Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Grzesiek Ja..... ANNA anna Katarzyna Siemaszko piotr nieważne Tomek ... michał olbrycht Michal Zietek Bogdan Drozd igi78 Marian (1684 niezalogowanych)
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
wojtek11 napisał:
Ja też nie zostałem wpuszczony do baru "UNIQE" w Drammen ,bo nie miałem norweskiego dokumentu.

Dosc spojrzec na ciebie, by cie nie wpuscic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
marcel bojka
(kolo75)
Wiking
nigdy w norwegi nie będziemy szanowani , jedyne co możemy zrobić to zarobione pieniądze inwestować w Polsce to ich boli najbardziej , a jak usłyszą w pracy że za 1,5 mil koron zbudowałeś dom nad morzem albo w górach to mało ich szlag z zazdrości nie trafi , a jak jeszcze co 4 tygodnie jezdzisz na 2 tygodnie i odpoczywasz to najlepiej by cię z norkowni zwiezli hahahaha.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
340 Postów
Sigurd I
(tosenevrati)
Stały Bywalec
kolo75 napisał:
nigdy w norwegi nie będziemy szanowani , jedyne co możemy zrobić to zarobione pieniądze inwestować w Polsce to ich boli najbardziej , a jak usłyszą w pracy że za 1,5 mil koron zbudowałeś dom nad morzem albo w górach to mało ich szlag z zazdrości nie trafi , a jak jeszcze co 4 tygodnie jezdzisz na 2 tygodnie i odpoczywasz to najlepiej by cię z norkowni zwiezli hahahaha.
i tak trzymac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
kolo75 napisał:
nigdy w norwegi nie będziemy szanowani , jedyne co możemy zrobić to zarobione pieniądze inwestować w Polsce to ich boli najbardziej , a jak usłyszą w pracy że za 1,5 mil koron zbudowałeś dom nad morzem albo w górach to mało ich szlag z zazdrości nie trafi , a jak jeszcze co 4 tygodnie jezdzisz na 2 tygodnie i odpoczywasz to najlepiej by cię z norkowni zwiezli hahahaha.
no tak
bo Norweg to nie da rady się pobudować w górach, albo nad morzem
u nich mało tego morza i gór
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
340 Postów
Sigurd I
(tosenevrati)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
kolo75 napisał:
nigdy w norwegi nie będziemy szanowani , jedyne co możemy zrobić to zarobione pieniądze inwestować w Polsce to ich boli najbardziej , a jak usłyszą w pracy że za 1,5 mil koron zbudowałeś dom nad morzem albo w górach to mało ich szlag z zazdrości nie trafi , a jak jeszcze co 4 tygodnie jezdzisz na 2 tygodnie i odpoczywasz to najlepiej by cię z norkowni zwiezli hahahaha.
no tak
bo Norweg to nie da rady się pobudować w górach, albo nad morzem
u nich mało tego morza i gór


Oj Jasiek przeciez wiadomo ze stac go , ale on jak oszczedzi jedna korone to szczesliwy jak male dziecko
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
ja do swojego domu wpuszczam tylko te osoby które chce a nie każdego, dlaczego właściciel klubu ma być zmuszany do wpuszczania wszystkich? bandach komunofaszystów nie potrafi zrozumieć wolności i prawa własności!!!! rzygać się che jak czytam lewackie gadki...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Krzysiek Nowaczek
(krzynow)
Nowicjusz
Hardi napisał:
ja do swojego domu wpuszczam tylko te osoby które chce a nie każdego, dlaczego właściciel klubu ma być zmuszany do wpuszczania wszystkich? bandach komunofaszystów nie potrafi zrozumieć wolności i prawa własności!!!! rzygać się che jak czytam lewackie gadki...Ubiegłeś mnie. Zaprosiłem jutro kilku przyjaciół na grilla i tak się zastanawiam co będzie jak Weronika będzie chciała też wejść?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rune Eid
(Rune)
Wiking
Hei.

Må beklage at jeg skriver på Norsk. Ikke lært meg Polsk ennå.

Jeg blir flau av å være norsk når jeg leser denne artikkelen. Jeg er utrolig mye i Polen og har aldri hatt sånn opplevelse som beskrevet her. Jeg kan forstå at dette blir provoserende for de som opplever slikt.

Jeg har og jobbet i utelivs bransjen i mange år og de jeg jobbet med har vert profesjonelle og kun gått etter godkjent legitimasjon som førerkort osv så lenge det er utstedt av myndighetene i det landet en er i fra eller Norge med bilde som ikke er limt på.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
137 Postów
Damian C
(dpcphoto)
Stały Bywalec
Rune napisał:
Hei.

Må beklage at jeg skriver på Norsk. Ikke lært meg Polsk ennå.
Hvordan leser du polsk da?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
137 Postów
Damian C
(dpcphoto)
Stały Bywalec
bodys napisał:
klimek napisał:
Rune napisał:
Hei.

Må beklage at jeg skriver på Norsk. Ikke lært meg Polsk ennå.
Hvordan leser du polsk da?


Na MN jest opcja czytania po norwesku
I myślisz że to forum takie ciekawe dla norwegów że siedzą i czytają?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok