Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
BOGUSKA M bodek300 b iksiński igrek Agata Dymna Mariola Adamska Michal W Kasia Tłumacz hubert04 defenderr Josephvol.2 smith kotek6969 Viktoria Ivanova Sami Taj Kati Nowak (4384 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
najpierw to trzeba Prusom i Jadźwingom oddać
a i znaj Lasze po San nasze mówią na Ukrainie
a i 15 km za Białymstokiem to nikt w autobusie po polsku nie mówi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
T. H.
(malynor)
Wiking
Nie wazne ale wiem,ze norwedzy odwiedzajacy nasz kraj wspominaja dobrze -dobre jedzenie,dobre piwko 24h-hehe,swietne restauracje,Oswiecim-nie zbyt dobrze ale nie ze wzgledu na nas. i oczywiscie ze bardzo tanio-nie dziwie sie jak. NO jest jednym z najdrozszych panstwi sami na to nazekaja i kupuja w BILTEMA i sie nie zastanawiaja dlaczego. Ja mysle ze wiem,bo tanio. Polak w Norwegi bo duzo kasy-oczywiscie nie za darmo-czeba robic.Moze takie fakty powinna pani redaktor opublikowac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Tych o ktorych mowisz to juz nie ma a Slowianie byli sa i beda. A kiedys zajmiemy nalezne nam miejsce najwyzszej aryjskiej rasy Panow

A pozatym jesli chodzi o Slowianska ziemie to Polska, Ukraina, Rosja, Serbia, Bialorus itp itd. To w idealnej Unii Slowian beda panstwami bez granic a narodowy kapitalizm sprawi ze nigdzie na swiecie nie bedzie zylo sie lepiej Wiec to gdzie jest granica z Ukraina bedzie bez praktycznego znaczenia Chociaz niestety tego idealu nie doczekamy sie za naszego zycia bo jeszcze za duzo jest wprowadzonych przez giermana uprzedzen pomiedzy Slowianskimi narodami a zdegenerowana giermanska idea komunizmu/socjalizmu (Marks i Engels) nadal zatruwa swiat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
niech jada i pokaza jakie sobie Polacy domy pobudowali za komuny
w czasach przed ropa
jak sie norki dowiedza ze murowane domu polski budowlaniec dostal w spadku po ojcu
co go sam postawil za Gomulki

niech zobacza ze u nas to nawet sztachety w plocie sa heblowane
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
głos młodzieży
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
483 Posty
Vivid :)
(Vivid)
Wyjadacz
malynor napisał:
Nie wazne ale wiem,ze norwedzy odwiedzajacy nasz kraj wspominaja dobrze -dobre jedzenie,dobre piwko 24h-hehe,swietne restauracje,Oswiecim-nie zbyt dobrze ale nie ze wzgledu na nas. i oczywiscie ze bardzo tanio-nie dziwie sie jak. NO jest jednym z najdrozszych panstwi sami na to nazekaja i kupuja w BILTEMA i sie nie zastanawiaja dlaczego. Ja mysle ze wiem,bo tanio. Polak w Norwegi bo duzo kasy-oczywiscie nie za darmo-czeba robic.Moze takie fakty powinna pani redaktor opublikowac.

to ci bardziej światli a ciasne łby potrzebuja takich artykułów. Z tych co sie zglosza wybiorą tych co to maja obdrapane budynki i hałde węgla przed drzwiami. .
Moja propozycja.... pani "redaktor" powinna wyciac fragment "sami swoi" i podłozyc dialogi.....najbardziej poprawna politycznie wersja i dla " ministerstwa propagandy" i dla zwykłego zjadacza mrożonej pizzy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
T. H.
(malynor)
Wiking
co wiedzialem to napisalem,milo sie z wami czatuje.SZACUNECZEK POLACY, WSPIERAJMY SIE .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
483 Posty
Vivid :)
(Vivid)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
głos młodzieży


Jasiu, gdyby norki nie byly zahukane, znalazłbys podobny filmik jak to sasiad podpierdala cie do skarbowki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Vivid napisał:

Jasiu, gdyby norki nie byly zahukane, znalazłbys podobny filmik jak to sasiad podpierdala cie do skarbowki

a może tak
sąsiad widzi, że ktoś okrada jego wspólne dobro, którego jest współwłaścicielem
czyli swoje państwo
swój własny kraj
tak więc spełnia swój obywatelski obowiązek i zgłasza to do odpowiednich służb
poniał Polacku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Moze tak by bylo gdyby FrP samodzielnie rzadzilo. Ale przy rzadach socjalistow lub Høyre. To ten norsk okrada jedynie Stoltenberga/Solberg oraz muzoli ktorym by bistand na szkoly koraniczne norski wyslali

A pozatym radosna wiadomosc bez udzialu panstwa slowianie biora sprawy w swoje rece i przeganiaja powoli giermana z dawnych slowianskich ziem skutecznie je powoli zasiedlajac niestety w taki sposob dlugo to zajmie zanim polska wiekszosc bedzie az do Starigardu zamieszkiwac aby mozna bylo zazadac przylaczenia do Polski:

wiadomosci.onet.pl/swiat/tysiace-polakow...ka-strone-odry/r9ks8
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok