Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Klub dostaje ostrzeżenie po sprawie z Weroniką - Norwegia

Czytali temat:
Grzesiek Ja..... ANNA anna Katarzyna Siemaszko piotr nieważne Tomek ... michał olbrycht Michal Zietek Bogdan Drozd igi78 Marian (1698 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Klub dostaje ostrzeżenie po sprawie z Weroniką
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Malaguti B
(Malaguti)
Wiking
Ja pierdole - Jak żałosne musi być życie Pani Weroniki , że chciało jej się iść do gazety i poruszenie całej Norwegii - tylko dlatego że nie wpuszczono jej do BARU

To my jesteśmy gościem w ICH KRAJU więc Weroniko - Ciesz się, że dostałaś pozwolenie na prace - bo ja bym Ci go nie dał
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
To my jesteśmy gościem w ICH KRAJU więc Weroniko - Ciesz się, że dostałaś pozwolenie na prace - bo ja bym Ci go nie dał



a Statoil jest gosciem w Polsce i dlatego w przeciwienstwie do polskich firm nie placi podatku CIT

przynajmniej Weronika nie jest dupolizusem
i zna swoja wartosc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Malaguti napisał:
To my jesteśmy gościem w ICH KRAJU
A kiedy gosc przestaje byc gosciem? Moze jak zaczyna placic sam za swoje utrzymanie, podatki, itp?
W kazdym razie , jak ja mam u siebie w domu gosci to funduje im wyzywienie i spanie,
Idac tokiem twojego rozumowania, to ja moglabym moich gosci nakopac - bo przeciez sa moimi goscmi i musza podporzadkowac sie mojemu widzimisię
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
340 Postów
Sigurd I
(tosenevrati)
Stały Bywalec
I bardzo dobrze ktos musi ich nauczyc kultury........
czarnego albo ciapatego albo syna wiitru i piasku wpuscili by odrazu qwa mac .....ichnia poprawnosc dla azylantow (w wiekszosci pasozytow tego systemu)
Ja tam gratuluje Weronice niech oducza chamstwa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
Idac tokiem twojego rozumowania, to ja moglabym moich gosci nakopac - bo przdzeciez sa moimi goscmi i musza podporzadkowac sie mojemu widzimisię
mozesz nawet elektrykom i hydraulikom nie placic za prace w twoim domu -bo przdzeciez ich goscisz

i i niech placa za kozystanie z WC
tak jak goscie w polskich restauracjach
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
217 Postów
El Mundo
(Matiboy)
Stały Bywalec
Malaguti napisał:
Ja pierdole - Jak żałosne musi być życie Pani Weroniki , że chciało jej się iść do gazety i poruszenie całej Norwegii - tylko dlatego że nie wpuszczono jej do BARU

To my jesteśmy gościem w ICH KRAJU więc Weroniko - Ciesz się, że dostałaś pozwolenie na prace - bo ja bym Ci go nie dał


ty żałosny chuju ,. nie wiem czy napisałeś to dlatego by się później przy tym zmasturbować czy dlatego , że naprawdę jesteś kretynem...
Być możę mieszkaz w jakiejś piwnicy z brakiem dostępu do światła i twój pan Norweg mówi ci , ze to luksus jesteś gościem w ich kraju i że masz się cieszyć, że masz prace bo on by ci jej nie dał...

tak to wygląda z twojego opisu , jesteś pizdą, która siedzi cicho i drzeć potrafi się tylko na froum internetowym , a w rzeczywistosci slucha swopjego pana norka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
wojciech morawski
(wojtek11)
Wiking
Ja też nie zostałem wpuszczony do baru "UNIQE" w Drammen ,bo nie miałem norweskiego dokumentu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
272 Posty
Tony Clifton
(tony)
Stały Bywalec
Matiboy napisał:
Malaguti napisał:
Ja pierdole - Jak żałosne musi być życie Pani Weroniki , że chciało jej się iść do gazety i poruszenie całej Norwegii - tylko dlatego że nie wpuszczono jej do BARU

To my jesteśmy gościem w ICH KRAJU więc Weroniko - Ciesz się, że dostałaś pozwolenie na prace - bo ja bym Ci go nie dał


ty żałosny chuju ,. nie wiem czy napisałeś to dlatego by się później przy tym zmasturbować czy dlatego , że naprawdę jesteś kretynem...
Być możę mieszkaz w jakiejś piwnicy z brakiem dostępu do światła i twój pan Norweg mówi ci , ze to luksus jesteś gościem w ich kraju i że masz się cieszyć, że masz prace bo on by ci jej nie dał...

tak to wygląda z twojego opisu , jesteś pizdą, która siedzi cicho i drzeć potrafi się tylko na froum internetowym , a w rzeczywistosci slucha swopjego pana norka



hahaha
skad tak doglebna analiza ?? Na podstawie dwoch zdan rozgryzles goscia ????hehehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
pewnie za piękna była i dlatego nie wpuścili
bo wstrętne norki by depresji dostały na sali i by pouciekały
i klub by konkurs poszedł
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok