Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
ale przeciez kosciol katolicki z norwegi ma kontakt z kosciolem w Polsce i nawet z Watykanem ,i nic nie przeszkadza zeby dostal z Polski wykaz ochrzczonych katolikow ktorzy wyemigrowali
wiec gdzie tu oszustwo ?

niech sie odezwie nie ochrzczonych albo po apostazji jakis Polak co zostal wpisany do kosciola
jest tu jakis


dlaczego norwegia przy wydawaniu karty podatkowej nie informuje o pobieraniupieniedzy na protestantow
toz to jest kradziez
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Ola Ola
(Oluska)
Wiking
cysiek2 , przeslanie danych przez medlem.katolsk.no jest traktowane rowniez jako potwierdzenie, jesli sie juz kiedys rejestrowalo.
Wyslanie formularza po raz kolejny takze traktowane jest jako potwierdzenie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
D N
(MYMOL71)
Wiking
Bardzo dobrze wszy6stkich pozamykać PIER...ONE katoliki wszędzie tylko przekręty w Polsce to samo PEDO...E JEB..E
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
Znam wiele przypakow osob zarejestrowanych w kosciele bez jakiegokolwiek kontaktu ze strony kosciola, sam zostalem w taki sposob przez kogos wciagniety a reczej nie rozdaje swojej daty uodzenia na lewo i prawo .....Uwazam takie dzialanie ze strony kosciola jako oszustwo dobrze znane z kosciola w Pl

moze ich babcia albo matka w Polsce zglosila jak ksiadz chodzil po koledzie


ateisci tez placa na protestantow nawet o tym niewiedzac
czy na meczety
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Cysiek, Ty rozsądny facet jesteś, a takie pierdoły za przeproszeniem pociskasz...

Jak tak dalej pójdzie to ogłosisz nabór na krucjatę i poprowadzisz rycerstwo na areszt karny żeby Jego Eminencję z rak Protestantów odbijać...

Cysiu, to nie jest Polska, to nie jest Watykan... Tutaj Funkcjonariusz KRK nie ma immunitetu. Jeśli ktoś ukradł, to jest złodziejem i jest traktowany tak, jak każdy inny złodziej.

Podnosisz argument, że kto niby został okradziony, że w zasadzie nikt, więc w zasadzie nic się nie stało... To stare, komunistyczne, popegeerowskie myślenie przywiezione z Polski: jeśli coś jest państwowe, to znaczy że niczyje, więc mogę to sobie wziąć. Mało tego, jest jasno zdefiniowany pokrzywdzony: Kościół Narodowy.

A widzisz, głową Kościoła Narodowego jest w osobie własnej Król Norwegii. Więc nie dziw się, że norweskie władze dostały piany, bo de facto sytuacja wygląda tak: Katolicy wydymali Króla na 50 dużych baniek. Rozumiesz? KRÓLA!!!

A co do twojego argumentu, że te pieniądze poszły by na narkomanów itp... Cysiu, to są pieniądze z podatków i należą do Rządu Królestwa Norwegii. I nic Ci -ani mi, ani komu innemu- do tego, co Rząd z nimi zrobi. Jeśli złożysz wniosek o norweskie obywatelstwo i zostaniesz Norkiem, wtedy będziesz miał prawo zabierać głos w kwestii rozdysponowania środków budżetowych. Więcej: będziesz mógł rozpocząć karierę polityczną, zostać Posłem, albo Ministrem i wtedy to TY będziesz o tym decydował, ale na razie...

...na razie jeszcze Norwegiem nie jesteś. I ciesz się, że możesz żyć w Państwie które przynajmniej stara się traktować wszystkich równo.

Mam nadzieję, że się nie obrazisz za to co napisałem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
victqria napisał:
Polacy - jest nas tu ponad 100 000 (oficjalnie), nic dziwnego ze w Norwegii przybylo raptownie katolikow...
Do mnie tez dzwonili z kurii, mila pani wszystko mi wytlumaczyla, bylam na poczatku nastawiona sceptycznie, kazalam zadzwonic jej pozniej, ale sprawdzilam jakie sa fakty i faktycznie - jesli dolacze do bazy to z niczym sie to dla mnie nie wiaze, wespre kosciol katolicki nic tak naprawde nie placac, pieniedzmi ktore rzad norweski przekazuje na koscioly i wyznania (rzad pieniadze te zabiera sobie z puli wszystkich placonych podatkow, wiec nie placimy za to nic, jedynie mamy okazje zupelnie za darmo wesprzec kosciol katolicki w norwegii - a wiec tak naprawde nas, polakow).
Pani zadzwonila jeszcze raz, na nic nie namawiala, powiedziala ze jesli mam opory przed rejestracja telefoniczna, moge sie dopisac rowniez przez internet:
medlem.katolsk.no
O darmowych kursach norweskiego tez mowila, sprawdzilam i faktycznie znalazlam stronke - www.stolavcourses.com/

Dlatego proponuje sie zmobilizowac i zrobic na zlosc wszystkim norweskim dziennikarzom i plotkom sianym przez protestancki rzad, ktoremy po prostu oczy wyszly z orbit, ilu polakow jest katolikami.




Kogo ty chcesz wspierać kobieto.....pedofilie....homoseksualimz i złodziei dla których Bóg to przykrywka. Nie dość że w kraju okradano was tyle lat to jeszcze tutaj mają to robić? Co takiego jeszcze tutaj robią by nam pomóc.....możesz wymienić? Trondheim jest ponad 200-tysiecznym miastem i co....nic! Więc przestań pieprzyć głodne kawałki że te pieniądze są dla nas.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
Podnosisz argument, że kto niby został okradziony, że w zasadzie nikt, więc w zasadzie nic się nie stało... To stare, komunistyczne, popegeerowskie myślenie przywiezione z Polski: jeśli coś jest państwowe, to znaczy że niczyje, więc mogę to sobie wziąć. Mało tego, jest jasno zdefiniowany pokrzywdzony: Kościół Narodowy.

zadanie pytania to nie stwierdzenie faktu


Fantomas napisal
Jak ktos zostal zarejestrowany bez swojej wiedzy, to trzeba zadzwonic na policje i powiedziec o oszustwie, a nie potwierdzac "milym paniom".
Masz racje victqria nie trzeba utrudniac, trzeba pomoc policji w zidentyfikowaniu oszustow.


a kto zostal oszukany i jaka poniusl strate?
gdzie mialo trafic te 50mln?


nie pisalem niby

A co do twojego argumentu, że te pieniądze poszły by na narkomanów itp... Cysiu, to są pieniądze z podatków i należą do Rządu Królestwa Norwegii. I nic Ci -ani mi, ani komu innemu- do tego, co Rząd z nimi zrobi. Jeśli złożysz wniosek o norweskie obywatelstwo i zostaniesz Norkiem, wtedy będziesz miał prawo zabierać głos w kwestii rozdysponowania środków budżetowych. Więcej: będziesz mógł rozpocząć karierę polityczną, zostać Posłem, albo Ministrem i wtedy to TY będziesz o tym decydował, ale na razie...


te pienidze to pojda tam gdzie ja zadecyduje ,bo takie jest prawo
tylko nie informowanie o tym czyli zerowanie na niewiedzy , nabijalo kase norwedom

na razie jeszcze Norwegiem nie jesteś. I ciesz się, że możesz żyć w Państwie które przynajmniej stara się traktować wszystkich równo.

powiedz to tym z Drammen po pozarze
wiesz co powiedziala policja jak okradli polakom samochod
ze to sprawa miedzy Polakami a nie dla policji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
retier1 a byles w kosciele?
naprawde nie ma tam tablicy ogloszen?
nie ma wykazu imprez ,no wiesz typu msza ,pilgrzymka,wycieczki,choinka,mikolaj, sniadania ,obiady ?
nie ma gazetek po polsku ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Cysiu, pogadać pogadamy, ale na jakimś innym temacie, bo wolałbym abyśmy pozostali dobrymi znajomymi z forum, a w TYM temacie powiedzieć o Tobie że jesteś kompletnie nieobiektywny, zaślepiony i manipulujesz faktami... to głębokie niedopowiedzenie...

Ponieważ więc cenię sobie naszą znajomość i darzę Cie uczuciem głębokiej sympatii, to do zobaczenia kiedyś indziej na innym temacie.

Pozdrawiam

Jan
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
kompletnie nieobiektywny, zaślepiony i manipulujesz faktami... to głębokie niedopowiedzenie...
mozesz to rozwinac?

a znajomych zamieniam we wrogow tylko jak wyrzadza krzywde fizyczna mi lub moim znajomym
ale nigdy jako efekt dyskusji
no chyba ze beda same bluzgi

a jeszcze jedno pytanie czy te pieniadze nie wedruja do jednej puli i nastepnie sa rozdzielane pomiedzy poszczegolne wyznania %

czyli ze niezadeklarowani katolicy nieswiadomie buduja meczety
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok