Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Grzesiek Ja..... ANNA anna Katarzyna Siemaszko piotr nieważne Tomek ... michał olbrycht Michal Zietek Bogdan Drozd igi78 Marian (1683 niezalogowanych)
1 Post
Rune Eid
(Rune)
Wiking
Bruker oversettelse program eller google translate
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Paulina Sara J
(paulina.j)
Wiking
Normalnie szlak mnie trafia jak to czytam! Boze, wielka afera. Nie wposcili mnie tu to ide gdzie indziej. Malo dyskotek jest w Bergen. Pewnie tez bym sie wkurzyla ze mnie nie wposcili, ale nie lecialabym od razu do gazety. Tak jak wczesniej bylo skomentowane, tak jak ty decydujesz togo wpuszczasz do swojego domu, tak wlasiciel i jego pracownicy decyduja kogo wpuszczaja do klubu. I powinni miec do tego prawo.
I dlaczego odrazu, ze to dyskryminacja????? Moze oskaryc do od razu o rasizm!!! I o dyskryminacje plci, wkoncu Weronika to kobieta i mamy rownouprawnienie. To nic nowego ze obcokrajowcow prosi sie o paszport. Nawet Norwegowie ktory maja karty platnicze bez zdjec prosi sie o okazanie innego dokumentu. Ci, ktorzy nie maja prawa jazdy, sa zmuszeni okazac paszport. I nikt nie robi z tego wielkiej awantury.
Pracuje w branzy od kilku dobrych tak. Wraz ze znajomym prowadze tu dyskoteke i z doswiadczenia wiem ze z legitymowaniem przy wejsciu czasami moze byc problem. Ale nikt tego nie robi z wlasnego "widzi mi sie". Glownie chodzi o wiek, gdyz wedlug prawa norweskiego osoba ponizej lat 20 nie wolno spozywac alkoholu powyzej 22%. Ciezko jest okreslic wiek z samego spojrzenia na dana osobe. Przyjdzie kontrola, przypadkowo sprawdzi dana osobe, ktora nie ma ukonczonych 20 lat, badz odpowiedniej legitymacji, i mozna sie pozednac z akcyza. Ale o tym juz nikt nie mysli i od razu posadza o dyskryminacje. Dlatego lepiej sprawdzac wszystkich niz potem miec problemy. A legitymacja studencka tez nie zawsze jest przyjmowana, nawet jest to jest Norweg.
Poza tym, z doswiadczenia wiem ze jest odromne grono Polakow ktorzy nie potrafia sie zachowac przyzwoicie po wypiciu alkoholu. Czasami wysla ze sa pepkiem swiata i wszystko im wolno. Ile razy polacy stwarzali niemila atmosfere, dostownie dra morde, ze mimo glosniej muzyki to w calym lokalu ich slychac, albo zaczepiali bawiace sie w klubie dziewczyny (taki to przeciez wielki ku**a lowelas i kazda na niego leci). A juz o bojkach to nie wspominam. I zawsze to "niby Norweg zaczal". Ale jesli wiekszosc ma takie samo podejswie jak Pani Weronika, i wielkie uprzedzenie do Norwegow, to nie dziwne ze takie osoby sa inaczej traktowane. Przestancie miec uprzedzenie to norwegow, to oni przestana miec do was!!!!!!! Ile razy zdazalo sie ze niejeden nasz ochroniaz zostal obrzucony miesem przez polakow , zanim ci zdazyli podejsc do drzwi. Nie zapominajmy ze wielu norwegow wie co to znaczy "ku**a" lub "ch*j". Norwedzy to nie depile (jak uwaza wielu polakow), i czesto sa w stanie poznac zachowanie niektorych obob, bez potrzeby rozumienia jezyku obcego. 3 tygodnie temu zawitala u nas w klubie grupa polakow (ok 25-30 osob). Tego wieczoru trzeba bylo dzwonic po policje trzy razy, jak normalnie zdarza sie to moze raz na miesiac. Sami wysnujcie z tego wnioski.
I na zakonczenie. Tym, co sie tak bardzo w Norwegii nie podoba, bo kraj jest zly i Norwedzy sa zli, to powiem krotko: WYPIER****AJ Z POWROTEM DO POLSKI!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
paulina.j napisał:
I na zakonczenie. Tym, co sie tak bardzo w Norwegii nie podoba, bo kraj jest zly i Norwedzy sa zli, to powiem krotko: WYPIER****AJ Z POWROTEM DO POLSKI!

Panienka sie opisala choc nie rozumie, ze to nie to jest osia sporu. Ponizej drobny przyklad:
www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/warsza...oskorych,163838.html

Swoja droga co za czasy nastaly, ze to poljaki wyrzucaja z norwegii.

"mozg ludzki jest podatny na urojenia"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
paulina.j napisał:
Normalnie szlak mnie trafia jak to czytam! Boze, wielka afera. Nie wposcili mnie tu to ide gdzie indziej. Malo dyskotek jest w Bergen. Pewnie tez bym sie wkurzyla ze mnie nie wposcili, ale nie lecialabym od razu do gazety. Tak jak wczesniej bylo skomentowane, tak jak ty decydujesz togo wpuszczasz do swojego domu, tak wlasiciel i jego pracownicy decyduja kogo wpuszczaja do klubu. I powinni miec do tego prawo.
I dlaczego odrazu, ze to dyskryminacja????? Moze oskaryc do od razu o rasizm!!! I o dyskryminacje plci, wkoncu Weronika to kobieta i mamy rownouprawnienie. To nic nowego ze obcokrajowcow prosi sie o paszport. Nawet Norwegowie ktory maja karty platnicze bez zdjec prosi sie o okazanie innego dokumentu. Ci, ktorzy nie maja prawa jazdy, sa zmuszeni okazac paszport. I nikt nie robi z tego wielkiej awantury.
Pracuje w branzy od kilku dobrych tak. Wraz ze znajomym prowadze tu dyskoteke i z doswiadczenia wiem ze z legitymowaniem przy wejsciu czasami moze byc problem. Ale nikt tego nie robi z wlasnego "widzi mi sie". Glownie chodzi o wiek, gdyz wedlug prawa norweskiego osoba ponizej lat 20 nie wolno spozywac alkoholu powyzej 22%. Ciezko jest okreslic wiek z samego spojrzenia na dana osobe. Przyjdzie kontrola, przypadkowo sprawdzi dana osobe, ktora nie ma ukonczonych 20 lat, badz odpowiedniej legitymacji, i mozna sie pozednac z akcyza. Ale o tym juz nikt nie mysli i od razu posadza o dyskryminacje. Dlatego lepiej sprawdzac wszystkich niz potem miec problemy. A legitymacja studencka tez nie zawsze jest przyjmowana, nawet jest to jest Norweg.
Poza tym, z doswiadczenia wiem ze jest odromne grono Polakow ktorzy nie potrafia sie zachowac przyzwoicie po wypiciu alkoholu. Czasami wysla ze sa pepkiem swiata i wszystko im wolno. Ile razy polacy stwarzali niemila atmosfere, dostownie dra morde, ze mimo glosniej muzyki to w calym lokalu ich slychac, albo zaczepiali bawiace sie w klubie dziewczyny (taki to przeciez wielki ku**a lowelas i kazda na niego leci). A juz o bojkach to nie wspominam. I zawsze to "niby Norweg zaczal". Ale jesli wiekszosc ma takie samo podejswie jak Pani Weronika, i wielkie uprzedzenie do Norwegow, to nie dziwne ze takie osoby sa inaczej traktowane. Przestancie miec uprzedzenie to norwegow, to oni przestana miec do was!!!!!!! Ile razy zdazalo sie ze niejeden nasz ochroniaz zostal obrzucony miesem przez polakow , zanim ci zdazyli podejsc do drzwi. Nie zapominajmy ze wielu norwegow wie co to znaczy "ku**a" lub "ch*j". Norwedzy to nie depile (jak uwaza wielu polakow), i czesto sa w stanie poznac zachowanie niektorych obob, bez potrzeby rozumienia jezyku obcego. 3 tygodnie temu zawitala u nas w klubie grupa polakow (ok 25-30 osob). Tego wieczoru trzeba bylo dzwonic po policje trzy razy, jak normalnie zdarza sie to moze raz na miesiac. Sami wysnujcie z tego wnioski.
I na zakonczenie. Tym, co sie tak bardzo w Norwegii nie podoba, bo kraj jest zly i Norwedzy sa zli, to powiem krotko: WYPIER****AJ Z POWROTEM DO POLSKI!


Masz racje, Norwegowie nie sa osada na Wyspach Owczych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Rune napisał:
Bruker oversettelse program eller google translate

At du gidder.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
Ciezko jest okreslic wiek z samego spojrzenia na dana osobe. Przyjdzie kontrola, przypadkowo sprawdzi dana osobe, ktora nie ma ukonczonych 20 lat, badz odpowiedniej legitymacji, i mozna sie pozednac z akcyza.
to wy dostajecie akcyze ???
toz to wyløudzenie i przestepstwo karno-skarbowe

[quote][. 3 tygodnie temu zawitala u nas w klubie grupa polakow (ok 25-30 osob). Tego wieczoru trzeba bylo dzwonic po policje trzy razy, jak normalnie zdarza sie to moze raz na miesiac. Sami wysnujcie z tego wnioski./quote]

tyle razy okradli Polakow?


ps jaki pakistanczyk prowadzi te dyscoteke?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
kolo75 napisał:
nigdy w norwegi nie będziemy szanowani , jedyne co możemy zrobić to zarobione pieniądze inwestować w Polsce to ich boli najbardziej , a jak usłyszą w pracy że za 1,5 mil koron zbudowałeś dom nad morzem albo w górach to mało ich szlag z zazdrości nie trafi , a jak jeszcze co 4 tygodnie jezdzisz na 2 tygodnie i odpoczywasz to najlepiej by cię z norkowni zwiezli hahahaha.


ale na tą chałupę w której bywasz 1/5 w roku wziąłeś kredy na równowartość 600 tyś franków........
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Lukasz Lucky Luke
(lukaso26)
Wiking
OJOJ norweska patriotko!
Mialem taki sam przypadek i to w tym samym lokalu (p)RICKS
Stal jakis cwok na bramce i woa ID pokazalem, Malo! pytam czy prawko wystarczy? Pokaz!
Pokazalem! Malo Paszport! To kurwa moze jeszcze wazna wize musze nosic ze soba, zeby sie dostac do lokalu?
Skurwiel nawet po norwesku nie potrafil gadac tylko dukal po angielsku. Od tego czasu mowie na nich Pricks Security
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok