolega ma problem bo pracowal w rimi ale juz nie pracuje a jego zona dalej tam pracuje


Czyli podsumowujac twoja wypowiedz:
To, ze napisales na moj temat nieprawde i przeinaczyles moja wypowiedz spowodowane jest tym, ze ja zawsze pisze nieprawde i przeinaczam wypowiedzi, gdyz jestem lekko zaburzony psychicznie...

No madre to to nie jest...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Wiking
WujekJanek - jestem Twoim fanem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
WujekJanek napisał:
wrzeszczot napisał:
WujekJanek napisał:
Cysiu moj ulubiony twierdzi, iz nazywam Norwezki babochlopami.
Otoz kazdy moze sobie kliknac w gore i przeczytac moja wypowiedz:


Tym "szerokim w barach strach budzacym babom", tym jak to jedni ich nazywaja feministkom, inni babochlopami a jeszcze inni (mysle ze majacy kompleks malego pyrdka) lesbom chodzi nie o to (...)

Mamy ze najomymi taka teorie, ze Cysiek vel fullcasco vel Wrzeszczot vel...(duzo by pisac) ma dalekosiezny plan starania sie i posade gonca w norweskim parlamencie. Caloksztalt swej dzialalnosci na forum MN zamierza przedstawc tytejszym sluzbom specjalnym na dowod, iz mozna mu bez obawy powierzac dokumenty o najwyzszej klauzuli bezpieczenstwa, gdyz chocby tekst byl sformulowany nadzwyczaj jasno, Cysiek i tak nie potrafi go zrozumiec.

Niestety Cysku, posady nie dostaniesz gdyz popelniles straszliwy blad logiczny i niekonsekwencje... Sluzby specjalne stwierdza, ze w tym zakresie twoj poziom kumacji jest zadowalajacy, niestety... masz tendencje do publikowania na portalu MN absolutnie wszystkiego co wpadnie Ci w rece, od instrukcji defekacji, poprzez przedruki z pism prawicowych, az po zrzuty z komediowa... Bez ladu i skladu, bez sensu i zrozumienia, ale wrzucasz...

Caly twoj misterny plan i lata pracy na nic...


znizylem sie do twojego poziomy i zastosowalem twoj sposob myslenia
ilekroc ktos w poscie zacytuje opinie kogos znanego od razu oskarzasz autora postu o wyglaszanie takiej opini i przekonania zgodne z ta opinia

ale widze ze jestec przypadkiem klinicznym

typowe wyparcie


moze jeszcze zaczniesz pisac ze kolega ma problem bo pracowal w rimi ale juz nie pracuje a jego zona dalej tam pracuje


Czyli podsumowujac twoja wypowiedz:
To, ze napisales na moj temat nieprawde i przeinaczyles moja wypowiedz spowodowane jest tym, ze ja zawsze pisze nieprawde i przeinaczam wypowiedzi, gdyz jestem lekko zaburzony psychicznie...

No madre to to nie jest...


czy ty skonczyles szkole na Wesolej?
ze odwracasz kota ogonem
sam oskarzasz innych o klamstwo a jednoczesnie nie potrafisz go wskazac

gdzie ja obrazam albo oskarzam zydow?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mocarny Knur
(ulven82)
Wiking
Lubię przyglądać się Norweżkom i dzielę je na dwie grupy. Są albo bardzo ładne, jak z obrazka, albo przypominają trole, które zeszły z gór i straszą ludzi w mieście. Przeciętnych prawie nie ma. Zabawne, jak kobiety malują się w środkach komunikacji publicznej i wychodzą z domów z mokrymi głowami. No i jeszcze te równouprawnienie. Często spotykam się z sytuacją, jak mężczyzna kupuje w autobusie bilet a w tym czasie jego kobieta wrzuca 4 torby po 30 kg do luku bagażowego i się z tym męczy. W Polsce sytuacja nie do pomyślenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
ulven82 napisał:
Zabawne, jak kobiety malują się w środkach komunikacji publicznej i wychodzą z domów z mokrymi głowami.
Chi, chi - sama tak robie. Dzieki temu moge spac rano o te pol godziny dluzej (a moze nawet i 40 min).
Jestes pewny, ze ty Norwezke widziales? W koncu na przyklad ja nie mam na czole napisane duzymi literami - Polak.
No i do pracy tez nie moge pojsc w tak krotkiej spodniczce, ze by mi majtki bylo widac, czy w dekolcie po pępek. Wiec chodze ubrana tak jak wszyscy tutaj - w jaskrawych i obcislych ciuchach nikt by mnie nie wzial na powaznie w pracy. Ba, moze nawet pracy bym nie dostala.
W koncu co pewien czas trzeba byc na spotkaniach z klijentami, a na budowie ciezko w szpilkach ganiac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Polacy są bladzi hahahahahahahah piękne!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Greg Cruel
(Cruel)
Nowicjusz
wrzeszczot napisał:
Cruel napisał:
cukulinka napisał:
Stwierdzenie że kobiety ubierają się w kiczowaty sposób, rozbawiło mnie. Po przyjeździe tu byłam w szoku. Jak to możliwe aby kobiety w bogatym kraju ubierały się szaro buro smutno i ponuro. Norweżki to kompletne bezguścia. Cyuba najgorzej ubierające się europejki.
co cie tak rozbawiło ? po tych zdjeciach rosyjskich lasek na twoim profilu tylko potwierdza ze zamiast wstawic swoje zdjecia dziewczyny wstawiają zdjecia biusciastych jakby to w cyckach miescił się rozum ..ale to na niektórych działa

www.foto-sobitiya-planeti.ru/foto-sobiti...a-russkich-krasavits


o dedektyw znalazl teorie spiskowa


ja nawet nie tylko znalazłem teorię spiskową .ale wrecz jestem przekonany ze to twoje drugie konto na MN ..lubisz być molestowany przez chłopaków ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
Cruel napisał:
wrzeszczot napisał:
Cruel napisał:
cukulinka napisał:
Stwierdzenie że kobiety ubierają się w kiczowaty sposób, rozbawiło mnie. Po przyjeździe tu byłam w szoku. Jak to możliwe aby kobiety w bogatym kraju ubierały się szaro buro smutno i ponuro. Norweżki to kompletne bezguścia. Cyuba najgorzej ubierające się europejki.
co cie tak rozbawiło ? po tych zdjeciach rosyjskich lasek na twoim profilu tylko potwierdza ze zamiast wstawic swoje zdjecia dziewczyny wstawiają zdjecia biusciastych jakby to w cyckach miescił się rozum ..ale to na niektórych działa

www.foto-sobitiya-planeti.ru/foto-sobiti...a-russkich-krasavits


o dedektyw znalazl teorie spiskowa


ja nawet nie tylko znalazłem teorię spiskową .ale wrecz jestem przekonany ze to twoje drugie konto na MN ..lubisz być molestowany przez chłopaków ??


i nie znam tego uczucia ale opowiedz nam o tym jak cie ksiadz dotykal i slinil
nie gustuje w chlopcach wiedz sie nie trudz
to moje 3 konto
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Greg Cruel
(Cruel)
Nowicjusz
wrzeszczot napisał:
Cruel napisał:
wrzeszczot napisał:
Cruel napisał:
cukulinka napisał:
Stwierdzenie że kobiety ubierają się w kiczowaty sposób, rozbawiło mnie. Po przyjeździe tu byłam w szoku. Jak to możliwe aby kobiety w bogatym kraju ubierały się szaro buro smutno i ponuro. Norweżki to kompletne bezguścia. Cyuba najgorzej ubierające się europejki.
co cie tak rozbawiło ? po tych zdjeciach rosyjskich lasek na twoim profilu tylko potwierdza ze zamiast wstawic swoje zdjecia dziewczyny wstawiają zdjecia biusciastych jakby to w cyckach miescił się rozum ..ale to na niektórych działa

www.foto-sobitiya-planeti.ru/foto-sobiti...a-russkich-krasavits


o dedektyw znalazl teorie spiskowa


ja nawet nie tylko znalazłem teorię spiskową .ale wrecz jestem przekonany ze to twoje drugie konto na MN ..lubisz być molestowany przez chłopaków ??


i nie znam tego uczucia ale opowiedz nam o tym jak cie ksiadz dotykal i slinil
nie gustuje w chlopcach wiedz sie nie trudz
to moje 3 konto

Opowiedz jak to było z ksiedzem ...wyrzuć to z siebie ... polepszy ci sie .... albo nie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok