Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
wrzeszczot napisał:
jasta102 napisał:
Ki8 napisał:
wstyd za ten artykul , jeszcze wasza nie madra puenta na koniec , ze lepiej przynalezec do jakiegos kraju niz byc bezpanstowcem... Trzeba szanowac cudza kulture a ze swojej byc dumny i trzymac glowe podniesion ku gorze...
ooo
to może dzięki tobie odechce mi się wypisywać
mógłbyś tak w kilku punktach wymienić powody do bycia dumnym Polakiem
o te jakieś tobie wiadome osiągnięcia narodu polskiego
nie trzymaj tej wiedzy tylko dla siebie
podziel się


no to sam wymien powody i osiagniecia a kraj mozesz sobie wybrac
chyba ze ci deportowali


To znow cie nawiedze czlowieku z blokada myslenia. Chlop twierdzi, ze sa powody i powinien je wymienic - odwracanie roli w tym sporze to banalny chwyt erystyczny. Jest cos takiego jak paremia prawnicza znana jako onus probandi, ktora jasno stwierdza, ze ciezar dowodu spada na osobe wyglaszajaca teze.

Wiem, ze wsrod buszmenow do ktorych sie niechybnie zaliczasz wystarczy duzo krzyczec i cytowac tony glupot - jednak po odrzuceniu plew wciaz zostajamy z tam rzymska paremia prawnicza i niechybnie czas dowodzic..czy jak...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
napisał:
Po trzecie wyjasnij moze w jaki sposob napisanie posta moze mnie zdefiniowac? To jedynie opinia przypisana do wymyslonego nicka. P. elekt jest memem, nosnikiem pewnej informacji kulturowej. W zaden sposob nie definiuje mnie jako czlowieka, moze byc calkowicie falszywy, prawdziwy badz mieszany w zaleznosci od nastroju. Poczytaj Blackmore to moze pojmiesz, ze nie jest to jedynie zabawnie przerobione zdjecie.

a sam na podstawie cudzych postow tworzysz jakies teorie spiskowe


zegnam hipokryto


No dawaj osobniku - prowadzisz swoja chlopska korekte gdy ci pasuje. Gdy argumentow brak stosujesz błąd niedostatecznego uzasadnienia.

Ja bede konsekwentnie prosil o link do tych 9 lat pobytu.

Smialo, szukaj, szukaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Nabu)
Wiking
Ty elekt! Ty już może piwa nie pij. Albo już ci samotność na głowę pada. Całe twoje wypowiedzi kupy się nie trzymają. humor mi poprawiłeś. mogę znaleźć jakiś słownik na necie który by przetłumaczył twoje wypowiedzi. bardzo chciałbym się dowiedzieć o czym piszesz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
Nabu napisał:
Ty elekt! Ty już może piwa nie pij. Albo już ci samotność na głowę pada. Całe twoje wypowiedzi kupy się nie trzymają. humor mi poprawiłeś. mogę znaleźć jakiś słownik na necie który by przetłumaczył twoje wypowiedzi. bardzo chciałbym się dowiedzieć o czym piszesz.

Wiem, ze zbyt lotny nie jestes, ale doprawdy nie ma tu za wiele do rozumienia. Postawiles teze o zlodziejstwie to jej bron. Zadalem ci pytanie czy niczego w zyciu nie zajebales badz nie oszukales. Wystarczu odpowiedz tak/nie. Dzieki temu mozna zastosowac proste wnoskowanie, ktore da nam odpowidz o slusznosci tej przez ciebie lansowanej. Czy kradna " oni"? Oni tak naprawde nie istnieja - jestesmy tylko my.

"Pieklo to inni" mawial Sartre - ale to juz dla ciebie za ciezki kaliber.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Teresa .
(sandoy)
Wiking
Nie wyobrażam sobie zmianę obywatelstwa. Osobiście jestem dumna z rodaków których znam. To oni swoimi postawami tworzą naród, nadają mu charakter, pewną osobowość, której nie znajdę gdzie indziej. Szanuje kraj w którym mieszkam Norwegię ale ponad wszystko kocham Polskę!! Zawsze o swojej ojczyźnie będę mówiła jako kraju w który warto wierzyć. Jeśli ekonomia ma zastąpić wartości i kulturę to życz powodzenia .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
A te wartości i kultura to które
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
z chlewika napisał:
A te wartości i kultura to które
odpowiesz na pytanie czy bedziesz unukal
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
A te wartości i kultura to które

to te których ty niemasz......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów
Początkujący
oni nie wiedza dlatego nie odpowiadaja, albo sie wstydza, albo boja.... Ide lulu bo rano wiadomo, trzeba o Wasze fury zadbac Mam nadzieje na ciag dalszy jutro......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
fakt oczywisty jasta sie niezasymilowal z Polakami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok